• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod leden a únor 2013, Brno

15. března 2013 
autor
@pajusa v kine Art jsem zacala s manzelem chodit :grinning:
no to cviceni stejne pres prazdniny nejede, az od zari...a tusim rikala az od 14. tydne a chce videt prukazku, ze je maminka zdravotne v poradku...
18. čer 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,já mám termín 24.1. a čekáme dcojčátka :slight_smile:
18. čer 2012 v 15:48  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote no to je krásný :D
tak tím pádem je to jasný, takže až v září, to budu tak...hmmm....5.měsíc..to je ok
18. čer 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edicen ahoj, velká gratulace ke dvojčátkům!!!
18. čer 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji :slight_smile: mám z toho menší obavy i když se moc těším..už máme doma dvě cácorky,tak snad se vše dobře zvládne
18. čer 2012 v 15:51  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edicen téda, tak to je super, jak máte staré holky? já mám dva kluky (4 a skoro rok)
18. čer 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajusa jo to ja taky, davam si za ukol hlidat kdy se zacina, ju? :slight_smile: jinak jednorazove 100Kc za cviceni a permoska na 5 vstupu je za 400Kc (80Kc za cviceni). :slight_smile: Jeste me znama nabizela jogu pro tehotne v solne jeskyni, uvidime. Ale na to cviceni urcite budu chodit, mam s nima jen tu nej zkusenost z Mojzisove.
@edicen dvojcatka...ufff...to kdyz doktorka hledala jestli neni jeste jedno, tak jsem ji rikala, ze tolik stesti naraz nepotrebuji :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dcerka Gabka 5 let a Adriana 3roky..Mitote-no já jsem měla šok když mi to doktorka oznámila že jsem ji tam málem shodila ultrazvuk :sunglasses:
18. čer 2012 v 15:56  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mitote jo super tak to hlidej, ja bych sla pak urcite do te permanentky :--)

@edicen ano, já se taky děsila, kdyby náhodou to byly dvě (a navíc přítel chtěl!!!) ale tak stačí mi i to jedno :slight_smile:
18. čer 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajusa to ja taky :slight_smile: hele a nevidelas nekde i plavani pro tehotn nebo neco takoveho? my si teda s manzelem i tak rikali ze az se budu jen kutalet, ze budem chodit plavat
18. čer 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote no, ted si neuvedomuju, ze by nekde neco bylo, kdybych na to narazila, dam vedet :slight_smile:
18. čer 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote objednávala jsem se normálně sama, volala jsem doktorovi, jak to mám udělat, jestli přes něj, nebo sama a řekl mi, že si tam mám normálně zavolat. Tak jsem to tak udělala a v pohodě, jen se mě ptala, v jakým jsem týdnu a to bylo vše. Pokud se ti podaří objednat se k doktoru Vlašínovi, tak to udělej - řekni sestře. Je prý výbornej. Já si nemohla vybírat kvůli termínům, tak jdu k jiné doktorce, tak snad bude taky dobrá.
Jinak já asi nebudu mít problém přes týden s vycházkama, nakonec šest hodin je celkem dobrý, ale asi občas někam vyjedeme aspoň na víkend a to mi žádnej doktor nenapíše :grinning: ale tak uvidíme, nějak to dopadne :slight_smile: co bych pro mimuško neudělala :wink:
18. čer 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisyjane můj manžel to zatím taky úplně nechápe :slight_smile: ono jim to dojde až s rostoucím bříškem :slight_smile: já už bych něco pořizovala, ale prý je brzo. Navíc se chceme - hlavně já - stěhovat a na to je prý taky čas. No, nevím, kolik času teda, protože stěhovat se později než v 7.měsíci je sebevražda a nemáme nic sehnanýho, tak nevím...za čtyři měsíce...hm :slight_smile: My právě totiž taky bydlíme v malým bytečku, těm chlapům nedochází, že potřebuješ kočár, postýlku, přebalovák, spoustu drogerie, kam dát plínky, oblečení...jéjda, no úplně si to představuju :slight_smile:

@pajusa @mitote holky, vy plánujete chodit spolu na cvičení? Kam? Mohla bych se přidat? Taky bych někam chtěla a zatím nemám nic naplánované, ale většinou opravdu přes prázdniny nejedou, co jsem našla...
18. čer 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edicen gratuluju k dvojčátkům, u nás byla taky šance. Babička měla dvojčátka (i když bohužel nedonošená), takže ob generaci by byla možnost, že se znovu objeví. Ale srdíčko je jen jedno, takže jen jeden kočárek. K dvojčátkům přeju dvojnásobné štěstí, bude to dvojitá radost, ale i starost...ale holky určitě trošku pomůžou :slight_smile:
18. čer 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka prima tak to tam zitra asi take zavolam :slight_smile: ted jsem v desatym tydnu, tak snad za ty dva tri tydny nejaky termin k Vlasinovi bude :slight_smile:
18. čer 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja jdu na screening 10.7. :slight_smile: ale Vlasin teda nee :frowning2: i tak uz jdu ve 13. tydnu a rikali ze nejvic jde videt ve 12., ale to jsme na dovolene
19. čer 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote já na tom byla v prvním těhu :wink: to se dělá v 12. týdnu :slight_smile:
19. čer 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabrielaa no ja jdu az ve trinactym, ve dvanactym jsme na dovolene :sunglasses:
19. čer 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote já jdu pozítří a už se nemůžu dočkat :slight_smile: dneska jsem byla na normální kontrole a podle velikosti plodu to vypadá na porod 31.12.,ale asi tu s vámi zůstanu, co se budu pořád přesunovat :slight_smile: jinak mi dnes i můj dr měřil NT a je to 0,13 cm, což by mělo být v normě, tak mám velikou radost :slight_smile: už se toho čtvrtku tak nebojím, naopak se začínám těšit, jak si i manžel prcka pořádně prohlídne, dneska už se na utz pořádně mrskal :slight_smile:
19. čer 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka zustan, kdo vi jesti stejne nektera z ledna neporodi o mesic driv, atd... :wink: manzel pujde taky poprve mrknout na prcka na screening? ja premyslim jestli ho vzit uz ted k dr nebo ne v 11. tydnu
19. čer 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote zatím viděl jen fotečky, ale přímo u utz nebyl. Myslím, že pro mužský je to příjemnější, když se utz dělá přes břicho než spodem :slight_smile:
19. čer 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka a od kolikateho se dela pres bricho?
19. čer 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote no nevím, jak u normálního dr, ale NT se prý dělá přes břicho...možná právě proto, že tam chodí i tatínkové, nevím :slight_smile:
19. čer 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy,jen jedna otázka na vás :wink:
Jak budete řešit spinkání miminek,postýlka v ložnici a budete mít i něco v obýváku?
Díky za odpovědi :slight_smile:
19. čer 2012 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andelka84 kosik v loznici, v obyvaku hacka prenosna do kuchyne a v obyvaku casem cestovni postylka
19. čer 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote děkuji :slight_smile:
19. čer 2012 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka84
@mitote u nás je to tak, že máme jen ložnici, takže toto zatím neřešíme. Spíš kvůli tomu řešíme nějaké stěhování, ale zatím moc nevíme :confounded: Jak to máte s nakupováním věcí? My zatím nemáme vůbec nic, ani jedny dupačky, nic...nechceme to uspěchat
19. čer 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka neco malo mam, jeste kdyz jsme se ani nepokouseli jsem sem tam obcas neco koupila, kdyz me to padlo do oka, ale je toho malinko, viz me album :grinning:
19. čer 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeerinka aha :slight_smile:
já těhu zatím nejsem,dělám jen průzkum :wink: .u prvního syna jsem ale nakupovala až po 12tt
19. čer 2012 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote na ten utz spodem bych teda přítele taky nebrala :wink: to se vidí jen v amerických filmech :grinning: :grinning: ideál vážně až od toho 12. týdne :wink:

@leeerinka u první jsem nakupovala první věci až tak v druhým trimestru (první jsem na to ani neměla náladu), ale teda jsem z těch maminek, který to nějak moc nepřeháněly, abych pravdu řekla :slight_smile: a stejně jsem pak měla kupu věcí uplně zbytečně navíc.. tentokrát počkám, až budeme vědět, co to bude - pokud holka, tak mám zásoby tak velký, že bych mohla rozdávat, pokud kluk, tak samozřejmě budu muset nakupovat :slight_smile:

spaní: Violi půjde do svýho pokojíku do velké postele a postýlku uvolní mimču, jinak na spaní nic jinde nemáme, jen pak v kuchyni větší ohrádku na později
19. čer 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek