• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plzeňsko - Domažlicko

10. října 2012 
autor
@zusoka Jo, budu dělat tenhle
Dort k prvním narozeninám:
1kg jablek
citronová štáva
cukr
skořice
1 vanilkový puding
dětské piškoty
1 bílý jogurt
Jablka oloupeme, nakrájíme na kostky, podlijeme trochou vody a rozvaříme. Podle chuti mírně přisladíme, přidáme pár kapek citronové štávy a trochu skořice. V hrnečku rozmícháme v malém množství vanilkový pudink, nalijeme ho k jablkům a povaříme 5 minut. Do dortové formy vyložené mikrotenovoufolií, střídavě pokládáme vrstvu dětských piškotů a vrstu jablečné kaše. Hotový dort necháme vychladit v chladničce. Dort můžeme nazdobit rozšlehaným tvarohem či bílým jogurtem.
19. bře 2012 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Manželka našeho kámoše co nám dělal na baráku elektriku.Přestala vidět a chodit
19. bře 2012 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A pak ještě jeden luxusní nepečenej čokoládovej :slight_smile: pro dospělí.
19. bře 2012 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka Ježíš a co jí asi je?
19. bře 2012 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Mám recept na podobný, ale je pracnější. Korpus, jabla a ušlehanou šlehačku se skořicí jako horní vrstvu. Tak jsem si myslela, že bude nějaká sova podle těch obrázků
19. bře 2012 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka No to ještě by stejně nemoh jíst, takovej dostane ke druhejm narozkám...zato jsem už vymyslela dárek od nás a babi už taky koupila :slight_smile:
19. bře 2012 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Nejdřív to vypadalo na žánět v uchu, co tlačí na pohybové centrum a na centrum očí. To se nepotvrdilo a na CT byla nějaká zúžená cevka, která se nedá operovat :cry: a bude mít ty potíže asi na vždy
19. bře 2012 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka To je hrozný, si pak člověk říká zaplať pámbů, že je zdravej. I když u mě to taky není stoprocentní.
19. bře 2012 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine No ještě ty mě děs, co je ti? A žádny vykrucování
19. bře 2012 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka Ále nic, co by stálo za řeč...momentálně jsem zdravá.
19. bře 2012 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Hlavně jsem myslela na ty krásný holky, co by kdyby.......? Fuj to nejde
19. bře 2012 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Vykrucuješ se
autor
@zusoka Jo, to máš pravdu...
autor
@zusoka To je to, o čem jsem mluvila, že nevypadá všechno tak, jak se zdá...
19. bře 2012 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Vždyť vím, že mám pravdu a ty se vymlouváš :slight_smile:
19. bře 2012 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka A co ti pomůže, že budeš vědět vše? A budeš mě litovat...
19. bře 2012 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Nevadí, když se ti o tom nechce mluvit. Hlavně se opatruj ať jsi fit a můžeš si užívat obou kluků naplno
19. bře 2012 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka Tohle je něco, co se může kdykoliv vrátit, já se nyní cítím zdravá.
19. bře 2012 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Necháme ty smuteční řeči. To bych se musela jít houpat na náš ořech na zahradě, když vím co mě všechno ještě čeká po zdravotní stránce.
19. bře 2012 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@zusoka Už jsi Davidovi říkala, že s námi půjdete na tu papu? O víkendu jsem na Vás myslela, když se grilovalo. U grilu je Míra ve svém živlu.
19. bře 2012 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka No přesně, to je můj postoj...já jsem naprosto zdravá. A kdyby měl člověk furt přemejšlet nad tim, co se jednou může stát, tak ten život neprožije, ale bufe jenom přežívat.
To je stejný jako s tebou, věř, že jednou děti mít budeš...já věřim pořekadlu - Člověče věř a víra tvá tě uzdraví.
19. bře 2012 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka Jo říkala a tvářil se, jakože co s spolu budou povídat...standard, to jsem čekala :grinning:
19. bře 2012 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Jééé třeba o počasí :slight_smile: Já myslím, že se nějaké téma u chlapů vždycky najde :slight_smile:
19. bře 2012 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka Přijedete napřed v tom dubnu a seznámíte se u nás, máme tady takovou zaplivanou čtyřku ale je to venku u vody, tak už snad bude teplo...no a kdyby se náhodou ožrali, tak budeš řídit domů, nebo u nás přespíte.
19. bře 2012 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka David, než se seznámí...pak je společenskej až dost :grinning:
19. bře 2012 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tenhle nebo příští víkend vyrážíme do Práglu na nákupy.
19. bře 2012 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine To je hezký, ale někdy Člověče věř a víra tvá tě uzdraví - nestačí. A dost !!!! U tebe je super, že kluky máš a u mě, že moooooooooooožná po tom co všechno mě ještě čeká, snad někdy děti mít budu. A když ne tak by se svět nezbořil, co bych mohla dělat
19. bře 2012 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zusoka Šli byste do adopce?
19. bře 2012 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kdybych se odmlčela, tak se mio probudilo dítě, dyk víš...
19. bře 2012 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Jo jo to bude OK na zahrádce u vody to bude fain. A na nákupy jedeš konkrétně nebo nahodile za ségrou a spojíš to s nakupováním :slight_smile:
19. bře 2012 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek