• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plzeňsko - Domažlicko

10. října 2012 
@germaine Tak jsem paní s tou židličkou včera napsala docela štiplavej email a i jsem jí podle tvé rady udělila negativ na tom Bazoši a najednou komunikuje a prý i včera zadala příkaz a snad do středy bych prý to poštovné měla mít zpět :wink:
Představ si ona doufá, že až mi peníze přijdou, tak ten komentář (podle ní blábol)smažu.
22. črc 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo koláč, no vidíš, ještě máme jeden schovanej v ledničce, dík za připomenutí :grinning:
22. črc 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Pošli odkaz, cos jí tam napsala :grinning:
22. črc 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=adelinka8989%40seznam.cz&telefon=&Submit=Zobrazit+u%C5%BEivatele

Tam se toho ale moc nevešlo, tak jsem jí ještě napsala před tím email, aby věděla, že to na ten Bazoš napíšu a najednou od včera reaguje a píše obratem
22. črc 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine A co pindís, to muselo být radosti, když si ho mamka vyzvedla u babičky, co?
22. črc 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo, to byl hned samej úsměv, doma jsem ho svlíkla, dali jsme kojo, leh si na mě a do 20 minut byl tuhej :grinning: ani ohňostroj v jedenáct ho nevzbudil :grinning:
22. črc 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka ten odkaz mi nic neotvírá, napiš mi do IP její email, jinak to asi nenajdu
22. črc 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine On je takovej Zlaťák :slight_smile: ten řev ho jednoduše vysílil. Představ si, moje tchyně dnes ráno vstávala a upekla mě a Laurince tvarohové šátečky a vezla je k M do práce, aby nám prý přilepšila. Ona se asi zbláznila :grinning:
22. črc 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Taky si myslím :grinning:
No vida, třeba z ní bude i hlídací babi, zázraky se dějou pořád :grinning:
Jo a ještě jedna věcná, když mluvíš o L...mě včera večer napadlo, kdyby to nebyla L, ale nakonec Laurin, jaká by byla sranda mít 3/4 věcí růžovejch :grinning: :grinning: :grinning: to víš, i vědmy se můžou mýlit...
22. črc 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Už tam máš od ní i odpověď
22. črc 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka A i když přijdou prachy, tak negáč bych zásadně nemazala...je to potvora, donutilo jí jen to, žes jí pohrozila :angry:
22. črc 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Ty nestraš, to by bylo překvápko. Tak by chodil jako Jára Cimrman-chodil byl by v růžové a basta. Snad ten další UTZ potvrdí 98% na 100% Taťka by se asi nezlobil :wink:
22. črc 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Já nemám v úmyslu ten negáč stáhnout, napsala jsem jí, že jsem nenapsala nic co by nebyla pravda a stojím si za tím. I to, že si myslím, že kdybych nenapsala ten komentář a email, tak se sama rozhodně neozve
22. črc 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine To by se mělo jednat o stejnou ženskou?
22. črc 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Já jsem jí taky napsala, že dokud peníze nepřijdou, tak jí nevěřím ani slovo. A jestli to je stejná kravka, tak koukám, že jí nevěří víc lidí
22. črc 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Je, projela jsem ten mail na MMB, tydle lidi, když maj negáče někde, tak jsou na více serverech...
22. črc 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo, chodil by jak růžovka no...a neboj, táta by to jistě povolil další nákupy :grinning: :grinning: :grinning: a jak rád.
22. črc 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine Hm, hezký - já si stejně nemyslím, že by nějaké peníze poslala, ale napsat jsem to chtěla a musela. O 180,-
neschudnu, ale mohla jsem třeba koupit něco prckovi. No jo no, chybama se člověk učí, ale fakt můžu být jedině ráda, že jsem jí neposlala prachy celé předem
22. črc 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Já bych jí dala vědět, že stáhnu, pokud peníze přijdou, pak bych dělala mrtvýho brouka jako ona.
22. črc 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Další věc, kdybys něco chtěla odjinud než z MMB, Aukra...projet email i na jinejch serverech.
22. črc 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Tak to máš pravdu, to by mě asi do nákupů nutil i sám :slight_smile: že nebude Laurin chodit jako ďobnutej(tak říká 4% menšině) :grinning:
22. črc 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine No jo teď už to vím, ale před touhle zkušeností by mě to nenapadlo. Ty to děláš běžně?
22. črc 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Já jsem jí napsala, že zatím nemám nejmenší důvod něco stahovat, že poize její tvrzení o odeslání platby mi nestačí. Uvažovat že o tom dá, až peníze dorazí a pak přesně jak píšeš, budu dělat mrtvého brouka.
22. črc 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Nedělám, ale při tomhle mě to napadlo :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo, nech jí ho :slight_smile:
22. črc 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Namátkou to prubnout není nikdy na škodu, ale ona na tom Bazoši právě negáč neměla, ale zas je 2 hodnocení. No jo, teď už je to šumák, já jsem asi udělala vše co se dalo a mám to pro příště.
22. črc 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Nech to koňovi, buď prachy přijdou a když ne, tak aspoň varuješ další nákupčí.
22. črc 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Psala jsem kámošce, kvůli těm holčičím věcem a zítra napíše, kolik za to chce celkem :slight_smile: a já se pokusím taky dát dohromady...
22. črc 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Teď jsem douklidila kuchyň. Já tak ráda vařím a peču, ale ten ůklid pak mě opravdu neba. Celé odpoledne u plotny a ještě to uklízení-fuj fuj
22. črc 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek