• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
aha, no tak to je fakt pešek :slight_smile:
8. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju krásný víkend. Slunný a dost teplý. Jdu něco rychlého a lehkého ukuchtit a tak šup do bazénku s malým. Jinak nic nového. Dále se snažíme o mimíska tak uvidím třeba to už nyní vyjde:slight_smile: Musím končit malej mi chozením utekl do obýváku tak at mi tam nedělá lotrovinu. A ejhle už je opět tu. :grinning: to je rychlost :grinning:
10. črc 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojinky holky přeji vám krásné slunné odpoledne.Doufám,že to vedro zvládáte lépe než já.Byla jsem dnes na kontrole v nemocnici.A konečně mám váhový odhad naší maličké.Sice to mám brát s rezervou neboť maličká už má část halvičky za stydkou kostí,ale přibližná váha je 3586g.A to teprve přenáším 1 den. :dizzy_face:
A taky doufám,že konečně přijdou ty slibované bouřky,abych to měla za sebou. :grinning:
12. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reddely23 taky ti přeji at už máš maličkou u sebe, chudinko ty horka jsou asi pro tebe nesnesitelná co?teda to je pěkná holčička, my jsme měli jen 3050g
12. črc 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je moc pěkná váha, tak uvidíme jak to bude, až na tebe vykoukne, mě se tam sekli jen o 80gr, jsou šikovní, a to jsme byli KP, neboj, až to přijde tak to bude, holčičky se rády zkrášlují na svět, ty horka musijou být děs
13. črc 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojinky holky
tak už jsme doma z porodnice.Naše maličká Klárka se narodila v úterý v 7h ráno.Dala mi trošku zabrat,ale je kouzelná a je to naše zlatíčko milovaný.Vážila 3410g a měřila 51cm.
@smisek21 - tak pardubickou porodnici bych ti mohla doporučit.Sice trošku záleží na koho narazíš a jaké bude mít sympatie,ale jinak tam byli moc hodní a ochotní.Hlavně na novorozeneckém oddělení.Se kterým vlastně budeš komunikovat po celou dobu pobytu s miminkem.
16. črc 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo holky ty vedra byla pro mě úmorná.A maličká teď spí a spí.A buzení na krmení je velkej problém.Ale už se to trošku lepší.Je prostě po mamince.Když spí tak spí a nic jiného nás nezajímá :grinning: .Dám sem její fotečky,abych se mohla s malou pochlubit. :grinning:
16. črc 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reddely23 Blohopřeji velice blahopřeji, at jen a jen dělá radost. Popisuj zážitky z porodnice a u malé, jsem jedno ucho :grinning:
16. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reddely23 moc gratulujeme, jsme ráda, že sjte tak šikovní a spokojení, bud ráda, že spinká, mi máme totálního nespavce už od narození
17. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojinky holky
děkujeme.Malá je úplně k sežrání :grinning: .Teď v těch vedrech se ji nechtělo vůbec spát a měla jsem ji stále u prsu.A konečně v noci jak pršelo spala 6h.To byla balada :slight_smile: .A teď se bude asi rovnat,neboť spinká jako dudek,ale když má hlad nebo se jí něco nelíbí tak se umí řádně ozvat.
V porodnici na odd. šestinedělí to bylo fajn.Příjem byl trošku horší na sál,ale to se jednalo jen o dvě starší porod. asistentky.Sestřička co se o mě strala byla mlaďoučká a strašně milá a hodná.I doktroka co mě rodila byla úžasná.Byla to myslím slovenka.Snažila se mi co nejvíce pomoci při porodu a soucítila semnou.Nebýt mého přítele,tak bych jim ještě před porodem utekla ze sálu.Po tom co mi odtekla voda,tak bolesti mnohem silnější (pro mě velmi nesnesitelné) a léky mi moc nepomohli.Tak jsem chtěla chodit :grinning: .
Přišla pak ranní směna a porod.asistentka z té směny mi pomáhla malou rodit.Ležela mi na břiše a jsem za to vděčná,i když to příjemné nebylo :frowning2: .Pak se pár krát zatlačilo a malá byla na světě.Ani jsem nevěděla,že mě doktorka nastřihla.
