Plavání dětí, Mělník. Máte kontakt? Jaké to tam je?

lucie.krajcarova
20. říj 2009

Maminky, probíhá v Mělníku plavání kojenců a starších dětí? napíšete mi kontakt? jaké to tam je?

benjik
20. říj 2009

ahoj,jo probíhá.stačí když si do vyhledávače zadáš krytý plavecký bazén mělník a vyjede ti to.

lucie.krajcarova
autor
20. říj 2009

benjik, já to udělala, ale právě jsem nic moc nenašla, jen plavání, ale ne speciálně pro malé děti. jestli máš odkaz, budu moc ráda.

benjik
26. říj 2009
kjajule
26. říj 2009

Jezdím na plavání do Neratovic, ted teda ne byly jsme ted hodně nemocní, ale podmínky se mi tam zdají lepší a hlavně mají teplejší bazén i prostory u bazénu...Není to zase tak daleko a pokud ses mobilní tak doporučuji 😉

maximka33
7. led 2013

ahoj holky, chodíte někdo se staršími dětmi plavat? Martinovi budou 4 roky. chtěla bych využít toho, že jsem doma na rizikovce, tak bych s ním mohla jet hned po školce. ale ztratila jsem kontakt, kde takové plavání je..

maximka33
21. led 2013

tak my začneme chodit do Mělnka, je tam Roudnická plavecká škola. od 14.2. začíná nový kurz, čtvrtek 15.-16.hodina. můžeme přijít se podívat i na předchozí kurz, aby si to syn mohl vyzkoušet. mám radost 🙂

benjik
5. kvě 2013

@maximka33 ahoj,prosím,chodilas na ten kurz? To už jste měli ten výcvik od 4 let bez rodičů?

motoelis_1
12. led 2015

@kjajule Ahoj, můžu se zeptat jestli to plavání v Neratovicích je i pro děti do 6měsíců,děkuji

kjajule
12. led 2015

@motoelis_1 Promin to už si nepamatuji, je to už taky přes 5 let co jsme jezdily. My jezdily až po půl roce ,ale jak je to tam ted opravdu nevím...