• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plzeňsko - Domažlicko

10. října 2012 
autor
@zusoka A dneska jsme malýho po devátý ráno odvezli do Holýšova k mámě na hlídání a já jsem se pustila do většího úklidu a hlavně jsem vyklidila pokojíček a připravila jarní, letní hadříky...fuj ale jsem hotovson a pak jsme si ho odvezli kolem půl pátý, šikulka vydržel přes sedm hodin bez koja :slight_smile: jenom o pěvný stravě :grinning:
11. bře 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mmch dneska asi za 50 minut je to přesně 10 měsíců, co se bobík narodil :cry: to je hrozný, už vybírám dort a dárky k narozeninám :wink:
11. bře 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine To bys ani neřekla, že se bez kojení obejde tak dlouho,co? Vždyť říkám, že máte hodňoučkýho chlapečka :slight_smile: . Tak místo toho aby jste si pár chvilek žívali jeden druhýho, tak se pustíš do tak nemilé činnosti.
11. bře 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No nedalo se nic dělat, s ním to prostě nezvládám...ale už vim, že příště můžeme třeba na oběd nebo do kina :grinning: i když s našim taťkou šetřílkem :grinning: to bude těžký.
11. bře 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten oběd by mohl vyjít. Koukala jsi na ten odkaz co jsem ti poslala, na ten obídek Vás vezmem tak to projde ne? :slight_smile:
11. bře 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Já jsem koukala, že na dortíky koukáš sovičkovský. Už víš kde ho necháš udělat?
11. bře 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jenže ten oběd s tebou taky žádný med, vždyť nic nejíš :slight_smile: na tebe zbyde ta zelenima a já se s klukama rozdělím o to masíčko :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo, já jsem jukla, ale pak Štěpíno blbnul a už jsem to neotevřela, vidíš...jdu juknout :grinning:
11. bře 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jé Zuzi, to přišlo v blbou dobu...D každoročně březen-duben drží dietu...no dietu spíš půst :grinning: jedno, dvě jablka denně...drží to tak tři neděle, měsíc, zhubne deset kilo a pak se zas vrátí k párkům, klobáskám apod... :grinning: takže bych to viděla spíš, že přijedete k nám, půjdeme si sednout třeba u nás abysme se viděli :slight_smile:
11. bře 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdybych zmizela a neodpovídala, tak jsem šla k malýmu do pelíšku...furt se budí, to platí i pro jindy :wink:
11. bře 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@germaine Teď jsi psala, že máte dva, tři víkendy práci apod...tak bych to viděla na začátek dubna, co ty nato?
11. bře 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vůbec nevadí, protože je to platné až do 15.6. času dost. A vyří se tam taky mooc dobře a ještě jedna perlička ta hospoda prý patří manželovi K.Šlapákové nebo partnerovi-já nevím jak to u nich je
11. bře 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jo jo Míra tím že dělá týden a týden a ještě ho přehodí na tu druhou směnu, tak bude v práci 14dní v kuse a já pak dělám víkendy do 8.4. a pak by to šlo. To uspávání by se mi taky hodilo, vstávám ve 4.30 a nemůžu se dokopat jít do postele, vůbec se mi nechce chrnět
11. bře 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Tak uvidíme :wink: nekecej, to jsou asi za vodou, co? Já jsem jí od školy neviděla :grinning:
11. bře 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Koukej mazat :rolling_eyes: ať se vyspíš :slight_smile: no já bych mohla říkat :grinning: chodim kolem 23-24h a vstávam i po pátý, šestý ranní :grinning:
11. bře 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Tak se domluvíme potom, kdy...
11. bře 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jasně, necháme Davida se postit a pak něco podnikneme. S tou Kíčou nevím, jen jsem to slyšela a taky je to prý nějaký sportovec a mají dvojčátka.
11. bře 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Spát se mi ještě nechce, stejně kdybych usnula, tak se v 1-2 vzbudím a už bych neusnula. Ještě budu trochu ponocovat :wink:
11. bře 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka To o dvojčatech vím, jinak nic.
autor
@zusoka Ok, mlčim mlčim :grinning:
autor
@zusoka Jo, mmch ten blešák....no bylo by super kdybysme jely spolu, s ženskou se nakupuje líp :slight_smile: já tam vždycky nakoupím hadýrky pro Štěpu, občas sobě nebo i D...a něco i do domácnosti, tam se nakupuje docela dobře :slight_smile:
Jezdíme do Weidenu, to je hodinka cesty plus mínus.
11. bře 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine To je v pohodě, klíďo pojedeme spolu. Tohle opravdu nebývá aktivata, která by chlapa nějak naplňovala Jen musim vědět nějaký termín, protože si budu muset sehnat Eura od mamči. Třeba mě naučíš se na těchto akcích orientovat :slight_smile:
11. bře 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Teda jestli se nebudeš bát si se mnou sednout do auta :sweat_smile:
11. bře 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Tak říkalas, že můžeš až po 8.4, tak pak další termín je 21.4. proč bych se měla bát? Hůř jak já určo neřídíš :grinning:
11. bře 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Jo a ty se s vašima moc nevídáš? Jak jsi psala, do ŽR dvakrát do roka...?
11. bře 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine No nějakou praxi v ježdění mám :grinning: :grinning: :grinning: asi 15 let fuj to zní děsně
11. bře 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka No to víš, já si tímhle připadám jako mladice...mám teprv rok a čtvrt řidičák :grinning:
11. bře 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine No častěji jedou oni sem, než my do Rudy. Ale mě se v Rudě nelíbí, tak tam nejezdím. A 21.4. je termín blešáku?
11. bře 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zusoka Tak to jo, já myslela, že se moc nevídáte :wink:
Jojo, to je termín...mmch jezdíme dost brzo, aby na nás ještě něco zbylo :wink: bude se ti chtít vstávat?
11. bře 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Brzo je v kolik?
11. bře 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek