• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod leden a únor 2013, Brno

15. března 2013 
Ahoj holky, najde se tu nektera Brnacka, co ji to ceka v lednu nebo v unoru? :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, jsem tu :slight_smile: koukala jsem, že jsme spolu v lednu 2013, ale moc Brňaček tam není...
10. čer 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se přidávám...zatím mi to vychází na konec ledna 2013 :slight_smile: V pátek jsem byla na kontrole jestli už bude srdíčko a bylo tam :grinning: Jinak podle toho UTZ v pátek jsem 7+4 a podle PM jsem 8+1.
11. čer 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já bych měla mít TP podle poslední MS 24.1. :slight_smile:
13. čer 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky.Můžu se přidat?Nejsem sice z Brna,ale snad to neva :slight_smile: .Podle MS mám termín 25.1. :wink: .K dr.jsem byla v 5 týdnu,ale nic moc nešlo vidět(bylo to ještě brzo).Další kontrolu mám příští středu a nemůžu se už dočkat.Doufám že bude všechno ok a budeme mít srdíčko :dizzy_face: .
13. čer 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, bydlim v Brne a termin zatim vypada na pulku unora. Jsem v 5. tydnu, tak jsem zatim na UTZ nebyla. Jak vy? Byli jste az v tom 7., 8.? Nebo se mam objednat driv?
14. čer 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisyjane já byla cca v tom 5., aby se mi to potvrdilo a taky mně dost bolelo břicho, tak radši pro jistotu :slight_smile: no a teď v tom cca 7-8., kde už bylo srdíčko a dostala jsem i průkazku.. příště jdu až v tom 12.t a rovnou i na ty kombinovaný testy
14. čer 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa dekuju za info, uz jsem se teda objednala na 8. , ale nakonec po dohode se setrickou mam prijit ted v pondeli (6. tyden), protoze preci jen mam jiste horsi predpoklady pro hladky prubeh. Ale citim se dobre, tak verim, ze to bude dobre :slight_smile: porad se jen pritrouble usmivam :grinning:
15. čer 2012 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo, halo, taky nejsem z Brna, ale jiná skupina zatím leden, únor 2013 tady není :frowning2: můžu se přidat?
17. čer 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majpro
@daisyjane
@gabrielaa
@prtika
@barusinecka
@prtika
@leeerinka
jeeeeeeeeeeee uz tu nekdo je, ja si vas holky ani nevsimla :sweat_smile:
17. čer 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka to neni, je tam jeste @pajusa ale ta si nas tady jeste asi nevsimla :slight_smile:
17. čer 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@gabrielaa co myslis tema kombinovanyma testama? ja jsem minule davala krev i moc a delala mi dr. stery. Priste jdu v 11. tydnu, tak si rikam, jestli by pomalu uz nemel byt screening?
@daisyjane ja jsem byla daleko driv, prvni ultrazvuk byl snad v patem tydnu, ted nevim jiste, ale nic nebylo takjsem sla za dva dny a uz bylo a pak jsem byla po dvou tydnech :slight_smile:
17. čer 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@prtika ja jsem 18. leden zatim :slight_smile:
17. čer 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote našla jsem tohle (nechtělo se mi to opisovat, tak mrkni) :wink: http://www.prediko.cz/prenatalni-diagnostika/screening/kombinovany-test byla jsem na tom i minule, platila jsem nějak 1200 a nemusím nikam spešl chodit, dělá to i jeden doktor v ambulanci, kam normálně chodím, protože na to má certifikaci
17. čer 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabrielaa jo to me doktorka take nabizela ale u prenatalu :slight_smile: Tys na tom uz byla? Pisou ze je to az od 10. tydne.
17. čer 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majpro Určitě jsou tu ještě další dvě nebo tři skupiny, jedna na únor 2013 a další dvě na leden (jedna je čistě pražská), a ta druhá je v soukromých, ale když napíšeš, dají ti přístup:slight_smile:
17. čer 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzikk a kam mám napsat? Já se tady rozkoukávám a jsem ráda, že jsem našla aspoň Vás
17. čer 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majpro Tak např. tady máš veřejnou debatu k únoru,která není nijak omezená...prostě se jen přidáš a nejspíš budou mít holky stejný starosti, pokud mají stejný termín:slight_smile: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/termin-porodu-unor-2013/
17. čer 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzikk děkuji nebudu tedy v Brně rušit, netušila jsem, že je to až takový problém
17. čer 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majpro já v téhle diskuzi vůbec nejsem, a ani tady nikdo nenaznačil, že rušíš :sunglasses: myslela jsem to dobře, psala jsi, že tu diskuze není, na co jsem zareagovala, že je a jsou tam holky napříč ČR.
17. čer 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prtika
@gabrielaa
@barusinecka
@daisyjane
@mitote Ahoj holky, tak jsem se po delší době připojila, já jsem v té uzamčené diskuzi leden 2013,je nás tam hromada a vůbec nestíhám číst, vypadá to, že holky jen píšou do diskuze :slight_smile: Je to ale fajn podělit se s radostma i starostma s někým, kdo zrovna prožívá to stejný. Já byla na první kontrole v 6 tt, kvůli potvrzení, pak v 9 tt na ultrazvuku a krvi a teď jdu zítra ke gyndr a ve čtvrtek - 21.6. na NT screening do Prenatalu. Je to vyšetření navíc - dobrovolné - a stojí 1450, zjišťuje se tam šíjové projasnění kvůli riziku Downova syndromu, rozštěpu páteře a jiným možným abnormalitám, tak jsem rozklepaná jako ratlík. Jinak na mě už to začíná být pomalu vidět, jsem tu asi v nejpokročilejším stádiu, jak tak koukám :slight_smile:
Původně jsem kousek od Brna - ze Zastávky, teď už ale 6 let žijeme s manželem v Brně v Žabinách. Odkud jste vy?
A samozřejmě přeju Vám - nám - všem hodně štěstí při příštích kontrolách a Vám přeju, ať ty první měsíce neprožíváte v permanentním objetí záchodové mísy jako já :unamused: :wink:
18. čer 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka ja prave take uvazuju ze si to v tom prenatalu zaplatim. Preci jen kdyz srovnam penize a zdravi, tak je to nic :sweat_smile:
Ja jsem byla z Lisne, ale ted jsme na Vinohradech uz ctyri roky. No a planujeme za rok snad nekam do domecku.
18. čer 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem sice z Brna, ale termín mám v listopadu, tak sem nepatřím, ale jen jsem chtěla napsat, na ten NT screening určitě běžte. Je to jednak super zážitek, konečně vidíte mimčo pořádně a člověka to uklidní, že je všechno jak má být a hlavně potom není nutný chodit na triply, je to mnohem spolehlivější test. Držím vám všem pěsti!! A užívejte si těhotenství :slight_smile:
18. čer 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mitote
@kalipso já už jsem tam objednaná, jdu za tři dny - ve čtvrtek - doporučil mi to dr a i holky v mým okolí, sestra a tak, co na tom byly. Dělá se to dřív než triply a je to přesnější a spolehlivější...ale i tak mám nervy na pochodu, strašně si přeju, aby bylo vše ok, nedokážu a nechci si představovat nic jinýho, ale jak píše @mitote ty sny jsou hrozný. Myslím, že se nám hodně uleví :slight_smile:
Já od července nastupuju na nemocenskou, takže mám nervy ještě z toho, sedět celý léto a podzim doma jen s 6-ti hodinama na vycházky, to bude děs, žádná dovolená, žádnej víkend...nemáte zkušenosti, jak to chodí s kontrolama? Je tu na to několik diskuzí, ale zajímá mě přímo Brno a Brno venkov. Že bych si na prázdniny napsala pobyt u našich, abych nemusela být v bytě, ale u nich pěkně v domečku :slight_smile:
18. čer 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka hele a objednala ses normal sama do prenatalo nebo pres svoji dr.? Me to dr. taky doporucila, dala me to hned jak jsme meli potvrzene tehotenstvi.
teda nemocenskou ti nezavidim, ja jsem nastesti student, takze je to na pohodu.. nemocenska by me zabila a kontroly pry chodi :-/ idealne domluvit se s nejakym doktorem, aby ti napsal, zes u nej byla kdybys mela listek od kontroly ve schrance...
18. čer 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky.. Dekuji za odpovedi.. Mam ted problem:frowning2: jsem nemocna, bolest v krku jak pri angine, zatim jeste obvodaka v Brne nemam, tak jsem volala tomu svymu ze Sumpru.. tak mam pry kloktat.. delam priesnitze a kloktam slanou vodu - nepomaha, propolis - taky zatim nic, doktor doporucil jeste kloktat stopangin.. pro ten jdu odpoledne do lekarny.. mam dnes odpo prave uplne prvni UTZ(6. tyden), tak jsem zvedava a trosku se bojim.. Muj chlap zatim zda se, ze tehulkovani moc nechape.. Tvrdi mi, ze prvni pulrok s mimcem, zvladnem v garsonce.. a k te moji nemoci zas pristupuje: a proc nemuzes JOX? a proc bys nemohla salvej? Copak ja mam naladu to nekde vyhledavat, proc? Proste vim, ze nemuzu a hotovo. Jejda, zda se, ze to bude velkej boj mu vsechno vysvetlit a na vsechno ho pripravit. Drzte prosim palce, at se nemoc rychle prekuli a jsme oba v poradku.. Vsem hodne stesticka :slight_smile:
18. čer 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@daisyjane hehe mas vtipneho muze... to muj me zacal budit vetou Dobre rano rano tehulko :grinning: a pak se usmiva kdyz stal nade mnou zrvacici do umyvadla a prislo mu to hrozne krasne :grinning:
18. čer 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak uz jsem vas teda nasla diky @mitote !!!
18. čer 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajusa hele ja ti odpovidala na to cviceni ale nevim, jestli jsi to zaregistrovala...? :slight_smile: jo a vitam te
18. čer 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote jinak ja jsem na VInohradech vyrostla :slight_smile: tedka bydlim u Luzanek, primo naproti kinu Art,

@leeerinka jo v Prenatalu jsem byla s prvnim a super....tedka mi ten NT UTZ delal muj doktor (dneska) a vsechno v poradku, je uz peknej "macik" (6,5 cm)
18. čer 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote jo naposled jsem cekala na materskou, ale mam obavy, ze budu muset pockat az na dalsi :frowning2: nejak nam to nevychazi, decka jsou vic nemocni (dneska oba u doktorky a prej angína) tak furt dávám mega penez za nejaky leky, proste strasny...
18. čer 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 26
Tvůj příspěvek