• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plzeňsko - Domažlicko

10. října 2012 
autor
@cernalu No a nakonec z tebe vypadne, že vážíš 55 kg, viď? :grinning:
15. únor 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Nenakupovat, to přináší smůlu. Nato pak doma udeš mít času dost :wink:
15. únor 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jo kdyby tak, to možná v 15 :grinning: teď plus 25, 15 potřebuju dolů!
15. únor 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka tohle handmade body dostal D k vánocům a v něm zabalenou fotku se zakroužkovaným pinďou :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/germaine/album/cipiskova-vybavicka/6108462/
15. únor 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cernalu :grinning: Tak svojí váhu v patnácti bych brala všema deseti :grinning:
15. únor 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak to mi povídej, a ještě jsem si připadala tlustá :grinning:
15. únor 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To body je opravdu jediné, co jsem koupila, jinak bych taky měla strach.Jéééééééééééééé to je krásný. Já nejdřív myslela, že příště jestli se to povede, tak si to nechám co nejdýl pro sebe. Po této info se mnou Káša chvilku nemluvil, pak následoval dlouhý rozhovor. Prostě jsem poznala, že s tímhle chlapem je to opravdu v dobrém i zlém a že s ním jsme opravdu na všechno dva.
15. únor 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo, to já poznala s D hned po dvouměsíční známosti :wink: když jsme řešili jeden dost velkej problém...
15. únor 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky od začátku cítila, že jestli s nějakým chlapem budu chtít děti, tak to bude ON. A čím dýl jsem s ním, tím víc vidím, že to je ten nejlepší chlap mého života. Jé ten to číst, tak by se tetelil jak kohout.
15. únor 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka :grinning: to nesměj vědět, pak jsou si moc jistý :grinning:
15. únor 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic, jdu na noční směnu tak dobrou holky :wink:
15. únor 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mějte krásnou klidnou noc, papa zas někdy. Dobrou holky
15. únor 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Ćau teta, tak jak už jsi zdravá, nebo jsi ještě doma?
23. únor 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Nazdárek, dnes jsem byla prvně v pracovním procesu. Když jsem viděla množství té práce, tak bych nejraději utekla. No zdravá, jak se to vezme. CCa za 3 měsíce + - mě čeká ta operace, tak nic moc. A co broučínek? Už se hojíte?
23. únor 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Tak to ti nezávidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to je blbý s tou operací, to musíte počkat viď?
23. únor 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No tak díky kortiko kůře (3 dny) se zlepšil o 100%,v po jsme byli na kožní klinice a už se mi zdálo, že tvářičce opět něco raší a v úterý fakt opět trošku osypanej :angry: takže ještě den dva počkám a pak opět namažeme kortiko...DR říkala, že se to může dvakrát, třikrát vrátit a musíme opět mazat :frowning2: hrozný, myslela jsem, že bude aspoň chvíli klid...
23. únor 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Čekat prý nemusíme, kdyby náhodou, tak mimi to neublíží a já to přežiju. Rizikové těhu mě asi čeká tak jako tak.
Tu stravu máte pořád upravenou? Hele hlavně aby mu bylo líp, to je důležité. A jak se jinak máte?
23. únor 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo na dietě jsme pořád, a ještě asi dlouho budeme, dokud se to nezlepší úplně abychom mohly nasazovat rizikové potraviny...
23. únor 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je dobře, že čekat nemusíte :wink:
23. únor 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Ty budeš ale twiggy. 5.3 se jedu odreagovat na muzikál do Prahy, tak už se docela těším, že vypadnu i trošku někam za kulturou.
No se snažením uvidíme, no............... Mírovi nic o snažení neříkám, protože minule se pořád ptal tak co? a měl strach, že bude muset na vyšetření žížalek :slight_smile:
23. únor 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Ty se máš, taky bych vypadla...aspoň do kina. Máma nám nabízela po víkendu hlídání ( o víkendu jsme spali u ní a byli na plese) a víš, co jí D řek? Že lístek stojí 160,- tak to že za kino nedá :cry: :grinning: blboun.
23. únor 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jestli chceš a hlídal by ti David mrňouska, tak můžeme vyrazit spolu. Sice se ke mě nemůžeš tulit, ale vypadla bys taky trošku někam jinam
23. únor 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Tak jestli chceš a hlídal by ti David mrňouska, tak můžeme vyrazit spolu. Sice se ke mě nemůžeš tulit, ale vypadla bys taky trošku někam jinam
23. únor 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No kino nevím, ale někdy bys mohla přijet a mohly jsme zajít do hospůdky pokecat taky bez bobíka :wink:
23. únor 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, to klidně můžeme. Stačí se domluvit, sehnat hlídání a jde se. Sice budeme v restauračním zařízení obě abstinovat, ale to neva :slight_smile:
23. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Já ne :grinning: něco málo můžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Co třeba příští pátek? Zatím předběžně...
23. únor 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jdu se vyspršit, jdem tu za chvíli...
23. únor 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klíďo, příští pátek by šel, budu mít dokonce celý den volno, protože mi přišla pozvánka na darování krve. Možná bych taky něco alko mohla, kdyby mě Míra odvezl a pak pro mě přijel, ale mám takový pocit, že se domluvil se Silvi manžílkem a půjdou taky do čoudu, no uvidíme. Na nealko jsem zvyklá, tak by se taky nic nestalo.
23. únor 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Já tomu taky moc nedám, tak tě nebude mrzet, že nemůžeš...já se domluvim s Davidem a dám vědět...
23. únor 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek