• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plzeňsko - Domažlicko

10. října 2012 
autor
@zusoka Jsem tu včera brouzdala a narazila na tohle
23. únor 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Tak ty jsou nádherný. Já se zas chystám 6.3. Mírovi k svátku udělat něco podobného, jen ten horní sýr nebudu barvit
23. únor 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ten je slanej, nebo sladkej? Ty mě úplně chytly...luxusní.
23. únor 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Slanej dortík, sladkej dostal k Valentýnu. Mám trochu strach, jak to dopadne, tak uvidíme
23. únor 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Já jsem jednou dělala takovejhle.
23. únor 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No šikulka a měl úspěch? Já myslím, že chlapům udělá větší radost práve ten slanej
23. únor 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Já ho dělala na svý třicátiny a Davidovo třiatřicátiny bylo nás 17 a udělala jsem toho tolik, že jsem ho i vyhazovala...
23. únor 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači já pádím. Jdu se ospršit, přivítat mužíčka a pak do peří. Do práce zítra vstávám ve 4:40 tak dobrou a dej vědět, jak jsi se s Davidem domluvila.
23. únor 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Dobrou, uspávala jsem zvíře, říkal, že nutně potřebuje maminku :grinning:
23. únor 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zdarec, jsi tu?
10. bře 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dorazila až teď
11. bře 2012 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takhle dopadl ten můj výtvor, Míra byl úplně paf.
11. bře 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Zůzo, ten je krásnej...si ho někdy u tebe objednám :wink: už je sněděnej? :grinning:
11. bře 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jééé to jsi mi udělala radost, že se ti líbí. Klíďo teď už to mám natrénovaný,ale překvapilo mě jak je těžkej. :wink:
11. bře 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jsem tu na skok, čekám, zda se zvířák ještě nevzbudí a pak písnu, až se osprchuju :wink:
11. bře 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Snědená je jenom půlka a to tak, že jsem 1/4 dala Mírovi do práce a 1/4 si odvezla babi. I můj kuchtík, byl překvapenej, nejdřív si myslel, že jsem ho někde obejdnala,ale když jsem mu řekla, že jsem to dělala sama, tak byl nadšenej
11. bře 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Já jdu taky do spršky, tak tu budu zpět nejdřív v 8
11. bře 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka To se nedivim, je fakt dobrej. Co obsahuje?
autor
@germaine Taky tak :grinning:
@germaine Jsem zpět. Je v něm 1kg dudácké pomazánky, 250 g sýrové pomazánky, pařížský salát, sunky, sýry salámky a chleba.
11. bře 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jsem tu...po pověšení prádla a rozdělání Davidovo svačiny na zejtřek se bobajs probral a ne a ne usnout...teď uspává D, já ztrácim nervy :angry: třikrát uhoupu, položím do postýlky a třikrát se probral a řev :sweat_smile:
11. bře 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Teda tam toho je, neí to moc mastný?
11. bře 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mastný? Vždyť není z čeho. Dudácká je z tvarohu, sýrová taky není mastná, jediné co je mastnější, byl ten sýr na potažení, ale příště bych dala jiný sýr. Ale včera po dokončení toho dortu, mě překvapilo, jak je těžkej :slight_smile:
11. bře 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Já jsem asi divná, ale já žádnej salát nikdy nejím, výjimka je můj doma dělanej bramsalát :grinning:
Proto mi přijdou všechny mastný a těžký.
11. bře 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co víkend? My včera, když D dorazil z práce jeli k ségře, kde jsme doslavovali troje narozeniny (obě neteře i synovec) mají únor-březen...Š šel z ruky do ruky a takhle dopad, když jsme asi v půl sedmý dorazili domů
11. bře 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Já jsem udělala pařížský, protože jsem chtěla, aby tam bylo taky něco trochu jiného než ty pomazánky. Já bych ho mohla mít jen s tou pomazánkou a sýrem :slight_smile: Kdyby to šlo, tak ti pošlu ochutnat
11. bře 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Hodná, ale nemůžu...stále :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jéé ten je sladkej. Já jsem měla víkend opět pracovní. Půl dne jsem pracovala do práce, pak jsem byla nakupovat a u babi řešit rekonstrukci kuchyně. Po návratu jsem tvořila ten dort. No a dnes jsem pro změnu opět dělala věci do práce, uvařit a upéct, aby Míra měl hotovo až zítra po týdnu práce bude odpočívat. Navíc na něj leze nějakej chcíp, tak bude ležet.
11. bře 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Tak to mě nenapadlo. Ta vaše dietka. Jedině ti ho můžu udělat z brokolice a květáku, upéct bezlepkový chleba a zdobit zeleninkou :grinning: Co ty na to?
11. bře 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Seš strááášně hodná, ale po půldruhým měsíci by mě nenapadlo, že já která květák miluju ho budu nenávidět :grinning:
11. bře 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek