• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plzeňsko - Domažlicko

10. října 2012 
@veraakubik
To je fain. Koukám, že ty už jsi zasloužilá mamka :slight_smile:
29. bře 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
To je jako ve školní jídelně :grinning: :grinning: :grinning: kolínka
29. bře 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka PANZANI ty nejsou jako z jídelny :grinning: ty si dneska ńáká držkatá :angry: :grinning:
29. bře 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine No joooo,my uz se zname-zdravim te!
autor
@veraakubik Tak co, prodala už jsi X-landera?
autor
@zusoka Koukalas dneska na nový fotky?
29. bře 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka No jo-na svuj vek mozna blazinek,ale nelituju toho..Vsichni komu reknu,ze ty deti jsou moje se divi-prej takova mlada maminka a vubec na to nevypada..Je fekt,ze ve skolce se nejdriv myslely,ze jsem malyho segra.. :grinning:
29. bře 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Ty nejsi sama? Že ti to tak trvá?
@germaine
Kolínka patří prostě k rajskej ze školní jídelny, to bych raději umřela hlady :slight_smile: Ale jinak věřím tvému kuchařskému umění, neboj
autor
@zusoka Já dělala něco jako UHO :grinning:
29. bře 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Jsem sama, ale pánové do mě strkají, že už by se mělo žrát, tak se jim snažím vysvětlit, že je ještě 30 min čas :slight_smile:
Na foto jsem nekoukala, a mám?
29. bře 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Prosimtě používáš skype nebo ICQ?
29. bře 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka dnešní příchod domů z krámu
29. bře 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jak se to vezme-prodala..Posilala jsem ho kamaradce-moc se ji libil,ale nemela na nej korunky a hlavne nevedela jak se ji vejde do auta,ktery si obcas pujcuju protoze vlastni nemaji a me to prislo vsechno lito a tak jsem ji ho poslala s tim,ze bud mi ho vrati,nebo bude kocarek splacet..A vypada to,ze bude splacet..Ja za tu dobu vystridala jeste jeden kocarek,pak jsem koupila jane slalom,jane nomad-toho jsem teda vcera prodala a od 13.3. mam obj. novej kocarek,ale zatim cekam..Jsem rada,ze landrika ma kamaradka-vzdyt bych to tady mela jako kocarkarnu.. :wink:
29. bře 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik
Proč ne. Dnes je víc obdivuhodné, mít 3 prcky, ale fandím vám. Ještě když je zvládáš, tak je to super.
29. bře 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik
Alespoň budu mít u koho čerpat zkušenosti. Sama bych nevěděla, na co u kočárku koukat
29. bře 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Skype i icq ale málo, proč?
29. bře 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veraakubik A co sis objednala?
29. bře 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Jinak moc pěkně upravená chodba. Štěpik krmil slípky? :grinning: :grinning: :grinning:
@zusoka Musim priznat,ze obcas-sice se to stava malo kdy,ale obcas stava,ze mam chvilku kdy bych nechala deti at si treba lezou po strope a houpaji se na lustru a ja bych zalezla nekam do rohu,zacpala si usi,zavrela oci... Priznavam,obcas je toho dost a je to narocny,ale jsem rada,ze ty skritky mam..
autor
@zusoka Ále, D zahlíd naši konverzaci a ptá se, proč to neřešíme přes kanály :grinning:
29. bře 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No když bylo dokonáno, tak řek táta...tak jsem pochňápala, že říká, že to má D k věčeři, tak jsem mu musela poslat MMS :grinning:
29. bře 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Tak mu řekni, že tady je jen žumpa :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka :grinning: :grinning: :grinning: si dneska měla vtipnou kaši, co?
29. bře 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik
To věřím, ale až budou velký tak budeš mít nádhernou obrovskou rodinku, to je bezva
@germaine
Zatím ne, ještě jsem nic nejedla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@germaine http://www.detskyruzek.cz/prodej/produkt/1877-britax_b_agile_2012 Tenhle-bohuzel nikde ani pismenko ze neni skladem tak jsem si ho objednala a obratem mi pisou,ze ho nemaji skladen,ze jim maji prijit v pondeli-to pondeli co bylo.V pondeli tam volam-dodavatel presunul termin dodani na 2.4.!Se picnu,ale bohuzel oni ty kocary nejsou nikde a kdyz tak v cerveny a ja chci cernej..
@zusoka a ze tech zkusenosti mam..Meli jsme solidni kocarkarnu..Jsem malinko maniak.. :wink:
29. bře 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veraakubik Jo, ten jsem měla taky původně v pácu...nakonec vyhrál jinej.
29. bře 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik
To je dobře, jestli to moje těhu dobře dopadne, určitě poprosím o radu :slight_smile: Já se přiznám, že zatím koukám na vzhled, ale o funkčnosti nevím vůbec nic :frowning2:
29. bře 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jakej to vyhral u vas?!Ja doufam,ze budu spokojena..mela jsem nomada a s tim jsem byla spokojena moc,ale touha po vyzkouseni neceho noveho byla opet silnejsi nez ja.. :wink:
29. bře 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek