• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plzeňsko - Domažlicko

10. října 2012 
autor
@zusoka Ten datum, cos psala by šel...
8. kvě 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka A s tim dědou si fakt snaž nedělat vrásky, určitě když bude vědět, že se má naco těšit, tak to zvládne :wink:
8. kvě 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Helea ty myslíš, že vám už DR řekne, co to bude, jo? Já už si moc nepamatuju, kdy jsme se to dozvěděli my...bych musela mkrnout do kalendáře :grinning:
8. kvě 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Když jsem odcházela minule, tak mi sám Dr, řekl, že příště pokud nebude prcek nějak špatně otočenej, by mi mohl říct, co čekáme za drobečka. Ale ono je to úplně jedno. Když to nebude teď tak to bude příště
8. kvě 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Koukám, že se s těma výletama opravdu činíte, ale vstávat ve 4.30 fuj fuj fuj
8. kvě 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Já jsem to odpo probírala a dala jsem na stranu věci o kterejch si myslím, že by je mohla nosit i holčička :slight_smile: a mám tady třeba i dvě kojenešké osušky, dvě zavinovačky a spací pytel a pak taky dva zimní fusaky...jeden použitej a druhej úplně novej :wink: jestli teda budeš mít zájem i o tohle, že bys mrkla...
8. kvě 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zuzi, David byl v práci naposled 27.4. a od tý doby byl doma a furt jsme někde pendlovali...včera jsme byli v JIžních Čechách a koupili druhý auto :slight_smile:
8. kvě 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo a začínej si užívat spánku, dokud to jde :grinning: věř, že si na moje slova jednou vzpomeneš :grinning:
@germaine
Přijedu, omrknu a určitě se domluvíme. Ty fusaky,pytel i to ostatní určitě užijeme, vždyť budeme zimní mimi :slight_smile:
autor
@zusoka Můžeš rovnou mrknout na moje inzeráty...tam mám jen část, ale abys věděla...na ceny nekoukej, pak se domluvíme na jinejch :grinning:
8. kvě 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
To měl D dovču? To si vás ale užil. No to je super, že máte nové autíčko a jaké. Budeš trénovat jízdy :wink: ?
autor
@zusoka Jojo, vzal si už volno v tý nový práci. Zatím ho nemáme doma, měli by nám ho v týdnu dovézt Citroen C3..malýho bobíka, zatím s ním D bude jezdit do práce a já budu zkoušet jezdit :wink:
8. kvě 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Mmch bereš nebo budeš brát nějaký těhu vitamíny? Kvůli kyselině listové?
8. kvě 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
No to je super to se ti bude jezdit jedna radost :wink: Já chci ty huculky, ty jsou boží a to pyžámko s opičkama je taky super :slight_smile: hele já přifrčíma domluvíme se. Je si vyber den
8. kvě 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Prosimtě tak když Míra je stejně v práci, tak doraž třeba ve čtvrtek, jak máš prosimtě vycházky?
8. kvě 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Já mám od doktora předepsánou přímo tuhle a víc zatím neříkal. Ani si zatím nic jiného nemám kupovat
8. kvě 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Já bych nechtěla zdržovat. Vždyť budeš připravovat narozky pro broučka :wink: Vycházky mám 13-19
8. kvě 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Huculky jsou úplně nový, Š boty skoro bojkotoval :grinning: měl je jednou v zimě v kočárku a skopával je...prevít. A pyžama taky ještě mám...hele mě jde o to, že si vybereš, já to tu schovám, vezmeš si to klidně až třeba za 2-3 měsíce, mě jde o to, že budu vědět, že část ve skříni ubyla a zbytek se konečně donutím nafotit a prodat :wink: a budu moct objednávat a nakupovat větší velikosti :grinning:
8. kvě 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo, tak v poho,,,já dostala od ségry k Vánocům balení Calibrum Mami a nemohla jsem krom elevit užívat, neb obsahuje jód a ten já beru v hormonech, takže bych byla předávkovaná....a spotřeba je někdy konec 2012, tak jsem myslela, že bych tě podarovala :grinning:
8. kvě 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Jasnačka to chápu. Neboj určitě ti od něčeho ulehčím :wink:
8. kvě 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Prosimtě, to vypukne až v pátek...počítam, že od osmi, půl devátý budu muset stihnout udělat dva dortíky, chlebíčky a prdim na to...
8. kvě 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Tak klidně ve čtvrtek na půl druhou můžeš dorazit :slight_smile: budeme tě čekat, co ty nato?
8. kvě 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
No nevím, můžu se ještě na kontrole zeptat, ale krom tohohle jsem neměla kupovat nic dalšího
8. kvě 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Ne, to se neptej, když ti napsal spešl tohle...
8. kvě 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Tak klíďo 13.30 je akorát. Můžu koupit nějakou dobrůtku, nebo nemůžeš?
8. kvě 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo, píšu si čtvrtek odpo :slight_smile: budem se těšit a nic nevož, jsem jako koule před slehnutím :frowning2:
8. kvě 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
To vykládej někomu jinému. Ty skoro nic nejíš tak si nevymejšlej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No tak to si jenom myslíš, kdybys věděla kolik vážím...
8. kvě 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Já se nesmím rozčilovat, tak se o to nepokoušej. Mají u vás někde točenou zmrzku? To je jediný, na co mám trochu větší chuť a jahody :slight_smile:
8. kvě 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek