Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Plzeňsko - Domažlicko

germaine
8. únor 2012

Pokec o všem možném i nemožném 😀

zusoka
15. únor 2012

Jo jo jsem tu, jak se máte?

cernalu
15. únor 2012

@germaine
@zusoka
a co Tachovsko? ráda pokecám 🙂

zusoka
15. únor 2012

I Tachovsko berem 🙂

germaine
autor
15. únor 2012

@zusoka nazdárek

germaine
autor
15. únor 2012

😀 @cernalu klidně

zusoka
15. únor 2012

zrovna Káša kecá, co tu pořád spisuju, že si s ním nepovídám, tak jsem mu řekla, že jsem ženská, že zvládám vnímat jeho i psát 😅

cernalu
15. únor 2012

@germaine
@zusoka
no tak to jsem ráda 🙂 a jak je? máte dětičky nebo se teprve chystáte? já mám skoro půlročního Lukýska, a je to asi nejhodnější mimčo 🙂

germaine
autor
15. únor 2012

@zusoka Tak předevčírem jsme jeli na kožní kliniku, DR celkem rozumná, ale protože se zhoršil, tak jsme opět na kortiko 😠 ale jen na tři dny mazat jedenkrát denně, zítra mažeme už zinkovou mastí ne kortiko a na tvářičkách už má jenom červené sušší flíčky 🙂 otázkou je, zda se ta mrcha opět nevrátí i s úrokama...jinak zítra je to tři týdny na eliminační dietě 😖 mám krizi...

germaine
autor
15. únor 2012

@cernalu Já mám 9m zlobra 😀

zusoka
15. únor 2012

@germaine Brouček malej, to je děsný trápení. Hlavně aby mu to pomohlo. Tobě se s tou krizí nedivím, ta omezená strava není nic moc.

zusoka
15. únor 2012

@cernalu Já jsem v listopadu přišla o mimi a teď se budeme snažit znova, tak uvidíme.

germaine
autor
15. únor 2012

@zusoka takhle vypadal v pondělí, tak jsem jela na Bory na kožní kliniku

germaine
autor
15. únor 2012

@zusoka Včera jsme se s D málem poprali o čokoládu, jsem jak feťák...za hrnek kakaa bych zabíjela 😀 ale už mám 4kg dole.

svanhild
15. únor 2012

Ahoj holky🙂

cernalu
15. únor 2012

@germaine jéje zlobidlo? to nás teprve čeká 😀

@zusoka a jé tak to je mi líto, ale držím palce a brzo najdeš // 🙂

cernalu
15. únor 2012

@germaine ježíš to je chudáček, co to je?

germaine
autor
15. únor 2012

@cernalu Tak zlobidlo přímo nee, jak se mu věnuju a hraju si s ním, je milionovej, jinak je hrozně odmalička náročnej na pozornost a mě jaksi začíná docházet síla 😝

germaine
autor
15. únor 2012
zusoka
15. únor 2012

To je hubnoucí kůra, co? Co by člověk pro lásku k dětem neudělal. A co na tu tvou stravu na Lochotíně?

germaine
autor
15. únor 2012

@cernalu Atopický ekzem infikovaný zánětem 😠

zusoka
15. únor 2012

@svanhild Nazdárek

germaine
autor
15. únor 2012

@zusoka No tvrdila mi, že zakysaný výrobky prej můžu, ale já s Katkou konzultovala a je to blbost, to bych rovnou mohla všechno mléčný s čím souhlasím, přece když v tom je BKM tak je lepší to vynechat...

cernalu
15. únor 2012

@svanhild ahoj 🙂

cernalu
15. únor 2012

@germaine tak to zatím neznám, Luky si vystačí sám, hraje si a je ticho a klid 🙂 ty jo to je teda něco ☹

zusoka
15. únor 2012

@cernalu No uvidíme, snad se zadaří. Nejdřív jsem se toho opětovného pokusu bála. Teď s odstupem času už zas chci začít s pokusama.

cernalu
15. únor 2012

@zusoka to chápu, taky bych se bála, ale mám několik kamarádek, kterým to napoprvé nevyšlo a za chvíli už zase čekaly 🙂

germaine
autor
15. únor 2012

@cernalu Tak mi odmala si hrajeme, nosíme, zpíváme...možná, že jsem si to částečně udělala sama a teď už je pozdě bycha honiti 😉 přišel o 3 neděle dřív a ten první měsíc to všechno jaksi doháněl, a já skákala a skákala...

germaine
autor
15. únor 2012

@zusoka Máš recht, až bude čas skočit do toho rovnýma nohama...
kdys říkala, že jdeš na KO?

zusoka
15. únor 2012

Tak sem tam zhřešíš a dáš si kakao. Určitě si prostřednictvím mama mlíčka Štěpík taky rád přilepší 🙂

svanhild
15. únor 2012

@zusoka tak jestli ti to doktor nezakázal, proč ne🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli