• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plzeňsko - Domažlicko

10. října 2012 
autor
@zusoka Jo, nastínilas to a já právě protože tohle neznáme, tak jsem z toho paf :confounded:
13. dub 2012 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Neboj, já ti držím palce, bude to dobrý :wink:
13. dub 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No jednou je to máma a člověk to tak bere...my toho s mámou zažily tolik i špatnýho, že nás to prostě sblížilo a nedovedu si představit, že by tu nebyla...
13. dub 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@germaine Teď jsem se domluvila s D, že jí zítra vemem na výlet. Se Š trochu pookřeje a nebude nato tolik myslet.
13. dub 2012 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Ono je z toho paf víc lidí i moje teta, ta byla úplně uvytržení. Když domů nezavolám já nebo nezavolá tatí, tak se mami ozve jen když něco potřebuje.Ani nezavolala aby se zeptala jak mi je a tak, ale to není důležité........ Hlavně že mám Míru a možná i vyhlídku na prcka to je pro mě nejdůležitější
13. dub 2012 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka To nechápu...a to má jenom tebe :angry: Jojo, můžem bejt rády zato, co máme...já s D taky řeším skoro všechno, mám ho jako nejlepšího kamaráda...jenmu taky říkám skoro všechno.
13. dub 2012 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
To je dobře, že zas někam vyrazíte.Kdyby jí s vámi nebylo dobře, tak by nejezdila a podle toho co píšeš a říkáš, je určitě šťastná že vás má a že může být s tebou Š i D. Na řeči ségry se můžete obě vybodnout
13. dub 2012 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo, má nás nejradši,,,naštěstí D jí bere, samo někdy jí taky má dost, ale vidím to na něm jenom občas...
13. dub 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
A mamku máš taky fain a to úžasný. Já taky chci být dobrá máma a doufám, že se mi to povede a budu jiná. Míra říká, že jsem úplně jiná tak snad je to a bude pravda
13. dub 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Já zjišťuju, že jsem podobná své matce...dělám věci, ktěrý mi na ní vadily :grinning:
13. dub 2012 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
No tak Míra od toho léta má mojí mami neraději v Rudě -daleko od nás. Tu st a čt byl šťastnej, že je v práci a nemusí tu být
autor
@zusoka A myslím, že se z chyb poučíme...
autor
@zusoka Víš, co? Já se mu vůbec nedivim,,,po tom.
13. dub 2012 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@germaine Tak už dost, nechám smutnění...co M, jak to prožívá?
@germaine
Tak tomu se já snažím vyhnout. Ale asinejvíc se to pozná u dětí, tak uvidíme
autor
¨@zusoka Jsem si dneska udělala radost a objednala Š Conversky. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=54797398
13. dub 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Ten je úžasnej. Nejdřív mi řekl,že se na to nechce těšit,ať to případně moc nebolí, ale je to silnější než on. Říká mu Kasíček, povídá si sním, pořád se ptá co dělá, jak nám je a jestli odpočíváme a nic netaháme a tak, je to můj poklad
13. dub 2012 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Ty jsou krásný, to se bude běhat a prohánět maminu
13. dub 2012 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
No teď jsem dostala vynadáno že to víš, můj drahý si všimnul, že si píše o mimískovi, teď totiž přijel z práce
13. dub 2012 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Že zdravim a ať neprudí :grinning: ještě on, mám toho nad hlavu, dyk víš. :wink:
13. dub 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Je jasný, že se těší, má naco....
13. dub 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zuzo, musím jít do sprchy , malej se budí....tak dobrou a kdyžtak zejtra...
13. dub 2012 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Já jsem byla dělat véču a taky půjdu hajat, pěkně si to zítra užijte a zas tady. Pozdravuj kluky
14. dub 2012 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Při dnešní první těhu kontrole kontrole mi ukápla slzička emoticon Všechno je v naprostém pořádku, jsme 6+2tt srdíčko krásně tloutlo a já jsem v tom okamžiku měla pocit, že nic víc v životě už mi nechybělo. Taky mi pan doktor řekl, že na další kontrole 30.4. asi vyfásneme neschopenku, tak toho mám teď plnou hlavu nevím, jestli jí chtít a být ráda nebo zkusit zabojovat za práci emoticon Nerada bych něco zanedbala ale každá koruna dobrá - uvidíme
16. dub 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Nazdár mamino :grinning: tak ofiko gratulace :wink:
tak k tý nemocenský...já byla doma od skoro 5m ptž jsem měla nějaké komplikace a i jsem byla docela ráda, užila jsem si to volno :slight_smile: je fakt, že potom doma jsem zas nic moc neutratila a pořizovala z nemocenský výbavičku :wink: nyní je pokud se nepletu i letos 60% z platu a pozor počítaj se po těch 14 dnech i víkendy! Takže já jí měla celkem i slušnou...no pořídila jsem z ní celou výbavičku :wink: a ty víš, kolik toho mám :grinning:
16. dub 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka A myslim, že v tým případě doktor ví, co dělá :wink: a v práci zrovna v pohodě taky nejsi...no uvidíš, zbytečně být doma bych taky nechtěla, ale mě bylo v práci dost špatně do těch 4,5m takže já jsem byla i ráda, že jsem byla doma.
16. dub 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Já ti pořád nevím. Míra nechce ani slyšet o tom, že bych pořád chodila do práce, že to nějak zvládneme,ale..........
Když by se něco stalo, tak si to budu vyčítat , ale pořád na to musím myslet a navíc mám mít příští týden odpolku do 22 hod a to asi nedam, večer mi bývá zle tak uvažuju o dovče.
17. dub 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No musíš se rozhodnout sama, ale žádný peníze nestojí zato, aby se něco stalo, s tím souhlas!
A jak píšu, pokud bys byla doma, neutratíš tolik, jako když jsi v práci...to ti garantuju.
17. dub 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka A pokud už ti je blbě, tak taky nemůžeš vědět, jak dlouho to bude trvat :wink:
17. dub 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
No blbě, není mi dobře, ale nezvracím. Když dýl sedím, tak mě strašně bolí podbřišek a je mi pořád hrozně těžko, ale asi jsou na tom těhulky podstatně hůř. Jestli zůstanu doma, tak si na mě rezervuj odpoledne :wink:
17. dub 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek