• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod leden a únor 2013, Brno

15. března 2013 
Když jsme se před rokem nastěhovali, odložili jsme vymalování koupelny, chodby, dětského pokoje + kompletní zařízení dětského pokoje, že se to udělá na podzim. To, že to bude podzim až za rok jsme netušili :grinning:
20. srp 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda no za mych dob spise rodice i kaslali aby deti hlasili do krouzku, v me tride jsem krouzkove byla nejvytizenejsi teda urcite ja.. ale kolik nas chodila na nejakou hudebku, tak pet z 23? A klavir teda bude az v domecku, do bytu ho nemame kam dat :pensive: cviceni v zabinach nevim :-/ ja budu chodit na tu lesnou od konce zari, je tam i dole herna a kavarnicka pro deti... a nastesti jsem pelne mobilni, jedno auto tu porad stoji :grinning:
20. srp 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda Tak já si tak i tak budu muset koupit jízdenku ze šlapek :slight_smile: ,asi to vidim na josefskou nebo mamicentrum
20. srp 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Nás ve třídě taky nebylo moc, co na něco hrálo. Ale vyvozuju to, z toho, že jsem se do ZUŠ v Líšni nedostala, protože bylo hodně lepších dětí. Tak jsem ještě dělala talentovky do Židenic, kde bylo taky dost dětí a výsledek byl, že mě vezmou jen pokud otevřou o třídu navíc. Takže jsem se vlastně taky hned nedostala, ale naštěstí tu třídu otevřeli :slight_smile: Už jsem psala, vím, že moje nadání není velké. V době, když jsem se hlásila do ZUŠ, jsem za sebou měla dokonce rok hraní na flétnu v centru volného času (nevím, jak se to tenkrát jmenovalo, tam mohl chodit každý a taky tomu odpovídala nevalná kvalita, což ostatně funguje dodnes).
20. srp 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fretecka Tam máš dobré spojení :slight_smile: bydlela jsem předtím ve Slatině. Navíc nechci cestovat moc daleko kvůli Míše, bude ji muset vždy někdo hlídat, tak ať nestrávím víc času na cestě než ve cvičení :grinning:
20. srp 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda myslis na Dolezalku? Ja chodila na Hornikovi do ZUSky na klavir. Ja nevim ja mam pocit, ze ta kvalita upada vsude pokud nemas opravdu individual placeny od hodiny... nejvic jak herectvi, tak zpev me vazne naucil takto individual, ale to neco stoji ze, herectvi tri kila za hodku, zpev dve. Proti tomu je ZUSka zadarmo :sweat_smile:
20. srp 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Chodila jsem na Kosmákovu (u Staré osady) a pak se celá ZUŠ přestěhovala do Juliánova na Došlíkovu. Jinak jsem pak klavír a zpěv dělala na Trnkové v Líšni. S kvalitou máš asi pravdu, co jsem dělala zpěv pak na vysoké v ZUŠ na tř. kapitána jaroše, neměla jsem o učitelce valné mínění :grinning: Ale na moje schopnosti nemá smysl více investovat :grinning: Spíš mi jde o to, že na ZUŠ učí lidi, kteří to aspoň vystudovali na konzervatoři. V CVČ můžu flétnu učit i já!!! A to pořád říkám, jak v tom nejsem nijak dobrá, prostě opravdu průměrná. Suplovala jsem tam za kamarádku, co učí, jak jednotlivce, tak skupinky a byla jsem z toho docela nešťastná. Jako je fajn, že ty děti trochu čichnou k hudbě, ale nepovažuju to moc za vzdělání. To je i v dnešní době ZUŠka o pár tříd jinde. ono to v tom CVČ taky stojí třeba jen 500 Kč za pololetí, co myslím, že ZUŠ stojí ke dvěma tisícům.... Individuály jsou asi fakt nejlepší, pokud chce člověk něco dokázat.
20. srp 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda to mas pravdu, to mas stejne i s krouzkama ve skolkach, take jsem nekolik let ucila tanecky ve skolkach a ze bych mela teda tanecni vzdelani.... :sweat_smile: jasne ty roky odtancovane me staci na to abych deti naucila makarenu a ptacata, ale o nicem vic to neni, ze. Ja mam takovou zkusenost, ze na ZUS uci ti, ktere nechcou na tech vysokych, par jich takovych znam, kteri by radi neucili uz na ZUSkach ale na JAMU ale na JAMU je nechteji ani zadarmo :sweat_smile:
20. srp 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Tak to jsem tu asi jedina naprosto bez vztahu k hudbe :grinning: Ale s dovolenou na malte s rytmikou michacky se pridam :grinning:
@fretecka na nt drzim palecky! At je to pro Vas jen krasny zazitek s dobrymi zpravami :wink:
@mitote budes chodit ma lesnou do duhoveho sveta ci jak se to jmenuje? Tam uci fyzioterapeutka ze? Take o tom uvazuju. A hlasila jsi se uz?
20. srp 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jinjin no dole ta herna pro deti je Dukovy cosi a nahore je to fyzioterapie Kinesis... nehlasila jsem se, prihlasim se online pres web, akorat jsem se jen ptala co a jak a ja tam chodila pred otehotnenim na Mojzisovku, proto jsem se rozhodla chodit tam i na tehotenske, libi se me prave, ze to vede fyzio s velkou praxi v nemocnicich.
20. srp 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote tak to se mozna potkame :wink: Vazne to zvazuju.
20. srp 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jinjin uvidis, ted jsem koukala ze rezervace od 1.9. pres web, tak hlavne, abych na to tradicne nezapomnela :grinning:
20. srp 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka
@jinjin
@vilibalda
@fretecka
@gabrielaa
@corny01
@pajusa
@daisyjane
holky, neudelame klasickou tabulku, at mame prehled? :sweat_smile: prezdivka, vek, termin porodu, pocet deti?
20. srp 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mě napadlo, jak psala @vilibalda s tím, že nemá šalinkartu, tak jestli víte o té šalinkartě pro dítě a doprovod zdarma? Je to myslím do 3 let, vyřizování mě stálo nějakých 30,- se mi zdá.. vyřizovala jsem to už loni :slight_smile: Sice to teď moc nevyužiji, ale i tak se to už vyplatilo :slight_smile:

