Plzeňsko - Domažlicko

Pokec o všem možném i nemožném 😃
germaineautor
19. bře 2012
@zusoka Jo, budu dělat tenhle
Dort k prvním narozeninám:
1kg jablek
citronová štáva
cukr
skořice
1 vanilkový puding
dětské piškoty
1 bílý jogurt
Jablka oloupeme, nakrájíme na kostky, podlijeme trochou vody a rozvaříme. Podle chuti mírně přisladíme, přidáme pár kapek citronové štávy a trochu skořice. V hrnečku rozmícháme v malém množství vanilkový pudink, nalijeme ho k jablkům a povaříme 5 minut. Do dortové formy vyložené mikrotenovoufolií, střídavě pokládáme vrstvu dětských piškotů a vrstu jablečné kaše. Hotový dort necháme vychladit v chladničce. Dort můžeme nazdobit rozšlehaným tvarohem či bílým jogurtem.
zusoka
19. bře 2012
@germaine Manželka našeho kámoše co nám dělal na baráku elektriku.Přestala vidět a chodit
germaineautor
19. bře 2012
A pak ještě jeden luxusní nepečenej čokoládovej 🙂 pro dospělí.
germaineautor
19. bře 2012
@zusoka Ježíš a co jí asi je?
zusoka
19. bře 2012
@germaine Mám recept na podobný, ale je pracnější. Korpus, jabla a ušlehanou šlehačku se skořicí jako horní vrstvu. Tak jsem si myslela, že bude nějaká sova podle těch obrázků
germaineautor
19. bře 2012
@zusoka No to ještě by stejně nemoh jíst, takovej dostane ke druhejm narozkám...zato jsem už vymyslela dárek od nás a babi už taky koupila 🙂
zusoka
19. bře 2012
@germaine Nejdřív to vypadalo na žánět v uchu, co tlačí na pohybové centrum a na centrum očí. To se nepotvrdilo a na CT byla nějaká zúžená cevka, která se nedá operovat 😢 a bude mít ty potíže asi na vždy
germaineautor
19. bře 2012
@zusoka To je hrozný, si pak člověk říká zaplať pámbů, že je zdravej. I když u mě to taky není stoprocentní.
zusoka
19. bře 2012
@germaine No ještě ty mě děs, co je ti? A žádny vykrucování
germaineautor
19. bře 2012
@zusoka Ále nic, co by stálo za řeč...momentálně jsem zdravá.
zusoka
19. bře 2012
@germaine Hlavně jsem myslela na ty krásný holky, co by kdyby.......? Fuj to nejde
zusoka
19. bře 2012
@germaine Vykrucuješ se
germaineautor
19. bře 2012
@zusoka Jo, to máš pravdu...
germaineautor
19. bře 2012
@zusoka To je to, o čem jsem mluvila, že nevypadá všechno tak, jak se zdá...
zusoka
19. bře 2012
@germaine Vždyť vím, že mám pravdu a ty se vymlouváš 🙂
germaineautor
19. bře 2012
@zusoka A co ti pomůže, že budeš vědět vše? A budeš mě litovat...
zusoka
19. bře 2012
@germaine Nevadí, když se ti o tom nechce mluvit. Hlavně se opatruj ať jsi fit a můžeš si užívat obou kluků naplno
germaineautor
19. bře 2012
@zusoka Tohle je něco, co se může kdykoliv vrátit, já se nyní cítím zdravá.
zusoka
19. bře 2012
@germaine Necháme ty smuteční řeči. To bych se musela jít houpat na náš ořech na zahradě, když vím co mě všechno ještě čeká po zdravotní stránce.
zusoka
19. bře 2012
@zusoka Už jsi Davidovi říkala, že s námi půjdete na tu papu? O víkendu jsem na Vás myslela, když se grilovalo. U grilu je Míra ve svém živlu.
germaineautor
19. bře 2012
@zusoka No přesně, to je můj postoj...já jsem naprosto zdravá. A kdyby měl člověk furt přemejšlet nad tim, co se jednou může stát, tak ten život neprožije, ale bufe jenom přežívat.
To je stejný jako s tebou, věř, že jednou děti mít budeš...já věřim pořekadlu - Člověče věř a víra tvá tě uzdraví.
germaineautor
19. bře 2012
@zusoka Jo říkala a tvářil se, jakože co s spolu budou povídat...standard, to jsem čekala 😃
zusoka
19. bře 2012
@germaine Jééé třeba o počasí 🙂 Já myslím, že se nějaké téma u chlapů vždycky najde 🙂
germaineautor
19. bře 2012
@zusoka Přijedete napřed v tom dubnu a seznámíte se u nás, máme tady takovou zaplivanou čtyřku ale je to venku u vody, tak už snad bude teplo...no a kdyby se náhodou ožrali, tak budeš řídit domů, nebo u nás přespíte.
germaineautor
19. bře 2012
@zusoka David, než se seznámí...pak je společenskej až dost 😃
germaineautor
19. bře 2012
Tenhle nebo příští víkend vyrážíme do Práglu na nákupy.
zusoka
19. bře 2012
@germaine To je hezký, ale někdy Člověče věř a víra tvá tě uzdraví - nestačí. A dost !!!! U tebe je super, že kluky máš a u mě, že moooooooooooožná po tom co všechno mě ještě čeká, snad někdy děti mít budu. A když ne tak by se svět nezbořil, co bych mohla dělat
germaineautor
19. bře 2012
@zusoka Šli byste do adopce?
germaineautor
19. bře 2012
Kdybych se odmlčela, tak se mio probudilo dítě, dyk víš...
zusoka
19. bře 2012
@germaine Jo jo to bude OK na zahrádce u vody to bude fain. A na nákupy jedeš konkrétně nebo nahodile za ségrou a spojíš to s nakupováním 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli