• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plzeňská batolátka +- listopad 2010

25. května 2012 
Ahoj holky..... Nedávno jsem koukala na profil mé kamarádky z KV, že mají hotové komando maminek s miminkama a vyráží na různé výlety, akce a pod spolu. Copak tak založit Plzenské komando??? Půjdete do toho?? Budu moc ráda, pokud se někdo přidá :wink: .
28. únor 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni1981 - ahoj, my jsme sice leden 2011, ale to snad nevadí. :slight_smile: A ještě nejsme přímo z Plzně, ale nemáme to daleko. :wink:
8. bře 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Vůbec nevadí :wink: , tak si tě přidávám do přátel(s tvým dovolením.. :slight_smile: ) a čekám na další maminky... Kdy vyrazíme na první výlet?? :wink: :grinning:
8. bře 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni1981 - kde v Plzni bydlíte? No, můžem někam vyrazit. Naše hádě by potřebovalo společnost dětí, tady totiž vůbec nikdo není. Nebo někam do herny...
8. bře 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme ze Slovan.. Daneček by taky potřeboval vrstevníky, bohužel je obklopen pouze staršími dětmi, kvůli své sestřičce. Kamarádky mají děti ve věku Karinky a Daneček už kamarády nemá, tak budu moc moc ráda, když vyrazíme :grinning: . Chtěla bych chodit opět do Cedru(je to jediné mc, které můžeš platit hodinově a to mi vyhovuje, protože ty moje robátka stůnou střídavě a předplatné by mě propadalo..). Nebo u nás na Slovanech nová super kavárna s bezvadným koutkem "Jiný svět" :grinning:
8. bře 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, my jsme dřív bydleli na Doubravce. :slight_smile: A co v tom Cedru děláte? Podle těch jejich stránek nějak nevím. :sweat_smile: Tam se taky dají jenom tak vypustit děti, aby si třeba hráli? A nebo tu kavárnu. :slight_smile: Kdy ti malej spí? A malá chodí do školky? Mě Adís spí po obědě, tak od těch půl jedný do cca dvou.
9. bře 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsme měly pidi srazík. :slight_smile: Bylo to bezva, přidáte se ještě někdo ?????????????? :slight_smile:
13. bře 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@knedluska ráda se přidám mám cácorku 18 měsíců jsme ze Skvrňan
25. kvě 2012 v 05:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek