• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
@smisek21 Ahojinky gratuluji Ti k těhotenství
23. srp 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 pokud je to dle UZ tak už by mohla být vidět, ale pokud nebude, nepanikař, mám kámošku, co jí byla AS vidět až v 9tt, a má zdravou, krásnou 2letou slečnu
23. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no jinak mě dr. poslat do cytolog. poradny a jak se to nyní bude řešit? nevíš? pojkud těhu bude ok a ta cytologie bude pořád stejná?:
24. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 nemáš zač.Hlavně ať je maličké zdravé a ať ti dělá radost. :grinning:
24. srp 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 pokud bude vše OK a cyto pořád stejná, budeš chodit v Pce nebo kde, do rizikové poradny a tam už si tě ohlídají, a nebo tě bude hlídat tvá mudra a občas tě pošle na návštěvu do cyto poradny, já osobně bych raději brala rizikovou poradnu, si tě více ohlídají, uvidíš co ti nabídnou, záleží na výsledkách cyto
24. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,prominte ze jsem lezu ale prosim o informace. Chtela bych vedet jak to probiha a jaci jsou doktori v G-med v pardubicich? Jaka je dr. Maixnerova v pardubicich? Zajima me ci se tam muze chodit kdykoli nebo jestli je to na objednavku a jaky maji pristup k pacientkam? Dekuji ,moc za odpovedi. :slight_smile:
25. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolanka no moc ti neporadím, znám to akorát jedna paní povídala, kolegyně chodijou k Dr.Maixnerové a jsou sní spokojené, já k ní také chtěla přejít, ale bylo to v půlce těhu tak mě nevzala, a co se G medu týče, někdo nadává na šílené čekací doby, ale nechci pomlouvat i tak tam chodí moc ženských, tak by tam asi nechodily kdyby to tam bylo tak špatné :wink: , tchýně tam chodí a spíše nadává na sestry , že nejsou moc vtřícné co se týče když chce jen recept, ale nevím, holt musíš vyzkoušet, já bych šla asi k Dr Maixnerové, tu znám z porodky a byla hodná na maminky
26. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodím k dr.Maixnerové a je moc příjemná, ale v těhotenství jsem chodila jinam. Doktorka je to poctivá, ohleduplná. Byla u ní i dcera a vše proběhlo k naší spokojenosti. Jen je trochu upovídaná, tak jsem vždycky čekala, protože měla proti objednávce zpoždění. G-med neznám.
26. srp 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčinky, prosím vás neznáte nějakého dobrého zubaře (či zubařku) v Pce?já dojíždím do Skutče tak bych to raději měla blíže
10. zář 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox já mám tudle a je suprová,ale nevím jestli ještě bere,zkus jí zavolat
http://www.firmy.cz/detail/379819-mudr-dana-svejkova-pardubice-studanka.html
14. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za tip, není tu někdo kdo zná Mudr.Tomešovou z Moravan?třeba i z doslechu, manžel mi ji pořád vnucuje, ale mě se moc nezamlouvá ale nevím, zda to není jen nějaký osobní blok :grinning:
14. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jolanka g-med je supr fakt prijemny pristup ja chodim k dr. Galatovi vsechno mi vysvetlil dotazy zodpovedel tehu u nej bylo o necem jinem nez to prvni u dr. Vesely(k ni jsem chodila s prvnim tehu) jinak ma monitor nemusis chodit do nemocnice Pravda je ze se tam ceka i kdyz jsi objednana na urcitou hodinu to je nevyhoda ale treba u vesely jsem celala taky ta neobednavala vubec a proste sis vystala radu tam to bylo nekdy na cele dopolko takze pro me v gmedu prijemna zmena cekala jsem bezne tak pul az hodinu :wink:
17. zář 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo z Pce kdo čeká miminko v únoru??
17. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna a co přístup k dětem?líbí?
18. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox to má v dobrý,ještě jsem to nezažila s mým to jdem poprvé tento týden,ale od kámošek co tam chodí a říkaj
19. zář 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa no já jsem z okolí a čekám ale mimíska na zač. dubna
19. zář 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna tak mě pak dej prosím vědět :grinning:
19. zář 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox určo napíšu jdem ve čtvrtek
19. zář 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna děkuji, mě z toho vybírání doktorů klepne :grinning:
19. zář 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox to věřím,je to hrůza vybral toho nej
19. zář 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
smisek21...dekuji za odpověď více se jich tu asi nedočkám :D to na našem foru to vypada jinak
20. zář 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa tady je to nap..., nikdo jsem nepíše, bud ráda, že vaše fórum je na tom lépe :grinning:
21. zář 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox ahojky tak u zubaře,dobrý sice pusinu otevřím nechtěl,ale nakonec jme trochu blbly a šoupla mu tam prst a jen tak rychle prohmatala a říkala že dobrý,že zas příště a potom se usmíval i obrázek dostal :slight_smile:)
23. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky.Omlouvám se,že Vám sem lezu,jen jsem Vám chtěla říct: Zítra otvírám kavárnu s dětským koutkem v Pardubicích v Pyramidě,v prvním patře(výtah,eskalátory tam jsou) -9*5,5metru,bude hotovej během tohohle týdne,tak kdyby jste měli cestu,jste zvané.Mám už i stránky,zatím bez fotek (dodám),ale prej hezký,říkali holky. www.kavarnaumaminy.cz Těším se.Papa. :slight_smile:
10. říj 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ja jsem z Pardubic a snazime se o druhe mimi,ktere se uz 6mesicu nedari,muzu se kvam pridat:slight_smile:)
10. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkahelca přidej, vítám tě tu :slight_smile:
12. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY, nebyl by tu někdo na draandění s kočárkem z Moravan?
12. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox Ahojky,dekuji:slight_smile:)Ja jsem bohuzel z Pardubic:((
13. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkahelca to ničemu nevadí, jen jsem zkoušela, zda tu náhodou někdo není z naší vísky :grinning:
13. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek