• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plánujeme miminko, začínáme se snažit v lednu 2014

8. prosince 2013 
Ahoj všichni...... :slight_smile:
od ledna 2014 se začínáme snažit o mimi. Je nás více ? Co už teď brát v úvahu, na co nezapomenout a tak....
21. říj 2013 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@len12 ahojky, u nás taky tak, i když já bych ráda otěhotněla v březnu 14 :slight_smile: začla jsem si měřit teplotu (i když u mě s pravidelností je to na štíru), abych zjistila, kdy vlastně a jestli vůbec ovulaci mám. Pak jsem si zašla na preventivní prohlídku i ultrazvuk ke gynekologovi, zda je vše v pořádku a zda nebude problém otěhotnět (chtěla jsem se vyhnout situaci že v červnu 2013 zjistím, že mám třeba neprůchozí vaječník a budu další měsíce řešit nápravu a pak se teprv budu moct začít snažit) a k tomu jsme si ještě zašli oba na genetické testy (předpoklad pro cystickou fibrozu a další) . v lékárně jsem si koupila femibion (vitamíny, kyselina listová).
jo a pak jsem ještě sjednávala pojištění od Allianz kvůli rizikovému těhotenství a neschopence... (sjednat min. 6 měsíců před plánovaným otěhotněním)...
takze tak :slight_smile:
21. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám se, i když snažení jako takové to nebude, prostě tomu necháme volný průběh, u nás je to komplikované i tím, že po prodělaném mimoděložním těhotenství mám jen jeden vejcovod, takže by to mohlo trvat o něco déle, proto klidně už od toho ledna a kdyby to vyšlo od toho dubna-května dál, bylo by to fajn :wink: mám nyní 9-ti a půl měsíčního kluka, tak mi to přijde akorát :slight_smile:
21. říj 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xveronikaxx Ahoj, mohla bys mi prosím napsat něco víc o tom pojištění? Slyším to prvně :slight_smile:

@len12 Taky plánujeme snažení na leden, ale s tím, že by mi nevadilo otěhotnět až v březnu - dubnu. Zatím zobu jen kyselinu listovou, mám v plánu prohlídku na gyndě a kontrolu štítné žlázy (mám sníženou funkci štítné žlázy). Měřit teplotu taky plánuju, ale zatím se nějak nemůžu dokpat :D
21. říj 2013 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mathata buď v klidu, na profilu, mám svůj graf s "měřením" teploty... týden neměřím, dva dny měřím... :grinning:

no je to produkt od Allianz, klasické pojištění na neschopence, ale pouze Axa a Allianz nemají vyjmuté těhotenství, podmínkou je uzavření smlouvy min. 6 měsíců před plánovaným těhotenstvím
21. říj 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také máme naplánováno snažení od ledna :slight_smile: 2.10 jsem přišla o miminko v 8tt a prodělala revizi a mám doporučeno začít zase až v lednu :slight_smile: neskutečně se na to snažení těším :wink: doma mám už dvě holčičky.. u vás to bude první a nebo už máte doma nějaký poklad? :slight_smile:
21. říj 2013 ve 21:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angolanecka123 poklady doma mám dva.. drahou polovičku a psa :slight_smile:
21. říj 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, u mě to bude vytoužené první dítko
22. říj 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, funguje tu ještě někdo? :slight_smile: Leden se blíží a i my to chceme začít zkoušet od ledna.
8. pro 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek