Plzeňská batolátka +- listopad 2010

Ahoj holky..... Nedávno jsem koukala na profil mé kamarádky z KV, že mají hotové komando maminek s miminkama a vyráží na různé výlety, akce a pod spolu. Copak tak založit Plzenské komando??? Půjdete do toho?? Budu moc ráda, pokud se někdo přidá 😉 .
knedluska
8. bře 2012
@deni1981 - ahoj, my jsme sice leden 2011, ale to snad nevadí. 🙂 A ještě nejsme přímo z Plzně, ale nemáme to daleko. 😉
deni1981autor
8. bře 2012
Vůbec nevadí 😉 , tak si tě přidávám do přátel(s tvým dovolením.. 🙂 ) a čekám na další maminky... Kdy vyrazíme na první výlet?? 😉 😃
knedluska
8. bře 2012
@deni1981 - kde v Plzni bydlíte? No, můžem někam vyrazit. Naše hádě by potřebovalo společnost dětí, tady totiž vůbec nikdo není. Nebo někam do herny...
deni1981autor
8. bře 2012
My jsme ze Slovan.. Daneček by taky potřeboval vrstevníky, bohužel je obklopen pouze staršími dětmi, kvůli své sestřičce. Kamarádky mají děti ve věku Karinky a Daneček už kamarády nemá, tak budu moc moc ráda, když vyrazíme 😃 . Chtěla bych chodit opět do Cedru(je to jediné mc, které můžeš platit hodinově a to mi vyhovuje, protože ty moje robátka stůnou střídavě a předplatné by mě propadalo..). Nebo u nás na Slovanech nová super kavárna s bezvadným koutkem "Jiný svět" 😃
knedluska
9. bře 2012
Super, my jsme dřív bydleli na Doubravce. 🙂 A co v tom Cedru děláte? Podle těch jejich stránek nějak nevím. :-N Tam se taky dají jenom tak vypustit děti, aby si třeba hráli? A nebo tu kavárnu. 🙂 Kdy ti malej spí? A malá chodí do školky? Mě Adís spí po obědě, tak od těch půl jedný do cca dvou.
knedluska
13. bře 2012
Tak dneska jsme měly pidi srazík. 🙂 Bylo to bezva, přidáte se ještě někdo ?????????????? 🙂
douda
25. kvě 2012
@knedluska ráda se přidám mám cácorku 18 měsíců jsme ze Skvrňan