Plzeňsko - Domažlicko

Pokec o všem možném i nemožném 😃
zusoka
4. črc 2012
@germaine Ty se pěkně vymlouváš, tobě se nechce řídit,přiznej se 😉
zusoka
4. črc 2012
@germaine Tu poptávku bych mohla zkusit, uvidíme
germaineautor
4. črc 2012
@zusoka Nevymlouvám, nepotřebuju to :-p
zusoka
4. črc 2012
@germaine Moc nevěřím 🙂 ale chápu, že máš program 😉
zusoka
4. črc 2012
@germaine Mějte krásný prodloužený víkend, dobrou noc
germaineautor
4. črc 2012
@zusoka Taky tak, brou.
germaineautor
17. črc 2012
@zusoka Tak teta.. kdy by si myslela, že dorazíš? Ve čt nemůžeš, jo?
zusoka
17. črc 2012
@germaine Já mám ve čt kontrolu s velkým UTZ a mám tam být až ve 14h.
germaineautor
17. črc 2012
@zusoka Tak to necháme na pátek odpo?
germaineautor
17. črc 2012
@zusoka Mmch, jak židlička?
zusoka
17. črc 2012
@germaine Jestli máte čas, tak pátek 13.30h
zusoka
17. črc 2012
@germaine Židlička bude na konec ta z toho MMB
germaineautor
17. črc 2012
@zusoka tys tu babu ukecala?
germaineautor
17. črc 2012
@zusoka NA tebe čas máme 😃
zusoka
17. črc 2012
@germaine Jo jo dala nám jí o 100 levněji takže bude
zusoka
17. črc 2012
@germaine Vy jste na mě ale hodňoučký
zusoka
17. črc 2012
@germaine A jak pinďa prohání tě s tím běháním
germaineautor
17. črc 2012
@zusoka Ani se neptej ]-( ]-( ]-( dneska byl den D, jsem úplně vyšťavená...pořád leze kam nemá, málem spadnul do vany, pak na sebe strhnul dvířka od trouby trouba a začíná sse vztekacím obdobím 😞
germaineautor
17. črc 2012
@zusoka Jinak táta měl min. týden dovo, každej den jsme někde byli a už jsem byla celkem ráda, že jde včera do práce...to byla dovolená 😃
zusoka
17. črc 2012
@germaine Tak to se opravdu nenudíš
zusoka
17. črc 2012
@germaine Ale zas se někam podíváte 😉 Já bych taky jezdila, kdybych mohla, ale mám smolíka
zusoka
17. črc 2012
@germaine Já jsem minulý týden taky nudou netrpěla.Od středy jsme přestavěli ložnici, chtěla jsem vidět složenou postýlku a podle toho ložinici ještě přizpůsobit. M mi vyhověl, ale už se mu nechtěla rozkládat, tak už máme sestavenou postýlku a přestěhováno. Pak se ve středu nahrubo maloval obývák. Ve čt a pá jsem s ním lepila kolem krbu v obýváku a na verandě mramorovou mozaiku. Vypadá to nádherně, ale práce je to tedy šílená. Každý den cca od 10h-24h-děsná práce. V sobotu se pak domalovával obývák, dotoho ještě uvařit, upéct a zvládnout návštěvu u tchýně. Opravdu jsem se nenudila. Za 14 dní se bude pokračovat malováním kuchyně a pak už to bude s mích požadavků všechno.
Jinak můžu slavnostně oznámit, že jsem v sobotu 14.6. prvně cítila, jak se mrňousek v bříšku vlní 🙂
germaineautor
17. črc 2012
@zusoka Byli jsme dvakrát v Německu, během 14 dnů dvakrát na Šumavě, pak Mariánky a okolí a asi dvakrát na koupáku v Nýřanech..on byl doma už od 2.7., pak byl na tom 4denním čundru a nakonec zbytek strávil doma a snažil se to vynahradit...až moc, dovedeš si představit, jak jsme byli večer hotový 😃
germaineautor
17. črc 2012
@zusoka Tak to jste si naložili, ale znám to ten pocit hnízdění, než mimi dorazí 😉
A v kolikátým jsi zas týdnu? Já si to nebudu pamatovat...
zusoka
17. črc 2012
@germaine 20tt
zusoka
17. črc 2012
@germaine A to se jelo pokaždé zpět domů?
germaineautor
17. črc 2012
@zusoka Jasně, ráno sbalit, zapakovat do auta, a večer zpět...pro našeho tátu není problém 😃 za dva dny jsme najeli přes 400km.
germaineautor
17. črc 2012
@zusoka Tak já jsem měla první pohyb až ve 24tt a byla jsem z toho docela nervés, bylo to nejspíš tím, že v břiše byl líňoučkej a taky díky placentě z přední strany a dole 😉
zusoka
17. črc 2012
@germaine Jo tak to je hukot. A kdy má další dovču?Aby ses psychicky připravila 😃
germaineautor
17. črc 2012
@zusoka No mluvili jsme o půlce září...ale možná ho ukecám a někam pojedeme, ještě uvidím...to je tak, když si vemeš někoho, kdo neumí sedět chvíli na prdeli 😃