• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plzeňsko - Domažlicko

10. října 2012 
autor
@germaine Zkus na to nemyslet
10. kvě 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Kači promiň, odcházím V sobotu to první jubileum pořádně oslavte a ať je to v rámci možností klidná oslava.Pozdravuj kluky a dobrou noc
10. kvě 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo díky, taky se mějte.
10. kvě 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Jsi tu? Jaká byla oslava a co Š?
15. kvě 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Nazdár, jsem tu
15. kvě 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Jak se povedla ta sobota?
15. kvě 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Počkej, pošllu pár fotek...
15. kvě 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No přežila jsem, ale teda byla to poslední společná oslava, příště už rozděluju na dva dny :frowning2: mojí rodinu a Davidovu rodinu...jsem toho měla celkem plný zuby, jsem byla ráda, když vypadli...všichni!
Ale Štěpí byl úžasnej, vydržel skoro 5h v kuse blbnout a řádit :grinning: viz. foto...
15. kvě 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Paráda, na té první fotce se malej nádherně kření a jakej to byl fešák :wink:
15. kvě 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Si myslím, že jsi toho měla víc dost, než malej :grinning: A co neteřinka, byla hodná?
15. kvě 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To smrádě celou dobu řvalo jak na lesy, všechny překřikovala, musí bejt pořád středem pozornosti, dovezli malýmu odrážedlo, tak skoro celou dobu ho měla ona a odmítala mu ho dát, jinak všechny naše hračky byly její, Štěpí za ní lítal a třeba na ní šahal, ona pořád ječela, že jí něco dělá, přitom se jí třeba jenom dotknul :angry: vrcholem bylo, že stála před TV kde jsme promítali naše fotky malýho a ona na tom odrážedle několikrát najela mojí mámě na nohu..ta jí dvakrát napomenula, že má jít od televize dál a když jí najela potřetí, tak máma jí s odrážedlem odstrčila dál a ona nato: Auu ona mě chytla za triko a švagřice ledově klidná a nechávajíc ať si to malá vyřídí, jí ještě skoro nasraně povídá tak pojď sem, žádný napomenutí nic...ježíš, já byla tak nasraná, že jsem se nezmohla vůbec na nic.
15. kvě 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka jojo, slušelo mu to moc :slight_smile:
15. kvě 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Takže žádne překvapení. Příště jí :grinning: pořídíme odvar z makovic a bude spát aby od ní byl klid :grinning:
15. kvě 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka a švára se domlouval, prý kdy v neděli půjdeme ven...tak jsem řekla, že já budu uklízet a D ven s malým dopo půjde...tak šli na hřiště...už i D z ní dorazil otrávenej, celou dobu ječela, že jí bobajs něco dělá...třeba sedí dva metry od něj, on se hrabal v kamínkach a prej je na ní hází...a švagr jí jenom omlouval, že je to herečka...a to jí budou už čtyři :angry:
15. kvě 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jinak stolek slouží k úplně něčemu jinýmu, než ke hraní :grinning:
15. kvě 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No a co děda? Jak je na tom?
15. kvě 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Koukám, že na kravinky je užitečnější :slight_smile:
15. kvě 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jojo, dneska jsme byli na roční prohlídce a má 80 cm a 9.880gr...docela rozdíl (když ve 4m měl přes 8 kg :grinning: )
15. kvě 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Děda už 2 dny není na JIP-vypadá to líp, a doktor mu řekl, že pojede do lázní, tak se moc těší.
15. kvě 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No vidíš, jsem to říkala, se bude těšit na pravnouče a bude mu líp :wink: to dělá zázraky.
15. kvě 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
ty ho mučíš hlady :confounded:
15. kvě 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Heleď tady to tak vypadá :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
To jo, brouček zlatej
15. kvě 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Koukala jsem, že koukáš po Maritě...
15. kvě 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Kači jdu ležet, dnes mě hrozně bolí podbřišek a taťka hudruje,že pořád někde cestuju a zítra se jedeme do Budějek mrknout na ten kočár :wink:
15. kvě 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Jo jo ale je moc neskladná tím pádem nepraktická, ale uchvátilo mě to houpání :slight_smile:
15. kvě 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No prosimtě, to jsou změny :grinning: jo koukej mazat a zalízt, máš odpočívat...pak dej vědět, jestli jste ho koupili :wink:
15. kvě 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka a pozdravuj Míru
15. kvě 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
No jo, dnes mě to nějak moc zlobí.Díky budu, ty samo taky pozdravuj oba kluky :wink:
15. kvě 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine
Kači tak už máme kočárek složený u babičky. Je nádhernej, jsem nadšená. Je to sice dost brzo, ale ať se stane cokoli, tak si ho necháme. Mám z něj obrovskou radost a dostala jsem k němu ještě jeden lehčí fusak :wink:
16. kvě 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek