Plzeňsko - Domažlicko

Pokec o všem možném i nemožném 😃
germaineautor
10. kvě 2012
@germaine Zkus na to nemyslet
zusoka
10. kvě 2012
@germaine
Kači promiň, odcházím V sobotu to první jubileum pořádně oslavte a ať je to v rámci možností klidná oslava.Pozdravuj kluky a dobrou noc
germaineautor
10. kvě 2012
@zusoka Jo díky, taky se mějte.
zusoka
15. kvě 2012
@germaine
Jsi tu? Jaká byla oslava a co Š?
germaineautor
15. kvě 2012
@zusoka Nazdár, jsem tu
zusoka
15. kvě 2012
@germaine
Jak se povedla ta sobota?
germaineautor
15. kvě 2012
@zusoka Počkej, pošllu pár fotek...
germaineautor
15. kvě 2012
@zusoka No přežila jsem, ale teda byla to poslední společná oslava, příště už rozděluju na dva dny 😞 mojí rodinu a Davidovu rodinu...jsem toho měla celkem plný zuby, jsem byla ráda, když vypadli...všichni!
Ale Štěpí byl úžasnej, vydržel skoro 5h v kuse blbnout a řádit 😃 viz. foto...
zusoka
15. kvě 2012
@germaine
Paráda, na té první fotce se malej nádherně kření a jakej to byl fešák 😉
zusoka
15. kvě 2012
@germaine
Si myslím, že jsi toho měla víc dost, než malej 😃 A co neteřinka, byla hodná?
germaineautor
15. kvě 2012
To smrádě celou dobu řvalo jak na lesy, všechny překřikovala, musí bejt pořád středem pozornosti, dovezli malýmu odrážedlo, tak skoro celou dobu ho měla ona a odmítala mu ho dát, jinak všechny naše hračky byly její, Štěpí za ní lítal a třeba na ní šahal, ona pořád ječela, že jí něco dělá, přitom se jí třeba jenom dotknul ]-( vrcholem bylo, že stála před TV kde jsme promítali naše fotky malýho a ona na tom odrážedle několikrát najela mojí mámě na nohu..ta jí dvakrát napomenula, že má jít od televize dál a když jí najela potřetí, tak máma jí s odrážedlem odstrčila dál a ona nato: Auu ona mě chytla za triko a švagřice ledově klidná a nechávajíc ať si to malá vyřídí, jí ještě skoro nasraně povídá tak pojď sem, žádný napomenutí nic...ježíš, já byla tak nasraná, že jsem se nezmohla vůbec na nic.
germaineautor
15. kvě 2012
@zusoka jojo, slušelo mu to moc 🙂
zusoka
15. kvě 2012
@germaine
Takže žádne překvapení. Příště jí 😃 pořídíme odvar z makovic a bude spát aby od ní byl klid 😃
germaineautor
15. kvě 2012
@zusoka a švára se domlouval, prý kdy v neděli půjdeme ven...tak jsem řekla, že já budu uklízet a D ven s malým dopo půjde...tak šli na hřiště...už i D z ní dorazil otrávenej, celou dobu ječela, že jí bobajs něco dělá...třeba sedí dva metry od něj, on se hrabal v kamínkach a prej je na ní hází...a švagr jí jenom omlouval, že je to herečka...a to jí budou už čtyři ]-(
germaineautor
15. kvě 2012
@zusoka Jinak stolek slouží k úplně něčemu jinýmu, než ke hraní 😃
germaineautor
15. kvě 2012
@zusoka No a co děda? Jak je na tom?
zusoka
15. kvě 2012
@germaine
Koukám, že na kravinky je užitečnější 🙂
germaineautor
15. kvě 2012
@zusoka Jojo, dneska jsme byli na roční prohlídce a má 80 cm a 9.880gr...docela rozdíl (když ve 4m měl přes 8 kg 😃 )
zusoka
15. kvě 2012
@germaine
Děda už 2 dny není na JIP-vypadá to líp, a doktor mu řekl, že pojede do lázní, tak se moc těší.
germaineautor
15. kvě 2012
@zusoka No vidíš, jsem to říkala, se bude těšit na pravnouče a bude mu líp 😉 to dělá zázraky.
zusoka
15. kvě 2012
@germaine
ty ho mučíš hlady :-S
germaineautor
15. kvě 2012
@zusoka Heleď tady to tak vypadá 😃 😃 😃
zusoka
15. kvě 2012
@germaine
To jo, brouček zlatej
germaineautor
15. kvě 2012
@zusoka Koukala jsem, že koukáš po Maritě...
zusoka
15. kvě 2012
@germaine
Kači jdu ležet, dnes mě hrozně bolí podbřišek a taťka hudruje,že pořád někde cestuju a zítra se jedeme do Budějek mrknout na ten kočár 😉
zusoka
15. kvě 2012
@germaine
Jo jo ale je moc neskladná tím pádem nepraktická, ale uchvátilo mě to houpání 🙂
germaineautor
15. kvě 2012
@zusoka No prosimtě, to jsou změny 😃 jo koukej mazat a zalízt, máš odpočívat...pak dej vědět, jestli jste ho koupili 😉
germaineautor
15. kvě 2012
@zusoka a pozdravuj Míru
zusoka
15. kvě 2012
@germaine
No jo, dnes mě to nějak moc zlobí.Díky budu, ty samo taky pozdravuj oba kluky 😉
zusoka
16. kvě 2012
@germaine
Kači tak už máme kočárek složený u babičky. Je nádhernej, jsem nadšená. Je to sice dost brzo, ale ať se stane cokoli, tak si ho necháme. Mám z něj obrovskou radost a dostala jsem k němu ještě jeden lehčí fusak 😉

Začni psát odpověď...

Odešli