Byl to tak úžasný pocit ji držet v náručí, křiklounka našeho.Pak mě převezli na pokoj.Na první vstání z postele se musela zavolat sestřička a pak mi malou dovezli a jeli jsem na kotrolu kyčlí.Neboť je zrovna v úterý kontrolovali.A malá zůstala už u mě.Pak na kojení jsem chodila na novorozenecké do kojícího koutku.Tam mi kojící asistentky vysvětlili co a jak.Pomohli mi s technikou a kdykoliv jsem si tam mohla dojít pro radu.A hlavně měla mě na starost pouze jedna asistentka a plně se mi věnovala,když jsem tam přišla.S příkrmem taky nebyl problém,když byl potřeba.
Každé ráno je vizita pro maminky.Pak přišla sestra a ukázala jak se mají miminka koupat a pak byla dětská vizita.
Další den maminka koupe sama pod dohledem sestry.Pak měřili ouška a v pátek co jsme šli dom,tak nám zkontrolovali ledviny a močový měchýř,o očkovali nás a capkali jsme po půl 1 domu.
18. črc 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reddely23 děkuji za podrobné rozebrání, hlavně že jste zdrávy a doma už. Jen a jen si užívej maminko :grinning: Přeju ti to ze srdce moc,
18. črc 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 Mnoho krát Ti děkuji.Neboj užívám si našeho zlatíčka.Je opravdu tak hodná,že nás nechá i v noci vyspat.Na dnešek usnula v půl 8 večer a v půl 5 ráno se vzbudila.Je to můj miláček.
20. črc 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, ta je fakt zlatá, my to měli sMatýskem také, vydržel spát celou noc a s úderem sedmého měsíce uděřila separační úzkost a kojím 2-3krát za noc,on se hlavně chce ujistit, že su po ruce, když byl maličký tak jsem se vyspala více, neř ted aspon to je můj pocit
21. črc 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se prosím zeptat? Jsem z P'ardubic a teď jsem ve 32. tt. Ráda bych rodila někde, kde podporují bonding (mimčo po porodu hned neodnesou, ale přiloží). Je to možné aspoň na požádání v Pardubicích? Nebo kterou úorodnici byste doporučili? Nechci jet rodit přes půl republiky. Díky za odpovědi.
30. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kateline no mě to umožnily a rodila jsem SC, některé PA to dělají samozřejmně, a některým je to třeba říci, ale co jsme tam viděla, tak se snaží dávat, samozřejmně pokud má mimčo problémy, že ho chceme odsát a nestačí nám to na sále, tak bohužel, mi si ho odvezm, a ošetříme, a za 10min jsme u mamky a dáme ho na holý hrudník
31. črc 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kateline Ahojky.Rodila jsem v pardubické nemocnici.A maličkou mi okamžitě po porodu přiložili na hrudník a pak si ji sestra odnesla na vážení atd.A pak mi ji ještě na chvilenku přinesla a pak si ji odnesla na novorozenecké oddělení.
31. črc 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno u nás je pořád vydatně prší, tak snad opět u nás nebude nic vytopeno, už druhý den leje v kuse a malej začíná být protivný, bylůy jsem zvyklý chodit vždy na procházku.
7. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj chtěla bych se zeptat jestli je možné v pce nějaké cvičení nebo aktivita pro děti od 1.roku děkuju
17. srp 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jeden dotaz,mamce k svátku chci dát takovou letovací pistoli,třeba jak se vyrábí vence atd. nemáte nějakou vyzkoušenou?
17. srp 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna http://www.sportlife-pce.cz/druhy-lekci,baby cvíčo, vede Evča Hrdličková, též zvažujeme, jen je pro nás blbé dojíždění
17. srp 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na mě myslete v pátek jdu na kotrolu kvůoi těhulkování respekt. zpožděné MS
17. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 myslím na tebe,dej vědet jak jsi dopadla
17. srp 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jo dám no testík mám ještě pozitivní po dnešním testování ale strach mám stále větší a větši:frowning2:
17. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox nemáš lekší odkaz,nefunguje mi,děkuji
18. srp 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna tak si dej sportlife dubina, tam do najdeš, baby cvíčo :wink:
18. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak čárka sílí, ale nemám z toho vůbec radost, ráno byl poplach, začala jsem trošičku špinit, mám ted intimku a je tam tam 2cm flíček hnědé barvy tak cca 8hod. mám z toho strach, spíš si myslíš že mimísek nebude:frowning2:
Na kontrolu jdu zítra a mám z tho depku už ted:frowning2:
19. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 jak dopadla kontrola, co mimi?
21. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox viz mé fotoalbum
21. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 gratulujeme :slight_smile: , na AS bylo ještě brzy
23. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox a myslíš žýe už v 6+6 tj. tento pátek kdy jdu na další kontrolu už bude AS?
23. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek