Plzeňsko - Domažlicko

Pokec o všem možném i nemožném 😃
germaineautor
2. dub 2012
@zusoka Tak ho netrap a řekni mu to 🙂 bude mít obrrrrr radost, dyk kdo dal termín velikonoce? Mmch, kdy jdeš k DR?
zusoka
2. dub 2012
@germaine
Ten termín je moje volba, chtěla bych mu to dát jako pomlázku 🙂 Kontrolu mám 16.4.
germaineautor
2. dub 2012
Tak už asi 3 neděle máme skoro každý den stejný scénář - bobík hotovej jako kráva, dostane najíst, pak kojo...uspí se, někdy kolem sedmé, někdy dřív či dýl. Spí tak deset , patnáct minut a pak se začíná budit :-S jak tam jde D, tak řev a nedá se utišit...takže musím chodit jenom já 😞 no, tak ho uspím a za chvíli nanovo...takhle je to většinou třikrát, čtyřikrát 😢 já 😢 ž nemůžu, jsem vyčerpaná, hotová a nasr...kdybych měla na sebe aspoň chvíli čas třeba přes den, ale já padam na hubu, potřebuju se najíst, jít se umejt :-N vím, že co ty bys za to dala, ale proč já nemam trošku samostatný dítě?
germaineautor
2. dub 2012
@zusoka Nejste malý a romantiku už máte taky za sebou 😃 řekni mu to zejtra a uvidíš, stejně řekne, že si tajnůstkářka 😃
zusoka
2. dub 2012
@germaine
Nejde o romantiku, ale o překvápko. Neřeknu a ne a ne a ne :-p
germaineautor
2. dub 2012
@zusoka Není hloupej, stejně bude v so vědět, co a jak 😃
zusoka
2. dub 2012
@germaine
To nevadí
germaineautor
9. dub 2012
@zusoka Nazdárek, jsi tu?
zusoka
10. dub 2012
Jsi tu ještě? Já jsem musela pracovat, tak jsem tu byla jen na skok
germaineautor
10. dub 2012
@zusoka Jsem , ale musíš dát odpověz, jinak nevidím, že mi píšeš 😃
germaineautor
10. dub 2012
@zusoka Tak povídej, povídej...
zusoka
10. dub 2012
@germaine
Tak koukni do alba darek pro taťku ať to nemusím opisovat 😉 je to tam popsaný, protože se ptalo hodně ženských
germaineautor
10. dub 2012
@zusoka Tak jsem přečetla, ty jsi romantik 😉 kde splašil takovej pugét?
germaineautor
10. dub 2012
@zusoka A kdypak jdeš k doktorce?
zusoka
10. dub 2012
@germaine
Jo to nevím, asi to dalo dost práce v neděli před Velikonocema, ale radost mi fakt udělal velikou. Kontrolu mám 16.4. tak snad to bude dobrý, ale co se mi stává, že bývám nějaká citlivka a sem tam roním slzu a to jsem prvně neměla 🙂
germaineautor
10. dub 2012
@zusoka Třeba to je znamení, že tentokrát bude všechno v pořádku, držim ti palce 😉
germaineautor
10. dub 2012
@zusoka No a jak jste si užívali po tej zprávě volno?
germaineautor
10. dub 2012
@germaine Mmch, jakký jsi dostala ty příkazy a zákazy? 😃
zusoka
10. dub 2012
@germaine
No doufám a věřím, že to bude OK. No to bylo volno, Míra dělal sádroš, já pekla Bochánky a pak se jelo ke tchánům 😞 Jinak můžu dýchat, jíst, smát se a krom toho nic, fakt luxus
zusoka
10. dub 2012
@germaine
Jo abych nezapoměla chodit do práce zatím taky můžu, ale nejraději by mě měl pod zámkem
germaineautor
10. dub 2012
@zusoka No tak jestli vás uživí, tak zůstaň doma 😃 😃 😃
zusoka
10. dub 2012
@germaine
No to nééééééééééééééé dokud to půjde, tak bych chtěla dělat, doma bych se zbláznila
germaineautor
10. dub 2012
@zusoka Tak stejně uvidíš, co ti řekne doktor...ty míníš, dítě mění 😉
germaineautor
10. dub 2012
@zusoka Mmch, zmiňovala jsi, že plánuješ Ikeu?
zusoka
10. dub 2012
@germaine
No právě uvidíme co řekne pan doktor. Jo jo ikeu plánuju v týdnu 30.4 - 4.5. tak snad to klapne, taky bych chtěla malovat obývák a kuchyň
germaineautor
10. dub 2012
@zusoka Já bych potřebovala dokoupit drátěný koše do skříně, co jsme koupili malýmu a neměli je...
germaineautor
10. dub 2012
zusoka
10. dub 2012
@germaine
Jestli chceš a jestli pojedeme, tak můžeš jet s náma nebo mi řekneš přesně jak se jmenujou a já ti je koupím 😉
germaineautor
10. dub 2012
@zusoka Já Sedláčka do Ikey dostanu nejdřív tak před Vánocema 😃
germaineautor
10. dub 2012
@zusoka Já bych ti pak poslala ještě jeden odkaz a i místo, kde dole je přesně maj číslo a řadu...to mám ještěš poznamenaný z minula 😃 to by mi stačilo, jezdit tam nepotřebuju 😉 to bys byla zlatá...