Plzeňsko - Domažlicko

Pokec o všem možném i nemožném 😃
germaineautor
22. bře 2012
@zusoka Jo, mě táta taky vyveze, ale těěěch keců.
germaineautor
22. bře 2012
Tak jsem si vybrala kočár http://www.malvik.cz/Kocarky/golfove-hole/Cybex... barva coffee
zusoka
22. bře 2012
@germaine No můj táta to ještě neví 🙂 , ale až se to dozví, tak to bude vykrucování 🙂
germaineautor
22. bře 2012
Zřejmě pokud nebude úplně blbej, tak ho objednám a k němu jsem si vybrala vložku s dečkou...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51942460
budem jak magoři? S růžovejma sovama?
zusoka
22. bře 2012
@germaine Ten je ale pěknej. No jo on už je Štěpí velkej chlap 🙂
germaineautor
22. bře 2012
@zusoka Jo oni už tam tu barvu nemaj...budu objednávat jinde je to čokohnědej s tyrkys kruhama.
germaineautor
22. bře 2012
@zusoka No, za měsíc a půl mu bude rok 😞 😃 to je hrozný
zusoka
22. bře 2012
@germaine Vždyť nejsou jen růžové.Jé to moc pěkné a veselé barvy a to je fain, ja si myslím, že děti mají mít hodně barviček .
germaineautor
22. bře 2012
@zusoka Jo, já si právě říkam, že ten tmavej kočár to rozsvítí a bude to veselý...
zusoka
22. bře 2012
@germaine Neměla bys do sebe dostat alespoň Paralen, aby se to chcípání nerozjelo?
germaineautor
22. bře 2012
@zusoka Ne nic si brát nebudu..musím to přečkat, to jsou ty trička a jarní bunda 😃
zusoka
22. bře 2012
@germaine Bude krásnej s tou dečkou a ještě když tam bude ten váš nádhernej kluk, tak to nebude mít chybu 🙂
germaineautor
22. bře 2012
@zusoka Dík 🙂 dneska mi dva lidi říkali, jak je krásně opálenej, že má pěknou barvičku a druhá, že má krásný oči...on je potvora, umí flirtovat se ženskejma už teď...celej tatínek.
zusoka
22. bře 2012
@germaine Neříkej mi, že nemůžeš vůbec nic :-S A to jsi v pondělí chtěla taky něco, já jsem ti ale opravdu neposílala žádného fujtajbla 😢
germaineautor
22. bře 2012
@germaine JO a včera jsem narazila na dobrý džíny http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=54044504
germaineautor
22. bře 2012
@zusoka No vidíš, jsem zapomněla...jsem se rouhala a teď to mám. ]-( 😃
zusoka
22. bře 2012
@germaine To je super, ten bude samá baba-to si nebudeš ty nevěsty ani papatovat 😃
germaineautor
22. bře 2012
@zusoka Jo, jenom aby to nebyl samej chlap...dneska nevíš.
zusoka
22. bře 2012
@germaine Teda na tomhle odkazu žádné džíny nejsou :-S
zusoka
22. bře 2012
@germaine No bože, tak jsi měla žecho-nevěstu 😃 hlavně ať je štěpí spokojenej, ne?
germaineautor
22. bře 2012
@zusoka Sorry
germaineautor
22. bře 2012
@zusoka No mě by si piclo...já jsem konzerva v tomhle směru.
zusoka
22. bře 2012
@germaine Ty jsou krásný a ještě jak mají vymakaný to prošoupání
zusoka
22. bře 2012
@germaine Ty bystaky nešla za žádnou masku, jestli jsem to pochopila správně
zusoka
22. bře 2012
@germaine Konzerva jako v čem?
germaineautor
22. bře 2012
@zusoka Máme doma asi dva roky kostým mnicha a jeptišky 😃 akorát nebyla příležitost ho vyndat.
Mmt zkusím něco dohledat...
germaineautor
22. bře 2012
@zusoka Ve 4% nic proti, ale mít takový dítě bych nechtěla...
zusoka
22. bře 2012
@germaine No jo, jenže mě Míra přišel opravdu víc jako poutník než mnich. Ale čekalo nás 4 míst z 5 to je nářez co?
zusoka
22. bře 2012
@germaine Ale kuš i když by byl 4%, tak by byl tvůj. Hlavně aby byl v životě šťastnej a spokojenej. Já mám v těchto vodách pár známejch, mě to neva, ale Míra by to u dítěte taky nesl špatně.
germaineautor
22. bře 2012
Tahle fotka je z roku 2009, akce Apalucha Kinbyr - to je chalupa D rodičů, kde jsme každoročně dělali pro chlapy hlavně chlastačku a ten rok byl mnou vyhlášenej jako rok Pohádek a večerníčkových postav...takhle jsme vyrazily do jedné z hospod v prdeli jménem Rybník, kde nám pomalu nechtěli nalejt, že jsme už dost vožralý 😃
Já šla za bílou paní a David za malou čarodějnici