• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plzeňsko - Domažlicko

10. října 2012 
autor
@zusoka tak to má bejt po kom :grinning:
22. črc 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Včera mi mamča volala, že na chalupě našla kufr hadříků po mě a že tam určitě vyberu spoustu věcí :grinning:
Co si vezmu určitě jsou pleny, ale nejsem si jistá, jestli chci, aby můj mrňous nosil 33 let staré hadříky, tak jsem zvědavá co našla
22. črc 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jo jo to máš pravdu
22. črc 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Já tu mám několik tašek od ségry a tam jsou taky samý poklady :grinning: :grinning: :grinning: já si radši utrhnu, ale dítě chci míát jak ze škatulky...
22. črc 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka tak jsem nejspíš našla vítěze...je to česká firma, tak nejspíš jí vezmu
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48471291&tab=5
22. črc 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine V tom jsme za jedno, já chci taky byla jako ze škatulky. Ta kombinéza je hezká, za slušný prachy a ty tučňáci ty nemají chybu
22. črc 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zrovna to tu poměřuju a nejspíš jí vezmu.,,i D mi jí schválil.
22. črc 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Bodejď, možná je to jediný dítě, tak mu chci dopřát.
22. črc 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Tak hurá do objednání
22. črc 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Podle čeho mám kupovat čepičku, mají stejné velikosti jako dupajdy?
22. črc 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Ne, myslím, že většinou je to obvod....nějakejch 40cm...zejtra se ti povídám do průkajdy, kolik měl při narození, už si nepamatuju.
22. črc 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ještě čučím po sněhulích
http://www.blackcomb.cz/boty-northill-bavaria-black/
22. črc 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Díky, čepičky budeme rozhodně potřebovat a vůbec jsem něvěděla jak velké
22. črc 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jé ty jsou jako na snowboard :slight_smile:
22. črc 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No tohle je už extrem, sněhule koupim nejspíš použitý, ale zimní boty, to jsou pálky...
22. črc 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka čepule ti budou stačit pro začátek dvě teplejší, budou jí brzo malý, tak jich nenakup moc...dobrý jsou Dráče a Rockino(ale netuším zda dělá i zimní)
22. črc 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Pěkně vybírej, já jdu hodit spršku a jdu ležet, mějte se fain a až dáš tu cenu za hadříky dohronady písni třeba do IP
22. črc 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Já jdu za chvíli do pelechu, už jsem ospršená...pokusím se zejtra a napíšu....páček.
22. črc 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jsi tu?
23. črc 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jsi tady?
30. črc 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Podívej, co jsem náhodou objevila...od týhle paní jsem už objednávala a věci pěkný :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=57135014&tab=0
30. črc 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zase nic?
1. srp 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Ahojky, momentálně na koníka nemám moc čas ani náladičku. Doma se malovala poslední místnost-kuchyň. 19.7. jsem byla na kontrole, protože mě poslední dobou pobolíval podbřišek, jako bych měla cystu, tak mě Dr. proklepnul. Nabral krev, moč, stěry atd. prý jestli se něco ukáže, tak budou hned volat. Vůbec jsem o ten telefonát nestála emoticon a doufala, že bude vše OK. Ale není, mám v krvi a moči nějakou potvůrku bakterii, tak jsem musela v úterý hned naklusat na další kontrolu a pro prášky na zahájení léčby-antibiotika. Doma po přečtení příbalového letáku, jsem si všimla, že lék obsahuje Penicilin a já jsem na něj alergická, takže ve středu opět k Dr.Ta moje alergie to dost komplikuje, protože ta bakterie je nějaká odolná potvora a skoro žádné léky, které se smí v těhotenství, na ní nezabírají. Dostala jsem jiné léky a poctivě zobu po 8h. Mám tak děsný pocit, celé těhu si člověk vůbec žádné léky nevezme, aby prckovi neubližoval a teď tohle. Hlavně aby ta moje prdelka byla v pořádku, nikdy bych si neodpustila, kdyby se jí něco stalo. Jenže bez léčby bych o ní mohla přijít nebo předčasně porodit. Ach jo, to má člověk jen samé trápení a starosti. Teď jsem byla na návštěvě u rodičů od úterý do dneška, abych přišla na jiné myšlenky a trošku to pomohlo.
Jinak za ten odkaz na paní díky.
2. srp 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Ahoj Zuzo,
tak to chápu, že není nálada a chuť vysedávat...to je mi líto, že máš takový problémy :confounded: ty musíš mít vždycky něco extra, viď? Ne, tohle si člověk nevybírá, tak držím palce, ať léky zaberou a potvora je pryč...jo je fakt, že když jsem měla migrénu, tak jsem si dala místo prášků radši mokrej hadr na hlavu, určitě to vydrž, DR ví, co dělaj. No mysli na hezký věci a plánuj, jak to bude hezký, až budeš mmít všechno za sebou :wink:
My včera byli se Š s tchánama na Šumavě, po dojezdu dom a uložení jsem zjistila, že hoří...máme horečku z Priorixu, nyní spí, budeme doma, ptž je protivnej a uplakanej...
3. srp 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Tak hlavně ať je brouček v pořádku.
Jinak jsem se dozvěděla, že moje sestřenice(je jí 20let) je už po druhé těhotná. První mimi byl omyl a přišla o něj jako já, druhé je taky omyl-prostě žádná ochrana(nechápu), ale když už se prý podařilo, tak si ho nechají. Mají holou... zadek(byt v dezolátním stavu, spí na nafukovačce, v koupelně mají dotaženou prodlužovačku a svítí lampou atd.), ale to je jejich věc, jen mě naštvala, protože prohlásila, že jestli budou mít kluka bude se jmenovat Matyáš a to mě maximálně nakrklo :angry: !
3. srp 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Posílám foto té kožené bundičky co jsem říkala že mám
3. srp 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka To s tou sestřenicí, ona ví, žes to jméno chtěla taky? A mmch není to jedno, když kluk nebude?
3. srp 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zuzo, je pěkná, dík, ale tohle není můj styl :wink:
3. srp 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jasně že ví, že jsem to jméno chtěla, když se každý ptal na jména a nevědělo se co to bude. Mě jde spíš o princip, víš.
Tu bundu ti jen ukazuju ale neprodávám :grinning: :grinning:
4. srp 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Nazdárek, jak se máte? Tak konečně jsou všechna vyšetření OK. Pinďa je taky v pořádku, tak máme obr radost. Trochu mě ta ledvina potrápila. Jinak nám teď u baráku budujou chodníky, takže je každý den od 6 veselo, ale hlavně že to bude hotové,než se pinďa narodí. Budete za cca 14 dní doma? Přijela bych si pro ty hadříčky ale ještě budeme muset něco ubrat, protože jsem toho teď spoustu dostala ještě od kámošky, která má zimní holčičku, takže bych byla jak obchod s dětským oblečením :slight_smile: .
15. srp 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek