• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plzeňsko - Domažlicko

10. října 2012 
@germaine Nejdřív jsem netušila, že by to mohlo být ono, ale když jsem byla v klidu tak se to opakovalo. Já jsem zas počítala, že to právě bude až dýl a to bylo překvápko
17. črc 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine A ty máš pocit, že tteď jsi nikam nejela, jo? :grinning:
17. črc 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka To je dobře, známka toho, že je vše v pořádku :wink:
17. črc 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Ne právě naopak, kdybysme jeli třeba na tejden na Moravu, tak budeme jezdit jen po okolí, kde bysme byli ubytovaný, ale na druhou stranu, bůhví co by si ještě vymyslel :grinning: u něj člověk nikdy neví.
17. črc 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Ale na druhou stranu je super,že je takhle akční. U nás tohle bude až za dlouhá léta. Nejdřív práce na baráčku a pak zábava :confounded:
17. črc 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No až moc, já už jsem si zvykla, ale nějak mi poslední dobou docházej síly....
17. črc 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Musím jít dorazil mi Miláček z práce, papa v pátek a dobrou...
17. črc 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Brou a v pátek
17. črc 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jsi tu?
19. črc 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Teď už jo, byla jsem si dát sprchu
19. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Já už taky
19. črc 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Tak jak jste velký a co ti všechno řekli?
19. črc 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Má 389g a 26cm princeznička je v naprostém pořádku a to spadl kámen ze srdce. Jsem dnes úplně vyřízená,já měla od rána tak hrozné nervy, strašnej vnitřní stres.Aby bylo vše OK,všechny kostičky tam, kde mají být a jak mají být dlouhé. Byla jsem od rána do odjezdu k doktorovi asi 100x na WC.Hlavně se potvrdilo, že je princezna zdravá, to je nejdůležitější. Ta sprška mi pomohla, pořád mi nějak to štěstí nedocházelo, asi mě ten strach dneska pěkně převálcoval
19. črc 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Ty blboune, nesmíš se stresovat, aby nebyla nerváček :grinning: musíš bejt v pohodě a věřit, že všechno bude OK....a že bude!
19. črc 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka To už je skoro jako pravítko :grinning:
19. črc 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo a vyndala jsem starý záznamy a v 21tt měl bobík 420gr, cm nevím...což je skoro stejný :wink: a já 3kg nahoře
19. črc 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@germaine No a co táta krom kytky?
19. črc 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Já vím, ale když jsem si uvědomila, že kdyby něco bylo špatně, tak mi jí ještě do 24týdne vezmou, tak jsem dostala děsnej ale šílenej strach, jako snad ještě za těhu nikdy. Chtěla jsem ještě uklidnit, tak volám mami a ona mě vůbec nepochopila, pořád mlela, že je to napětí z toho, jak se těším až nám řekne pohlaví, přitom, mě bylo opravdu tohle úplně šumák, hlavně ať má všechno co má mít. Míra nakonec byl taky i když byl v práci, vzala jsem mu propustku a hotovo
- byl úplně naměko. :slight_smile:
19. črc 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No tak teď ses snad trochu uklidnila, ne? Už na nic takovýho nemysli a užívej...uteče to jako voda :wink: a hlavně si odpočiň a načerpej sílu.
19. črc 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No a co prarodiče?
19. črc 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jo tchýně prý hned vyndala pravítko a koukala jak moc je malinká-nebo veliká?
19. črc 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No vidíš, máme stejnej nápad :grinning:
19. črc 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka A už máš povoleno nakupovat?
19. črc 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zusoka Moje mami odvětila, že to hned věděla, největší radost ale bude mít tatí, ten holčičku chtěl a taky od začátku tvrdil, že to holka bude. Tchýně měla obr radost, ta taky chtěla holčičku a tchán by měl radost z obojího. Ten děti miluje všeobecně. Můj děda se nejvíc těší až tu Laurinku bude moci v lednu po těch 6 týdnech povozit, pokud prý nebude veliká zima :wink:
19. črc 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Teď už prý ano, když víme pohlaví a že je princezna zdravá
19. črc 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka To věřim, že se děda těší...
19. črc 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Teď koukám jak jsem chytrá :sweat_smile: odpověděla jsem sama sobě, to už je vrchol
19. črc 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka To jsem ráda, mám tady těch věcí přece jenom docela dost, a i když jsem opět něco prodala, je toho tu stále dost :grinning:
19. črc 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Mě se to taky stává :wink:
19. črc 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Já předpokládám, že do měsíce si budu moci pomalu odvážet ty rezervované hadříky u tebe. Budu na něj muset pomalu, aby ho neklepla Pepina :slight_smile:
19. črc 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek