• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod leden a únor 2013, Brno

15. března 2013 
@mitote To říkají všichni :grinning: :grinning: :grinning: právě proto využívám této své silné stránky :slight_smile: navíc, co si budeme namlouvat, přece jen je práce analytika lépe placená :wink: tak proč nevyužít, že mě to baví a nikdo to moc nechce dělat.
20. srp 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda jako zkouska z metodlogie byla vazne hnus, prosla jsem snad jen diky tomu, ze se to scitalo s body za nejakou praci, jinak bych byla jasna :grinning: to jo v soc sluzbach je to placeny blbe pokud nenarazis na dobrej projekt, ale zase projekty jsou vzdy na dobu urcitou.... proto ja to tahnu zase napsychoterapii, takhle ji budu moci delat na zivnostnak, bezna sazba je cca 400-600Kc hrubeho na hodku, na pojistovnu je to pak kolem tisicovky, ovsem na pojistovnu potrebuji psychologii a pak atestaci z klinicke, takze to vidim nejdriv za deset let, pokud v te dobe jeste pojistovny budou psychoterapii vubec proplacet :rolling_eyes:
20. srp 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda tak to bych řekla, že se musíme znát..mám pocit, že podle fotky jsi s náma chodila na psychologii k Němcovi nebo na nějaký další předmět...Nejsi náhodou Petra?
20. srp 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote já o psychologii taky uvažovala, ale jak píšeš, je to běh na dlouhou trať...a teď s mimčem...
Já se ze sociální pedagogiky zase přesměrovala na pedagogiku předškolní, založila jsem si soukromou školku...ze které jsem ale musela kvůli těhotenství odejít...do budoucna mám v plánu založit si další a zkloubit to s dalšími zájmy - jsem masérka a věnuju se i baby masážím...
20. srp 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka je no, zase se me nechce delat psychologie na to, abych se pak placala nekde jako poradce atp, kdyz uz, tak proste psychoterapie... soukroma skolka, prima, to bude potreba, az nam nevezmou dite do statni :sweat_smile:
20. srp 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeerinka Jojo, jsem Petra :slight_smile: já měla studium kvůli další škole a pak práci tak popřehazovaný, že jsem měla předměty s aspoň třema nebo možná čtyřma různýma ročníkama, tak je možné, že jsme se potkaly, i když si tě teda ani podle fotky, ani dle jména neumím zařadit :frowning2: No nicméně se někdy můžeme potkat, až se budeš chtít projít, nebydlíme daleko :grinning:
20. srp 2012 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jméno.............věk..........TP MS.................TP UTZ..............pohlaví...............jména.......kolikate tehotenstvi
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mitote.............23..........18.1.2013..........15.1.2013..........utajovano..........nevime..........1.
Leeerinka......27..........x.........................29.12.2012........kluk ................?....................1.
Gabrielaa......24..........24.1.2013..........23.1.2013..........kluk.................možná Jiří.........2.
21. srp 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nerikejte, ze tady budou sami kluci :sweat_smile:
21. srp 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
leeerinka
jméno.............věk..........TP MS.................TP UTZ..............pohlaví...............jména.......kolikate tehotenstvi
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mitote.............23..........18.1.2013..........15.1.2013..........utajovano..........nevime..........1.
Leeerinka......27..........x.........................29.12.2012........kluk emoticon................?....................1.
fretecka ........31 ..........26.2.2013......... 1.3.2013.......... prý kluk.................Tobiáš....................1.
21. srp 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dnešek den blbec na entou. Ráno začalo asi tak,že chvíli před tím,než jsem vyjela do prenatalu tak náš pejsek dostal nějaký záchvat a poněvadž nikdo nebyl doma musela jsem s ním na veterinu. Tam nám oznámila pani doktorka,že pokud hi ihned nedovezeme na kliniku umře,bylo to hrozné. Tím pádem jsem přiběhla do prenatalu pozdě,ale volala jsem ,že se opozdim. No měla jsem Drábkovou,holky nevim,ale hrůza.Na to,že si to člověk platí tak fakt skvělý přístup.Hned ,mezi dveřmi se do mě pustila, že dítě má z čeho čerpat takže bych neměla vůbec přibírat,fakt hrůza,Prcek moc nespolupracoval takže byla nervní,v 16.tý musíme dojít znovu,protože vše nevyšetřila.jinak NT-1,2,nosní kůstka je a výsledky teprve budou. na 80% to je klučík. Pak mě po těchto stresech čekala poradna. Pani doktorka byla úžasná,hned sem jí říkala jak se Drábková chovala a říkala at jsem v klidu.Dnešní tlak 110/97 ale ráno,než se vše událo byl 105/67 takže asi nervy. Jinak štítná žláza,jaterní testy ,cytologie ok.Jen opět erytrocyty v moči a nízký kreatinin v séru,takže musim na nefrologii
21. srp 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taak jsem tu znovu.Tak pejsek umřel,a to mám zůstat v klidu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jinak už mám výsledky,poměr 1:1400,screening negativní,abnormality žádný,prý musím na tripple,že hodnota freeb HCG byla 3,15MOM moc to nechápu
21. srp 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fretecka to je mi moc lito :frowning2: Taky mi nedavno zemrel pes, vim, ze po nem zustane prazdnyho kus srdicka. Tak snad bude vse v poradku a brzy to misto zaplni nova dusicka! Moc gratuluju k negativnimu nt! Ja byla s prvnim ditkem u Vondrackove a znovu bych k ni taky nesla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevim, ze nektere dr nechapou, ze pro nas nastvajici maminky je to tak uzasna chvile a nemuzou byt trochu mile :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Do tabulky se zapisu, az se nekdy dostanu na pocitac, pisu jen z mobilu.
21. srp 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fretecka a co mu bylo? kam jsi s nim jela? na VFU? ja na tripply nesla, doktorka rekla, ze jsou zbytecne, mela jsem vysledek 1:14 000. Ty tripply ti rekla tva doktorka nebo neko z prenatalu? Ja je moc nemusim, vychazi pry casto pozitivne.
21. srp 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jinjin u Vondrackove jsem byla ja a ted jdu k jine... Vondrackova me nevadila, byla takova nemastna, neslana, ani neurazi ani nenadchne :sweat_smile:
21. srp 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote ja u ni byla dvakrat. Na nt docela usla, ale pak na placenem 3d se chovala fakt skarede :frowning2: Uz k ni nechci.
21. srp 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jinjin no ja chci zkusit na 3D Vlasina, jestli bude mit volno... ted ani nevim ke komu jdu, takze zenska
21. srp 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fretecka mitote.............23..........18.1.2013..........15.1.2013..........utajovano..........nevime..........1.
Leeerinka......27..........x.........................29.12.2012........kluk emoticon................?....................1.
fretecka ........31 ..........26.2.2013......... 1.3.2013.......... prý kluk.................Tobiáš....................1.
corny01.........29 ...........13.12.2012 ......10.12.2012 ......holcicka .............?..............................2. (0)
21. srp 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pekne se nam to rozrusta :slight_smile:
21. srp 2012 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fretecka Mrzi me to s pejskem, prosla jsem si necim podobnym asi pred mesicem, muj mel skoro 18 let, ale hlavne me totalne rozhodilo, ze ho hlidali nasi na dovolene a kdyz se vratili, tak mi az po peti dnech oznamili, ze ho nechali utratit. Myho psa, takovy moje prvni dite. Duvody dost neomluvitelny, na to se neda ani nic rict. Asi bych se s tim smirovala podstatne lip, kdyby umrel jen tak. Ale zivot jde dal.
21. srp 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@corny01 hm to je dost na pytel... to bych asi nerozdychala kdyby nekdo misto me nechal psa uspat... u toho jednou mame byt ja i muj manzel... :rolling_eyes: ale mam neco obdobneho, byli jsme na svatebni ceste a Spikovi se blokli zada, nechodil, knucel a tchyne? Nic. Ani na veterinu nesla. Kdyz jsme prijeli (prijeli jsme nekdy uz v 6h rano), tak nam to oznamila az kdyz jsme si pro nej odpoledne ve tri prijeli a videli ho... Jeji vysvetleni bylo, ze nas chtela nechat vyspat se po dlouhe ceste. Vyspat se? Do prdele kdyz je nemocny pes tak me spanek nezajima.... takze samozrejme jsme pelasili na veterinu, ale tohle proste nepochopim. Nekdy mam pocit, ze lidi vazne nepremysleji.
21. srp 2012 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote No a k tomu kursu, doktor byl jako obvykle zcela nesdilnej, propaguje kursy v Devítce (asi nekde na Úvoze) dokonce tolik, ze me v podstate odmítl odpovedet na nejaký dotazy, ze mi to tam vsechno reknou. Ale tam je tech setkani vic, to ja nechci, na to nemam cas. i kdyz k tomu je cviceni. Ale kursy co mivaji v porodnicich, tak jsou desne drahy. Tak nevim. Hlavne kdyz dosud nevim, kde chci rodit, tak je to trochu na nic.
21. srp 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@corny01 jaky doktor? Devitku take neznam.
21. srp 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote tak já nejdřív s ním byla u naši doktorky,ta hned řekla,že musí na palackého,tam jsem už nejela musela jsem na screening,musela tam mamka s přítelem a já to mám ted na talíři,že nevím co prožíval.ty triply mi řekli v prenatalu,já neměla tak velké číslo ale na můj věk slušné.Domluvim se ještě s moji doktorkou,spíš mě děsí ted ty ledviny.
22. srp 2012 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ženy, vy jste mě z té tabulky vymazaly :angry: :grinning:
corny01.........29 ...........13.12.2012 ......10.12.2012 ......holcicka .............?..............................2. (0)
Gabrielaa......24..........24.1.2013..........23.1.2013..........kluk.................možná Jiří.........2.

K doktorům: teda nezávidím zkušenosti s některýma doktorama :frowning2: Já chodím na Gynline na Kolišti a ty screeningy tam dělá doktor Páral a tak úžasnýho doktora aby svět pohledal, je naprosto dokonalej :grinning: ale normálně chodím k jeho kolegovi, dr. Kovářovi a ten je teda taky super, ale Páral je prostě ještě lepší :slight_smile:
22. srp 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fretecka hm... u zvirat je to vzdy blbe, sami si nereknou a clovek to pozna, az kdyz je zle :rolling_eyes: my uz teda jezdime jen na VFU, tam jsou proste a vse zarizeni, ale taky to podle toho stoji... :rolling_eyes:
s doktorkou se domluv, jak to uvidi ona...me v prenatalu nerekli nic, jen ze je vse ok a ma doktorka pak rekla, ze neni potreba...
22. srp 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, já mám termín koncem ledna 2013 :slight_smile:
22. srp 2012 v 17:22  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@gabrielaa je ja te nevymazala a pokud jo, tak omylem :sweat_smile:
22. srp 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Termín porodu mám 11.1.2013, vypadá to na holčičku, ale protože už jednu máme, tak ještě trochu doufáme, že to bude kluk :grinning: . Můžu se taky přidat?
22. srp 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vilibalda........31..........5.3.2013............5.3.2013...........až po porodu............X.............. 2. (Michalka)
22. srp 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fretecka To jsi teda měla blbý den :frowning2: S pejskem mě to mrzí, ale s miminkem bude vše v pohodě, jen prostě udělají test navíc :wink:
@mitote Vlašín dělá i 3D? Slyšela jsem, že dělá jen ty screeningy na vývojové vady...

Jinak jsem se vás všech chtěla zeptat, kam chodíte na velké utz... Do prenatalu se mi totiž nechce...

@gabrielaa Dělají v Gyn-line i NT screening? Na netu se mi nepodařilo najít nějakou jejich smysluplnou stránku :frowning2:
22. srp 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek