• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plzeňsko - Domažlicko

10. října 2012 
autor
@veraakubik Já mám od víkendu TFK Buggster Air
29. bře 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Tak uprimne receno-taky jsem koukala na vzhled a pak jsem neco koupila-strasne se mi to libilo,ale to bylo vsechno-bud to byl kocarek nepraktickej,nebo mel spoustu veci co mi vadily.Ale tak ted uz se v tom trosku vyznam,lecos pochytim neco na netu,takze kdyz jsem ted byla kouknout na nejakej kocar a prodavacka mi povidala o golfkach oc chicca co jsem mela 2x,tak jsem ji opravolala..tvrdila mi veci ktery ja mela zmaknuty,ale to slecna nevedela,ze bych ji mohla delat konkurenci.. :wink:
29. bře 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jeeeee,kamos.. :wink: Mela jsem ho na kubika,ale koupila jsem novej a po mesici jsem ho prodavala,protoze mi ani trosku nevyhovoval..Ale mit jsem ho musela..Ale libi se mi barvicka toho tveho!
29. bře 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veraakubik No mě zatím vadí jenom nespojená rukojeť...já jsem asi náročnej uživatel a původně jsem chtěla Cybex Callisto, ale když jsem v Malvíkovi viděla, co je to za chrastí a ostatní co tam měli, nakonec jsem vybrala tenhle, ptž je hodně širokej a pohodlnej...no a něco jsem halt musela oželet.
29. bře 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka A vlastne-drzim palecky aby tvoje tehulkovani dobre dopadlo a mohla jsi se taky radovat z miminka!Jeste bych chtela-nez se narodil Kubik tak jsem 3x potratila a dneska mam krasne tri deticky-nechci se chlubit,ale chci aby i ostatni maminky vedeli,ze i po velke smule muze prijit stesti-velke stesti!
29. bře 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Presne-ja hledala kocar-spojena pukojet,prostornost,skladnost,stabilita a tak jsem vybrala Britaxe a vazne tajne doufam,ze budu-jinak mi ho manza snad omlati o hlavu.Kupovala jsem novej s tim,ze jinej uz kupovat nebudu..No mozna aaaaaz v budoucku nejaky fakt golface,ale ted na dlouhou dobu musim dat pokoj.. :wink:
29. bře 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik
Jéééé tos mohla dát větší školení ty jí, to je dost dobrý.
29. bře 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veraakubik Kámoška má Britax Verve a to je chrastí :grinning: no uvidíš, třeba ti budou vyhovovat.
29. bře 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veraakubik Tak já původně chtěla polohovací záda, polohovací nohy, madlo, spojenou rukojeť, velkou sklopnou stříšku, což splňoval ten Cybex, ale to madlo (mno bobík je raubíř a při první projížďce by ho urval i s potahem :grinning: )
29. bře 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Do me ten muj strcil abych zklidnila hormony..Ale kdyz ona mi tvrdila,ze pruhledny ksiltiky na strisce delaji ted nove na nove kolekce a kdyz jsem poznamelala,ze en ksilt uz jsem mela kdyz jsem je mela na kubika pred temer 4 lety tak mi to vymlouvala a protoze mam pusu prorizlou tak me manzel uklidnoval at radeji mlcim..No jo..si taky nenecham vsechno libit.. :wink:
29. bře 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik
Děkuji, jsi hodná. Budu věřit, že to bude OK. Oproti tobě jsem ale stařena, tak to taky není nic potěšujícího
29. bře 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Ty stařeno :slight_smile: jsou na tom některý i hůř.
29. bře 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine To jo-to je chrastitiko..Tohle prej sice neni odpruzeny a slyset je,ale prej nejak extra-asi jako kazdej kocarek.O vikendu jsem ho videla v zoo-tak ta skolpna striska je super,pani s nim jela lehce a ze by rachotil to ne-mela jsem uz hlucnejsi kocerky.. :wink: Tak uvidime jak budu spokojena..
29. bře 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musim jit-manzel si me zada!Dobrou noc!
29. bře 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik No jo chlap tu ostudu v krámu dělat může, ale nedej bože, aby si pusu na špacír v mužské přítomnosti pustila ženská :confounded:
@veraakubik
Papa a zas někdy
@germaine
Ale i líp. Teď mi volal Míra, že se mnou nebude kamarádit, protože jsem mu dne zavolala jen jednou, se zbláznim
29. bře 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No to je obr problém, co by dělal, kdyby mobily nebyli? :grinning:
29. bře 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
To vážně nevím :slight_smile: Až to bude vědět, tak se asi budu muset hlásit každou hodinu
29. bře 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Ty testuješ každej den?
29. bře 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Ne, měla bych?
29. bře 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zatím jich mám 5, ten první byl negativní při té chřipce
29. bře 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Ne, já si právě říkala, že tě to musí stát hafo peněz, pokud bys to dělala pořád :grinning: že by tě vyšlo levnějc zajít k DR.
29. bře 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Poslední bych chtěla dělat v neděli nebo v pondělí, a ten pak ukážu taťkovi zatím to je 90,- to není tak strašný :slight_smile:
29. bře 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka To není :grinning: a jsi vydělávající.
29. bře 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
To by si mohla určitě dovolit i mamča na MD :grinning:
29. bře 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jsem KO, jdu do pelechu dobrou :wink:
29. bře 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka To jo, ale ne s těma dvěma :grinning: ty dva živit je horší než šatit :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Krásnou dobrou noc, já čekám na manžílka.Dnes přijede dýl, dělá inventuru papa
29. bře 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
No jo taťka to zatím neví, ale asi začíná něco tušit. Pořád se ptá, jestli už přišla MS, že už to asi mělo být. A to jsem si myslela, že tyhle informace nesleduje. Zatím se snažím mlžit, ale nevím, jestli to překvápko vydrží až do velikonoc. Já snad začnu nosit always, kvůli věrohodnosti :slight_smile:
2. dub 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek