• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plánujeme miminko na příští rok - 2014

30. září 2013 
Ahojky děvčata, je tu někdo, kdo plánuje snažení o miminko na příští rok ? Já jo a nějak mám potřebu to s někým probrat...
18. zář 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se dívám, že jsem to hodila do špatné kategorie. Nešlo by to nějak přehodit do "Jdeme na to"?
18. zář 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@prisscilla Ahoj prisscillko, tak já se k tobě přidám. S partnerem jsme si řekli, že od nového roku vysazujem antik. a jdeme na to :slight_smile: stráááášně se těším a zároveň mám z toho docela hrůzu, jakože to nepůjde, atd.atd.
18. zář 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Kimusko,to jsem ráda, že nejsem sama. Já mám poslední krabičku antikoncepce, to mi vyjde akorát do konce roku a od začátku roku bude čištění a viděla bych to tak od února-března bychom na to šli na ostro. Mě ale ještě čeká konizace čípku, nějak nevyšla cytologie, zítra se dovím kdy. Tak z toho mám docela vítr, ale pan primář mě ujistil, že to na otěhotnění vliv nemá. Pro tebe to bude poprvé ? Já mám už 5ti letého syna, ale až po laparoskopii. Navíc už mi bude 35 let. Tak máme nejvyšší čas. Připravuješ už se na to nějak ? Přemýšlela jsem o nějakých vitamínech, určitě asi dám listovku a asi kontryhel. Někdy si připadám jako blázen, už se dívám na kočárky, mimi oblečky a věcičky. Navíc mi synáček oznámil, že chce sestřičku a hotovo, už jí dokonce dává stranou hračky, které jí dá. Ale nakonec mi řekl, že bude mít rád i brášku, kdyby to nebyla sestřička. Tak jsem ráda, že to takhle bere.
18. zář 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem úplná začátečnice, je mi už 30let, dětičky nemám a jen co mi to dalo práce partnera přesvědčit, že už je ten správný čas, pořád stopadesát výmluv. Docela mě to na něm mrzí, protože miminko si mají přát oba a ne jen jeden. Hormony se mnou pěkně mávají, neprojdu okolo mimča, aniž by mě to nerozhodilo. Už bych dokonce i nakupovala věcičky, ale tím bych to jen zakřikla. Co se týče zdrav.stavu, tak jak říkám "začátečnice", takže zatím o ničem nevím, proto mám docela hrůzu co bude. Jinak se zatím nepřipravuji nijak, jen asi odpočítávám dny, kdy už konečně vysadím antinu. Každopádně asi nasadím tu listovku. Co se týče čištění, chtěla jsem minimálně 3měsíce, ale názory jsou na to různé, že ba naopak ihned po vysazení je větší procento k oplodnění, ale to bude spíš individuální:slight_smile: Jeeejda, tak ty máš klučinu, je to moc hezké jak to bere a že se hodně těší:slight_smile:Budete mít doma veselo:slight_smile:Úpně mi naskočila husí kůže, co tě čeká, jak ty holky to mají na tom světě těžké, brrr :unamused: . Tak se hlavně drž:slight_smile: Dobře to dopadne :wink:
18. zář 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak jsem včera byla pro ortel. Příští úterý nástup na konizace, cytologie vyšla zase špatně. Opět tam byla jiná doktorka (nějaká cizinka) a když jsem jí řekla, že chci ještě miminko, tak se na mě tak nějak divně vyděšeně podívala. Tak mám docela strach. Nejhorší je, že se, jestli je to dobré dovím až při další kontrole až za 3-4 měsíce po operaci...
20. zář 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prisscilla ahojky.. ja mam 3 leteho klucinu a taky az po laparce... chci si domluvit laparku hned po novym roce.. aby se mimi do velikonoc zadarilo... hormony a vse mam v poradku...
20. zář 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se přidám. Na začátku měsíce jsme se skoro po pěti letech vzali a na jaře se chystáme skočit na mimčo :slight_smile: Ráda si o tom s někým popovídám, protže jsem to tak nějak začala študovat a jde mi z toho hlava koloem :slight_smile:
25. zář 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky se moc ráda přidám, protože v okolí nemám s kým o tom mluvit, na jaře chceme udělat fasádu na domku, zkolaudovat a potom šup na miminko a nejradši aby se narodilo na jaře 2015, doufám, že nám to půjde rychle a nebudou nějaké komplikace, mně je 26, manželovi 33. :slight_smile: Jo a cvok jsem taky, kdyby mi někdo řekl že budu mít holčičku nebo chlapečka, tak nakupuju celou výbavu :slight_smile:, dělám si jasno v kočárkách, porodnicích apod :slight_smile:
25. zář 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já doplním info taky, je mi 23 let a manželovi 26. Na jaře nás čeká kompletní rekonstrukce bytu vč. odpadů, stupaček a elektřiny, takže nezůstane nic při starém. Už se na to hrozně těším, byt jsme kupovali v květnu a já pořád chodím a vymýšlím, kde by co mohlo být. Největší radost mám z dětského pokoje. Je veliký a světlý, a už přesně vím, kde bude postýlka:D Blázen no:D Kdybych už měla na koho, trajdám celý dny po obchodech a
25. zář 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vycucávám kartu :slight_smile:.
25. zář 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky děvčátka, tak jsem po konizaci. Byla jsem minulé úterý. Úplně v pohodě :slight_smile: , absolutně nic mě nebolelo a nebolí, teď je nejhorší to šestinedělí :frowning2: , vůbec nic nesmím...Příští pondělí jdu už ke své gynekoložce na kontrolu. Snad už bude i histologie, mám docela strach, ale snad to bude v poho. No a pak až jak dopadne za ty 3 měsíce nová cytologie, tak uvidíme, jestli se budeme moct hned snažit. Ale pozítří načínám poslední krabičku antikoncepce, to bude do nového roku, potom to čištění a když bude vše ok, tak bych to viděla tak od března - dubna...A kdyby náhodou v době než to vyjde, vyšla i svatba, to bych byla fakt šťastná :grinning: ....,ale nechci to zakřiknout.
Teď si užívám jak se o mě přítel stará a opečovává si mě :grinning:.
30. zář 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek