• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plzeňsko - Domažlicko

10. října 2012 
autor
@zusoka Mě taky nevaděj, ale u bobíka bych to asi dlouho řešila, jak se znám.
22. bře 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jooo to je super nápad a ta hláška že jste dost vožralý taky :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine No ještě štěstí, že na to řešení máš asi tak ještě 18let :slight_smile:
22. bře 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No do tý hospody jsme šly v sobotu odpolko, už jsme na chalupě byli ale v pátek večer...a Pavlík (hurvajs) si půjčil kostým v Praze za šílený prachy a chtěl ho užít, tak už v ten pátek se jel po vesnici večer projet na kolobrndě a v tu so náím hostinská říkala, že jedna místní paní říkala, že viděla Hurvínka na koloběžce a ostatní štamgasti se jí smáli, že už jí nenalejou :grinning: :grinning: :grinning: to byla ještě větší prdel.
22. bře 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Kači já jdu mužíčkovi uvařit, poručil si buřtguláš.Volal, že má hroznej hlad. To je dobrý, co - kuchař jezdí z práce hladovej :confounded: :slight_smile:
22. bře 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine To si o té paní myslela celá hospoda, že je na hlavu, co? To musela být hrozná prča :slight_smile:
22. bře 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No to jo, tak ho pozdravuj, já za chvíli půjdu do pelechu.
22. bře 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo, napadlo by tě, že ve vesnici o 100 lidech večer potkáš Hurvínka na koloběžce? :grinning:
22. bře 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine No nápad to byl toho kluka za 1000000, úžasný :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Dej se rychle do kupy a v sobotu úspěšný lov po krámech v Práglu
22. bře 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Taka páček a zas večer,,,,někdy.
22. bře 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jasně, mějte se s klukama fain a pozdravuj D i Š
22. bře 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Chvíli to trvalo, pak vysvětlím....tos to nemohla říct včera? Já tu ty tvoje grafy nesleduju, neb jim nerozumím :grinning: nechci gratulku moc dopředu, abych nezakřikla, ale JE TÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁM!
26. bře 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Já jsem ti to chtěla říct, ale Míra to zatím netuší, tak uvidím, jak to bude pokračovat a jinak to dostane jako dáreček od zajíčka k velikonocům :slight_smile:. Sice se bojím na to i pomyslet, ale doufám, že to bude OK. Já jsem se spletla nechtěla jsem abys koukala na ty grafy.
26. bře 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jsme po dlouhý době prodávali něco přes Aukro a v aukcích nám zbyl převod peněz přes PayU a ten jeden kupující už koupil právě tímhle...no a já teď študuju, jak si to nastavit a vůbec se mi do toho nechce...bože jaká jsem konzerva a nesnášim tydle nový postupy.
26. bře 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Já to ukazovala teď D a říkam, že si kopejtko, žes nic neřekla :grinning: a on, že asis to nechtěla řešit před M a já nato, že blbost, že to už určitě ví :slight_smile:
26. bře 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Neboj, určitě tam už je :wink: super další kamarád do partičky.
Co bys alstně radši?
26. bře 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Tak tomu PayU taky vůbec nerozumím. Od toho zavedení, jsem tam zatím nic neprodávala. Hezky to zjisti a až budu potřebovat, tak mi to pak vysvětlíš :wink:
26. bře 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No je tam kolonka vrátit platbu, ale bojim se, že mě pošle do háje, když to tam máme jako možnost.
26. bře 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Kači já se fakt bojím na to i pomyslet. Mám strach, že toho 28.3. bude MS a nebo, že se něco stane a já budu zas smutná, ale díky za podporu. Mě by to bylo úplně jedno, hlavně aby to mimi bylo zdravé. Po tom co mám za sebou, není důležité co by to bylo za mrňouska, ale ať se to povede a je to ZDRAVÉ
26. bře 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Neboj, bude tam už ses načekala dost dlouho, ne? :wink:
A :wink: vážně je ti jedno, jestli načančanou holčičku nebo raubíře, co strká ruce do záchodu? :grinning:
26. bře 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Já myslím že ty kačky budeš mít jako nějaké bodíky na Aukru a buď si je tam vybereš a necháš převést na účet nebo si ty body necháš a zase příště za ně nakoupíš. Tak to funguje na ebay a jinde
26. bře 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Koukej pak napsat, kdyby náhodou něco...a kdybys potřebovala pokecat přijeď, Sedlo pohlídá a pudem na pivo :wink:
26. bře 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka aha, to neznám...ty máš účet na ebay?
26. bře 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Vážně budu ráda ať to bude to nebo to. Kdybych už nějakého prcka měla, tak bych to řešila, ale takhle ne.Důležitější to bude pro Míru. Ten má pořád strach, kdyby měl holčičku, co jí bude oblíkat a jak by jí česal :slight_smile: Prostě životně důležité problémy co? Asi je špatný se těšit na holčičku a pak být smutná, že je to opak-to by si ten mrňousek nezasloužil. Moje těhotná kadeřnice se celé těhotenství těšila na holčičku, kupovala šatička a pak ji na D doktor řekl, že to bude kluk. Nedovedeš si představit to zklamání :frowning2:
26. bře 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Díky jsi zlatá. Teď se budu modlit, aby ano a pak by měl Míra ty nejhezčí velikonoce, co si dovedu představit a já samo taky :slight_smile: Na ebay má účet kámoška, tak to vím
26. bře 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo to chápu, že chlapi tohle řešej :slight_smile: a máš pravdu, je to jedno :wink: ale za sebe asi to bude rouhání, já chtěla kluka a od začátku jsem věděla, že kluka čekám (to pivo a maso mi vše jenom potvrdilo :grinning: )
26. bře 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo přeju vám to oběma, uvidíš, že konečně sedlo štěstí i na vás.
26. bře 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine To je ale bezva, že se vám to tak pěkně povedlo :slight_smile: Taťka je šikula, no.Po tom prvním zklamání, bych tohle opravdu neřešila . Hlavně ať to není jen sen......
26. bře 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Drž mi palce. A co David včera, necítil se tu blbě, když měl z té návštěvy blbej pocit?
26. bře 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek