Plzeňsko - Domažlicko

Pokec o všem možném i nemožném 😃
zusoka
15. únor 2012
@germaine Kontrola se blíží. 20.2., tak uvidíme, jestli se bude moci začít se snažením nebo jestli mě opravdu čeká další kudla :-S
germaineautor
15. únor 2012
@zusoka Nojo, jenže já mam strach, že se to opět vrátí 😢 tak se snažím ovládnout...
germaineautor
15. únor 2012
@zusoka Tak věř, že pod ní muset nebudeš...
cernalu
15. únor 2012
@germaine to my si taky hrajeme, čtu mu, vyprávím ale tak nějak se zabaví i sám a nevyžaduje pořád mou pozornost.... třeba až bude větší tak se pak zabaví sám....
zusoka
15. únor 2012
@svanhild No uvidíme, měla bych jít na další operaci. Uvidíme, snad se tomu vyhnu.
zusoka
15. únor 2012
@germaine A má ta Kačka nějakej interval, kdy by to mohlo být znát, že je to lepší?
germaineautor
15. únor 2012
@cernalu Já uklízim a vařím většiniou, až dorazí manža z práce a hlavně o víkendu...malej si vydrží hrát tak 10 max. 15 minut sám, pak začne řev a musí nastoupit maminka...chjo.Je to náročný...
zusoka
15. únor 2012
@germaine Já věřím, že pod skalpel v dohledné době nebudu muset. A místo toho, že mi odkejvou mimisnažení
germaineautor
15. únor 2012
@zusoka U každýho je to jiný, ta dieta měla být třítýdenní, mě rovnou psala, že u nás to dle fotek vypadá na dýl hned od začátku, nyní se to zkomplikovalo tím zasr...zánětem ]-(
cernalu
15. únor 2012
@germaine a jéje tak to musí být náročný to chápu, to já stihnu vše co potřebuju a občas si odpol dáme spolu i dvacet 😃
germaineautor
15. únor 2012
@cernalu Taky občas zalehnu s ním 😃
zusoka
15. únor 2012
Já vám přeju, ať to zabere co nejdřív. Ale ty se za chvilku vytratíš 🙂
germaineautor
15. únor 2012
@zusoka Tak z toho strach nemám, potřebuju dát dolů ještě min. 10kg, pak budu spokojená 😃
cernalu
15. únor 2012
@germaine copak držíš za dietku? taky bych potřebovala a nějak mi to nejde... 😞
germaineautor
15. únor 2012
Tak jsem včera vytřídila Š šatník a přijela jedna paní, vybrala hadříky za 1100,- a tahle kupa mi tu ještě zbyla...
germaineautor
15. únor 2012
@cernalu Kvůli tomu ekzemu, abychom zjistili původ alergie eliminační dietu - bezvaječnou, bezmléčnou a částěčně bezlepkovou :-p
zusoka
15. únor 2012
Ty jsi se zbláznila, ne?
cernalu
15. únor 2012
@germaine jů a co jíš? to je asi dost náročný ne?
germaineautor
15. únor 2012
@zusoka Ploč?
germaineautor
15. únor 2012
@cernalu Tak hlavně jíme (oba dva) květák, brokolici, brambory, rejži, jablka, hrušky, můžeme některý mouky, takže hlavně kukuřičnou apod, peču zdravý pečivo..semtam nějakej polystyren, jo můžu mueslityčinky, těch sním denně tak 5ks 😃 no moc toho není, co? Taky mi z toho už začíná hrabat ten třetí týden :-p
zusoka
15. únor 2012
Vždyť jsi jako nic. Tak jestli ty poptřebuješ 10kg, tak já asi budu muset tu hladovku držet ještě 3měsíce a pak to taky bude OK.
germaineautor
15. únor 2012
@zusoka Prosimtě stopro vážim víc 😞
cernalu
15. únor 2012
@germaine no teda to nic moc.... ale zase hlavně aby to zabralo..... já se musím omezit a zhubnout po porodu mi zůstalo ještě dost kg 😞
germaineautor
15. únor 2012
@cernalu Mě zůstalo hrozný vyvalený povolený břicho ]-( a na cvičení při malým nemám večerf energii :-p
zusoka
15. únor 2012
Tak jako fór to bylo dobrý 😉 A taťka to drží s Váma nebo tomu vyvyřuješ extra. Ten by se asi neobětoval co?
cernalu
15. únor 2012
@germaine já mám povolený asi všechno 😃 já si dávám pár cviků na břicho ráno a Luky na mě kouká jak na blázna 😃
germaineautor
15. únor 2012
@zusoka Ale jo, něco jo...dneska jsem udělala brokolicovokvětákovocuketový placičky a zejtra je má k večeři 😃 občas něco jí s náma, občas si dá klobásku 😉
germaineautor
15. únor 2012
@cernalu Tak mě vadí akorát to břicho, naštěstí při mým metruvosmdesát zatím nevypadám jak Míša kulička 😉
zusoka
15. únor 2012
@germaine No taky bych nejraději už něco nakupovala. Jediné co jsem se teď neudržela, je body s nápisem I love dad. Až se zadaří, tak to Káša dostane jako dáreček.
cernalu
15. únor 2012
@germaine no jo ty si takhle dlouhá, to já malý pívo, 1.67 max. to se to jen tak neschová 😞

Začni psát odpověď...

Odešli