• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pardubice a okolí II.

10. února 2015 
@xkacatkox Taky bych nekoho uvitala z Pardubic:slight_smile:))
Treba i nejakou maminku,co zrovna planuje jako my:slight_smile:))
13. říj 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přijďte ke mně!... :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamkahelca ja sice uz neplanuji ja uz skoncila :grinning: ale i tak rada poznam novou maminku z Pce :wink:
25. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martan Ahojky,to nevadi ze uz neplanujes:slight_smile:)Rada taky poznam novou maminku z Pardubic:slight_smile:))
Koukala jsem jak mas krasne holcicky:slight_smile:))Taky jsem rodila cisarem jako ty,tak jsem zvedava jak dopadnu pri druhem az se nam povede.
Taky jsem rodila v Pardubicich a byla jsem spokojena,jen nevim jaky by to bylo rodit normalne a jestli by byly tak hodni jako pri cisari.
27. říj 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Pardubačky, potřebovala bych poradit, kde v Pardubicích, případně blízkém okolí se dá v obchodě vyzkoušet autosedačka Römer King Plus.
4. lis 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela zkus duhu Kutíkovi, myslím, že ji tam mají :slight_smile:
4. lis 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox díky a kde to je, prosím tě?
4. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkahelca
dekuji za pochvalu:slight_smile: no s tim cisarem jsem byla napnuta do posledni chvile rikali ze muzu rodit normalne kdyz ma mala polohu spravnou a nakonec to tak vyslo i kdyz to teda bylo o fous :frowning2: jinak jsem tam byla taky spokojena vsichni hodni az na jednu sestru z sestinedeli ale to se vzdycky nekde nekdo najde :wink: no a stve me ze hned mimca nalejvaj UM mala si ho pak vynucovala furt i po kojeni presto ze pila dost a nezbavili jsme se ho :frowning2: drzim palce at se vam brzo zadari a kdybyste se chteli nekdy sejit budem radi pa
5. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martan Ahojky,sejit se muzem budu rada:slight_smile:))Nevim co Terince davali,ale ja ji kojila a prikrm nemela,kdyz se napila malo,tak jsme museli kojit znovu a co ji daly,kdyz nebyla semnou to nevim.Kde bydlis v Pardubicich ja u krematoria.
tak se mej hezky.))
5. lis 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela ježiš, někde na dukle, jukni na kočarky.net tam to najdeš, nevím odkud bys jela, tak tě nemůžu navigovat
5. lis 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela my sme romerku urcite skusali v babycentre nad Jamalom a ked som sa pytala zda je mozne vyskusat v aute tak vraj bez problemov. V Duhe na Dukle mi ukazovali Storchenmuhle atd ale Romerku som tam nevidela, ale je pravda, ze je to tak cca 0,5 roku spatky :slight_smile:
5. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox @petra.a díky za tipy, Duhu už jsem si našla na mapě, tak uvidíme
11. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Určitě je mají v HM Studiu v AFI. Tam jsem ji zkoušela s V.
16. lis 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile: Mám dotaz. Poradíte mi některá, kde můžu koupit v Pcích kojopodprdu od Anity Matternity? Nebo jinou kvalitní? :confused:
25. lis 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonap Anity mají v Baby centru
26. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela jj, díky zrovna jsem odtamtud dorazila s podprdou v tašce. :wink:
26. lis 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, hlavně že tak :slight_smile:
26. lis 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neznáte nějakého dobrého kožaře v Pce?já chodím do špitálu, ale čekat 2 mm na ošetření je na ......,,poradíte
30. lis 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte, kde je v Pcích plavání pro těhotné, nejlépe slaná voda. moc děkuji
10. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkr ,.............tak to opravdu neporadím,když je plavečák vykuchaný do mrtě. :sweat_smile:
Ale jinak gratuluju k těhotenství. :dizzy_face:
10. pro 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus u majáku, je to ve slané vodě, mají i plavání miminek, měli by mít další pobočku u kostelíčka
11. pro 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkr jee koukam ze cekate nevim jestli si na me jeste pamatujes mame skoro stejne stare holky moc gratuluji k druhemu tehu at vse probiha jak ma :wink:
27. pro 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkr ahoj dnes jdu do majáku plavat s prckem,tak se ti můžu zeptat nebo jestli jsi na fcb tak se jich zeptej tam a oni ti odpoví
5. led 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkahelca ahojky,pamatuješ na mě :slight_smile: tak ty se snažíš o druhé mi i jo
5. led 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna Ahojky,jasne,ze pamatuji,uz to bude rok co se snazime a zatim nic:(((Jak se mas ty a co malej?
5. led 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkahelca někdy to trvá dýl,nezdávej se ,bereš něco co na to říká dr:slight_smile:
u nás v poho,malej roste a z něj větší rošťák :slight_smile: jinak se pomalu taky připravuješ na to,že se začnem snažit o holčičku :slight_smile:
5. led 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslela,ze druhe nechces jak jsme minule prohodily par slov,ale jeste mas casek ne?No ja ted az budu mit po lramech tak me cekaji ultrazvuky ohledne ovulace tak pak uvidim jestli nam to vyjde.))
5. led 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvvecna ahoj, děkuju, v majáku mám známou co tam plave jako instruktorka, takže tý se zeptám
5. led 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martan jojo pamatuji, ty už máš dvě kočky :slight_smile: jsem sem pak nějak přestala chodit, holky nějak zrušili diskuzi
5. led 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkahelca minule jsem nebylo ještě dostatečně dlouho po porodu :slight_smile: ale tedka bych dalšího prcka už pomalu brala,ale uvidíme jak ryvhůe se zadaří a začít chcem stejně až v létě
tak to ti držím palečky aby vše šlo hladce
5. led 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek