• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plzeňsko - Domažlicko

10. října 2012 
autor
@zusoka Na Vánocema mám v plánu nábytek do pokojíčku :grinning:
http://www.ikea.com/cz/cs/search/?query=mammut
10. dub 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Jasně že by to šlo :wink: ale neslibuju, protože vymalovat je důležitější :slight_smile: Dala bych ti určitě vědět
10. dub 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo, nemusí to bejt hned, jenom až byste jeli, tak kdyby sis vzpomněla a dala vědět :slight_smile:
10. dub 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
No jasně že dám. Teď se s tebou rozloučím. Musím jet pro Míru do práce, já mám vyžvekanou baterku, tak jezdíme jedním :frowning2: Jestli tu ještě budeš jsem zpět tak za 30-45 min. Jestli ne tak dobrou noc a pozdravuj kluky. A co Davidova dieta?
10. dub 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo, uvidíme...zatím spaní ještě neplánuju :wink:
10. dub 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Zatím pa
10. dub 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Si příšla až teď?
13. dub 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Jo jo já jsem do teď makala do práce
13. dub 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Já tu sedim už asi dvě hodiny a jen tak čumim
13. dub 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Ty se máš
13. dub 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Co kluci?
13. dub 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Kluci dobrý :wink:
13. dub 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak včera "perfect day"
13. dub 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Jak dietář? A co bylo včera?
13. dub 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zatim se odhodlává...
13. dub 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Včera se moje nejstarší sestra rozhodla vyřešit s mámou letité komunikační problémy a poslala jí emailem dopis :angry: ...všechno posrala.
13. dub 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. dub 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
To se přece nemá řešit emailen takovéhle problémy :confounded:
13. dub 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No co ti budu povídat, jsme jeli po Š koupání k mámě, kde už byla ségra s malou, samo jim neotevřela...až pak mě. D byl s dětma v pokojíku a my tři si sedli do obýváku, no hodinu a půl, pláč, řev, hysterie...sestřička si myslela, jak je ukřivděná a nakonec nejspíš pochopila, že máma už je stará ženská, na kterou ona sere a ona má jenom mě...
13. dub 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a já jsem se dozvěděla, že jsem manipulátorka a máma je pod mým vlivem :grinning: jako kdyby byla debil a nebyla svéprávná.
13. dub 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Bože to je děsný, to spíš vypadá, že o rozum přišla ségra
13. dub 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Ale ne, tohle už trvá několik nejspíš let...máma mě preferuje a jsme v kontaktu nejvcíc, ptž jsme si nejblíž, ségra se o mámu zajímá asi tak, že jednou týdně nejspíš z povinnosti jí zavolá, jak je a víc jí nic nezajímá...nyní jí vyčetla, že tomu tak je, sbírala k tomu odvahu nejspíš dlouho. To že my mámu bereme na výlety, má prý čas jenom na nás apod..stopro žárlí i na Štěpána, že ho máma občas hlídá a její Kláru ne(ta k ní nechce) apod...no a tím, že má máma jenom nás, tak se svěřuje mě no, prostě je to takovej začarovanej kruh, máma jí zas vyčetla, že až jednou umře, že to ani nebude vědět a umře doma sama...prostě je stará, i když vitální a leccos si bere a sestrička si myslela, že tímhle se šechno spraví a najednou si padnou kolem krku a budou jako normální máma s dcerou...ale nejspíš to tím, jak to udělala všechno posrala...tohle se nedá změnit ze dne na den, to ani nemůže čekat. Myslím, že se máma naoko bude tvářit, že už je to lepší, ale myslím, že jí odepsala...potom, co jí vyčetla, že má vlastně jenom jednu dceru a zatáhla do toho i třetí ségru...
13. dub 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Jak tak koukám, má mamča právě obrovské štěští, že tě má. To chce nápravu i činama a ne jen kecama a navíc blbejma, který spíš ublíží než pomůžou. Jak si to ségra udělala, takové to má, když na mamku prdí, tak se nemůže ničemu divit
13. dub 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Já jsem včera byla samčou v nemocnici.Šla na vyšetření střev, hned jí Dr. dělal menší oper.zákrok a pak tam ještě 4h ležela. Pak jsem jí jela vyzvednout a dnes pro ní při jel tatí, budeme čekat do 25 jak dopadnou vísledky
13. dub 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Tak maj na tom svůj podíl viny obě, a obávam se, že tohle se už dohromady neslepí...jsem z toho na nervy, sere mě, že máma je doma sama, co asi dělá? Řve a je na nervy...je to kráva, dalo se to udělat jinak, měla přijít a promluvit s ní osobně, ona jí v tom mailu vyčetla i to, že prej když jí podváděl první manžel, tak my jsme to věděly a neřekly jsme jí to(ona s tímhle žíje už sedm let, chápeš to?) a nařkla jí, že jí máma lže...to jsme si teda vysvětlily, to všechno byly omyly, ale ten stín toho, že jí vlastní dítě takhle osočilo...
13. dub 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Tak už je to mezi váma lepší? Už jsi jim to řekla?
13. dub 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
To vypadá, jako by mami chtěla ublížit a ne se dát dohromady. A pojedete za mamčou zítra, aby nebyla zrovna teď sama? Tyhle rodinný vztahy to je někdy šílenost. Věř, že to taky známe. Něco už jsem ti psala a Mírovo rodinka je taky výkvět :unamused:
13. dub 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No asi jo, sice oni se nějak domlouvali, že máma k nim má přijít, ale dneska mi řekla, že tam chodit nechce...navíc ségry muž nás nejspíš moc nemusí, tak chápu...no a když třeba k ámě pojedeme a třeba jí vezmeme ven, aby přišla na jiný myšlenky, tak zas Markéta bude mít další důkaz toho, že prostě máma preferuje mě :confounded: takže tak jako tak to bude špatně, ale asi na ní seru...stejně nemůže čekat, že nyní po tomhle všem se najednou budeme chovat jako jedna velká šťastná rodina :frowning2: Přitom jsme nikdy problémy neměly...tohle se nahromadilo, no co má ségra novýho muže...
13. dub 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Jak myslíš lepší-to se nedá zapomenout, odpustit asi jo ale zapomenout ne. Snažím se být hodná, Míra mi nadává, že mě jen využívá a vzpomene si jen, když je nejhůř. Má pravdu, je mi to líto, ale nic s tím neudělám.
No myslíš mimi, tak to jsem neřekla v rodině nikomu jen tomu nejdůležitějšímu člověku, kterého mám.Baví mě, že si to užíváme spolu, ale bojím se víc a víc té kontroly
13. dub 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Na to se vybodni a udělej, jak to sama cítíš. Jestli s ní chceš být, tak prostě budeš a hotovo. Mamka si určitě nezasloužila takové ublížení a navíc od dcery a ještě, když na tom může mít podíl i ségry parter. Mamka tě má asi neraději, protože jste si nejblíž a svým způsobem má asi opravdu jen vás, ale to je v přístupu segry k mamce. Když zavolá jednou v týdnu ze slušnosti, tak nemůže čekat, že se mamka posadí na zadek a padne jí kolem krku
13. dub 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek