Plzeňsko - Domažlicko

Pokec o všem možném i nemožném 😃
germaineautor
19. črc 2012
@zusoka Jo, probereš co si vemeš z těch dvou haldiček a co nee, ten fusak a polštář platí?
zusoka
19. črc 2012
@germaine K Laurince mi dnes sestřenice oznámila, že byla včera požádána o ruku, tak se budeme těšit na svatbu. Ale ženich je moravák, tak to bude obr svatba
zusoka
19. črc 2012
@germaine O těch dvou věcech mám naprosto jasno-ty si vezmu určitě. Máš tam ještě ty šatičky od té kámošky?
germaineautor
19. črc 2012
@zusoka Jo, jediný, co už není je overal s Hello Kitty...
zusoka
19. črc 2012
@germaine Ten jsem asi ani neviděla. Dneska jsem i vybrala něco na MMB. Měla jsem tam vybráno super oblečení pro kluka tak třeba příště
germaineautor
19. črc 2012
@zusoka Hadříky? Uka..
zusoka
19. črc 2012
zusoka
19. črc 2012
@germaine Teď nevím, jestli jsi chtěla vidět holčičí nebo klučičí
germaineautor
19. črc 2012
@zusoka Ty polodupky, nebo všechno?
germaineautor
19. črc 2012
@zusoka To, cos objednala...
zusoka
19. črc 2012
@germain pokusím se, ale paní už to stáhla
zusoka
19. črc 2012
@germaine mě se líbila skoro celá ta želví sada 🙂
zusoka
19. črc 2012
@germaine první holčičí
germaineautor
19. črc 2012
@zusoka Jo, to je moc pěkný.
germaineautor
19. črc 2012
@germaine Jé ten puntík a ty šatky jsou krásný...když na MMB na něco narazím, chceš poslat odkaz?
zusoka
19. črc 2012
@germaine jasně
zusoka
19. črc 2012
@germaine Kači přijel nám taťka, tak se mu jdu věnovat. Zítra v 13.30 papa
germaineautor
19. črc 2012
@zusoka jdu chrnět, brou...zítra.
germaineautor
19. črc 2012
@zusoka Jo a jenom prozvonit, bobík spává-
zusoka
20. črc 2012
@germaine Díky za radu, jednu paní z Plzně na hadříky po holčičce jsem našla, ale...
Píše vybavičku od narození do 1 roku a teď mi odepsala, že je skoro prodané a inzerát je strý 2dny, tak uvidím co mi pošle za fotky. Hezky si užijte s D sobotu pa
germaineautor
20. črc 2012
@zusoka Ještě by nebylo od věci napsat krátkou zprávu sem, že sháníš výbavičku pro holčičku od maminy z Plzeňska, a pokud by se někdo ozval, tak chtít mailíkem poslat pár fotek, abys věděla do čeho jdeš 😃 Plzeňand je tu celkem dost.
zusoka
20. črc 2012
@germaine Ty máš ale dobré nápady 😉 Určitě něco podobného udělám
zusoka
20. črc 2012
@germaine Co bobík usnul nebo spinká.Pořádně si odfrkni to odpoledne bylo opravdu pro tebe dost náročné
germaineautor
20. črc 2012
@zusoka Počkej, až na všední den, v pátek večer tu moc mamin nebude 😃 to jen my dvě a pár dalších bláznů 😉
zusoka
20. črc 2012
Dobře poslechnu tě. Ten váš mrňousek je jako z hadích ocásků 😉
germaineautor
20. črc 2012
@zusoka Jak jsem tě vyprovodila, tak jsem šla do dílny, kde jsme ještě asic dvacet minut byli u dědy, pak šel do vany, kaši už ani nesněd, šel do pelechu a do 2 minut byl tuhoš :-p po asi půl hodině sew vzbudil, do toho znoví dědfa, kterej ztratil klíče :-| tak se docela probral a pak jsme asi 1/4h musela znovu uspávat...teď už spí a já mám nohy hore a koníkuju...D adorazil teprv před 1/4h dom.
germaineautor
20. črc 2012
@zusoka Jo, někdy si říkáme s D jakýho máme magůrka 😃 ale nevyměnili bysme ho za nic.
zusoka
20. črc 2012
Pindís je fakt užasnej, ale i obr neposeda. Alespoň víš, že je to zdravej kluk. To se vám taťka v té práci pěkně zaseknul.
germaineautor
20. črc 2012
@zusoka Tak jsem našla tyhle stránky, má tam celkem slučný kousky, ale dražší...
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&albu...
zusoka
21. črc 2012
@germaine Okoukla jsem to a díky, jsou tam fakt hezké hadříky. Jinak moc děkujeme za koláč, je opravdu výbornej 😉