@mitote co děláš za školu? (doufám, že jsem to někde nepřehlídla) Já skončila letos ve třeťáku na pajdáku geografie, historie, nějak jsem to přestala dávat :frowning2: ani v těhotenství mi neumožnili individuál (a to jsem měla i papíry od doktora), pak jsem měla na rok přerušeno a neprolezla jsem přes jednu zkoušku (do bc. mi jich chybělo už jen 5 :unamused: )
A pro tabulku jsem :wink:
20. srp 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabrielaa jj o salinkarte vim :slight_smile: ja delam na FF Socialni pedagogiku a poradenstvi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale rada bych jeste na petiletou psychologii :grinning: ja ted v semestru budu mit uz nejspise jen jeden predmet a jinak psat bakalarku, tak to pujde snad. A rada bych hned navazala magistra normalne prezencne, nemame moc povinnych predmetu na dochazku, ucitelky jsou vetsinou dost tolerantni a pokud mimi bude v klidu tak nebude nikomu delat problem jeho pritomnost a i kdyby, tak mama ma kancl za rohem na pohlidani a nebo na FSS je hlidani deti pro studenty.
20. srp 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jméno.............věk..........TP MS.................TP UTZ..............pohlaví...............jména.......kolikate tehotenstvi
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mitote.............23..........18.1.2013..........15.1.2013..........utajovano..........nevime..........1.
20. srp 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote info do rtabulky posílat tobě
20. srp 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fretecka dopis to tam klidne sama :wink: skopiruj to a pripis dalsi radek :wink:
20. srp 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote já mám vystudovanou Sociální pedagogiku a volný čas na Pajdáku...
20. srp 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí

jméno.............věk..........TP MS.................TP UTZ..............pohlaví...............jména.......kolikate tehotenstvi
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mitote.............23..........18.1.2013..........15.1.2013..........utajovano..........nevime..........1.
Leeerinka......27..........x.........................29.12.2012........kluk :slight_smile:................?....................1.
20. srp 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka to myslim studuje ted kamaradka :slight_smile:
20. srp 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote mě to hrozně bavilo...i když uplatnění dost na ...víš jak...termín sociální pedagog nikdo nezná, zaměstnání najdeš jen jako sociální pracovník...
20. srp 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka no proto ja si paralelne delam psychoterapeuticky vycvik, pak je to hned s praci jine :wink:
20. srp 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka a u nas teda ne jen jako soc pracovnik, my jsme spise hodne orientovani na ruzne typy klientu a neziskovky - poradenstvi drogove zavislych, poradenstvi u ruznych patologickych poruch nebo nemoci (poruchy prijmu potravy, ...), ruzne skupiny uzivatelku - deti, dospely, seniori...je to dano tim dovetkem: a poradenstvi.
20. srp 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa O šalinkartě pro dítě vím a používáme ji od doby, kdy měla Míša 15 dnů :grinning: je to skvělé, že lze takto zadarmo jezdit!
@leeerinka Tak to jsme se tam možná potkaly... já tam tento obor studovala od roku 2003 a s milionem přerušení jsem na katedře studovala až doteď (no a možná ještě i dále budu :grinning:)
@mitote Ono se i na pajdáku předpokládalo, že něco takového bude pak člověk dělat, tak to zaměření na volný čas nebylo tak důrazné (a někteří kolegové studenti o volnočasové aktivity v běžném životě teda ani nazavadili :grinning:)
20. srp 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda ja bych prave rekla ze my nemame zadnou soc ped ale jen poradenstvi, soc ped jsme meli snad jeden predmet jeden semestr, jinak jsem o to ani nezavadila :sweat_smile: ale myslim si, ze v tomhle oboru to proste bez dalsiho vzdelani vice profilovaneho nejde... takze ja mam jeste na poradniku co nejdriv udelat vycvik v komplexni krizove intervenci, protoze bych pak mela misto na Modre lince. No budu mit na materske co delat :grinning:
20. srp 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Jo, je potřeba se na něco zaměřit a vyprofilovat se. Já mám pocit, že jsme vše jen tak naťukli a u ničeho (ani u toho volného času) jsme nešli do hloubky. Což je škoda, ale zase mě to tak nějak netrápí, protože mě nakonec živí něco jiného :grinning: Ale za ten základ jsem ráda :slight_smile:
20. srp 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda presne to tak, od kazdeho neco a dohromady kulovy :sweat_smile: takze ja to tahnu smer intervence a psychoterapie, ale stejne to bude chtit dodelat psychologii :angry: a co tedy delas? manzela take nakonec zivy neco jineho, klasika dneska :sweat_smile:
20. srp 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Já ještě studovala matematiku, takže jsem analytik/statistik.Takže jestli budu v pedagogice (či humanitních vědách) nějak pokračovat, budu se věnovat výzkumu a metodologii.
20. srp 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda matiku, brrrrr :fearful: s tou jsem vzdycky mela kriz :sweat_smile: a metodologie, to jde teda take mimo me :grinning:
20. srp 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek