• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pokec a kočárkování, Brno Židenice a okolí

28. srpna 2013 
Ahojte maminy :slight_smile:
S mým čtyřměsíčním chlapečkem hledáme maminky na společné procházky, návštěvy heren, kaváren atd. Bydlíme kousek od Staré Osady, ale rádi za vámi přijedeme.
Těšíme se na viděnou třeba právě na vás!
7. bře 2013 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já bydlím v Černých Polích, takže relativně kousek. A z chození po nejbližším okolí mě už šibe. Ráda bych vyrazila s někým občas na procházku i jinam a přitom popovídala atp. :slight_smile: Našemu Lukáškovi jsou taky 4 měsíce, tak by to mohlo být fajn...
11. bře 2013 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Prima :slight_smile: Napsala jsem Ti zprávu, tak kdy máš čas? My s Martínkem můžeme kromě soboty, kdy máme Vítání občánků, prakticky kdykoli.
Tak mamky, kdo se přidá? V Židenicích máme moc pěknou novou dětskou herničku, otevřeno Po, St, Čt :wink:
18. bře 2013 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, ráda bych se přidala na společný pokec a kočárkování. Mám chlapečka Honzíka je mu 9měsíců za chvilku už teda 10 :slight_smile: Bydlíme v Juliánově a bylo by fajn nebrouzdat jen my dva po našem okolí, oba dva máme rádi společnost lidí kolem nás :D Tak snad se někdo ozvete na společný pokec a procházku :slight_smile:
29. dub 2013 v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Prima, do Juliánova chodím minim. 2x týdně na procházky. Tak kdy? My můžeme kromě pátku tento týden kdykoli :slight_smile:
29. dub 2013 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Super. My jsme na tom stejně, s časem :D Klidně po obědě, Honzík usíná před 11h dopoledne vstává nejpozději kolem 14h. Ale většinou kolem 13h je vzhůru.. takže tak to s námi je. Jak vy to máte :slight_smile:
29. dub 2013 ve 20:33  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My to máme poslední dobou všelijaké. Zničeho nic se mi začal brzy ráno budit a už nechce spát. Po deváté ráno už je protivný a chce spát. Tak ho dám a kolem poledne už je zase čupr. Ale dnes a včera mi opakovaně hned po o zase usnul. Poslední dobou lítáme hodně po doktorech, tak nemá pořádně režim. Dnes už je asi pozdě, ale zítra třeba během dne bychom mohli vyrazit? Tedy je svátek, tak asi budete chtít být s rodinka pospolu...my budeme mít taťku v práci, takže jsme free :slight_smile:
30. dub 2013 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
:D to chápu .... Jeje svátek. No nevím jak to budeme mít s tátou, dnes přijede v noci z Prahy, ale co bude zítra jěšte netušíme :slight_smile: Tak já dám zítra během dopol. vědět, jak budeme na tom. A když né zítra tak ve čt. ano, ju ?
30. dub 2013 ve 14:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ve čtvrtek máme ráno odběry a mezi 12-13 hod. očkování...to asi nezvládneme, tedy čas máme, ale nevím jak na to malý bude, minule byl dost protivný, popř. se ozvu. Pak jsme až do neděle mimo Brno.
1. kvě 2013 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobře. Tak to necháme na příští týden, klidně na pondělí :slight_smile: Přejeme vám pěkný víkend.
1. kvě 2013 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, my jsme z Vinohrad, to je kousíček, ráda bych se k vám přidala na nějakou tu procházku nebo můžeme zkusit hernu, když je venku pořád tak škaredě, už mě nebaví sedět jen doma :frowning2:. Synovi teď bylo 5 měsíců, bylo by fajn poznat někoho ve stejném věku.
3. čer 2013 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, ja jsem z centra a mam roční holčíčku a taky se ráda někdy přidám.
2. črc 2013 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@misisule
Ahojky, to by bylo fajn. Dlouho jsem tady nebyla,omlouvám se. Máš pravdu to je kousek, Vinohrady, Židenice atd. V pátek chceme jít na koupák, tak se můžeš přidat, co ty na to ? Pokudˇ nejste mimo Brno :slight_smile: můj email sraduza@seznam.cz
Kdyby něco a tak. zatím pa pa
17. črc 2013 ve 23:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezacka
Ahoj, jistě že můžeš :D V pátek chceme jít na koupaliště, přidáš se ?
Můj email: sraduza@seznam.cz
pa pa
17. črc 2013 ve 23:09  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@sraduza
@terezacka
@misisule
@monenka
@veronika_brezen2012
@pitruskaskarolinkou
@ivuleee
Ahoj holky, moc sew omlouvám, že vám sem takhle vstupuju, ale nevím si rady :-O. Inteligentně jsem si vydražila golfky na aukru(nechci ničit ty naše v letadle) a až teď zjstila, že pán odmítá zaslat poštou :frowning2:.. Našla by se mezi Vámi nějaká dobrá dušička, která by měla chvilku a vyzvedla je u pána v Říčanech u Brna? Nebo on doveze do BRNO-VENKOV, BRNO-MĚSTO, ZNOJMO, TŘEBÍČ A JIHLAVA. Akorát je problém, že ve středu bych potřebovala mít golfky doma :cry:.. Samozřejmě, že bych vám uhradila náklady a čas, co jste s tím musely strávit.
Ještě jednou omluva. Díky Verča
21. črc 2013 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronikaprostenika Veru jsme mimo domov tak nemohu pomoct, mrzi me to ...
22. črc 2013 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronikaprostenika
ahoj, je ochoten je přivézt na adresu do Brna ? A ty jsi odkuď ?
22. črc 2013 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@pitruskaskarolinkou Peti, nevadí :-*
@sraduza
Moc děkuji za ochotu :dizzy_face:, nakonec pán prý dnes pošle poštou :dizzy_face:. Ale ještě jednou moc děkuj za snahu :slight_smile:
22. črc 2013 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
22. črc 2013 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Po dlouhé době opět tady, tak kdy se sejdeme? :grinning: Nějak nám to sraduza pořád nevychází co?
28. srp 2013 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek