• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod leden a únor 2013, Brno

15. března 2013 
@daisyjane To je mi moc lito :frowning2: mam podobny dotaz jak Gabca, budou ti delat jeste nejake testy, at vite co malemu je? Takhle se prece nejde rozhodnout, kdyz vysledky jsou tak nejasne... treba ma maly jen nejakou mensi vadu, ktera se da lecit, nebo operovat. Budte silni, snad jeste nejaka pozitivni zprava prijde!
22. říj 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisyjane Mně to taky moc mrzí, úplně se mi sevřel žaludek, jak jsem to četla.. :cry: Posíláme moc sil a budeme doufat s Tebou, že se najde nějaké řešení, kdy ve výsledku bude všechno v pořádku.
22. říj 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, tak jak válčíte, co novýho..? :slight_smile:
31. říj 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa Chich, už pár dní chcu napsat, jestli tu ještě někdo vůbec chodí.. :grinning: U nás beze změny, jen mám pocit, že každej večer rodím - bolí mně čípek a tvrdne mi břicho.. zítra gynda, tak su zvědavá, ale kámoška, co má termín porodu 1.11., má tyto pocity celej 3. trimestr a jsou ještě s mimčem furt 2 v 1, tak to asi nic neznamená, jen jsme na to v tom 2. těhotenství nějaký citlivější nebo co.. O víkendu dvojitá oslava synových narozenin ( moje rodina a rodina od přítele - slavíme to zvlášť s každou rodinou ) tak snad to nebude jen stres.. Toť vše.. Co u Vás novýho..??? :slight_smile:
31. říj 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc břicho mi taky tvrdne, nejdřív jsem brala magnesko 2 denně, pak 8 a teď 6 tabletek denně, k tomu večer tabletku železa a kyseliny listové kvůli chudokrevnosti, takže mám věčně zácpu :angry: Včera jsem byla na injekci na protilátky (kvůli rh-), do poradny jdu příští úterý a pak někdy už by měl být velký UTZ, tak jsem zvědavá na váhový odhad, jestli mi třeba neposunou termín porodu :grinning: Nás oslava čeká příští týden, to budeme slavit rodina a pak 24. mám pozvaný moje kamarádky a budeme to mít spojený s "čajovým dýchánkem" - jsem jediná z naší gymplácké třídy, kdo už rodí děti ( :grinning: ), tak to se mnou kamošky prožívají..
Jinak do 14 dnů snad dokoupím poslední věci, co potřebuji do porodnice a sbalím si tašku :slight_smile:
31. říj 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa Taky si říkám, že už by to chtělo koupit komodu, vyprat věci pro mimino, nakoupit poporodní vložky a ty úžasné síťové bombarďáky a taky plínky.. :grinning: Vůbec se mi do toho nechce, je to úplně jiný než u 1. dítka - tam jsem byla nedočkavá a teď jsem tak akorát věčně unavená a mám na všechno "času dost".. :sweat_smile: Magnesko beru taky, už dlouho, ale na to tvrdnutí břicha to nějak nezabírá - zítra si postěžuju, tak třeba taky ještě fásnu něco dalšího.. :grinning: Já hlavně měla prasklej děložní čípek po 1. porodu, tak si říkám, jestli se už třebas neotvírám, když mně ten čípek každej den tak bolí a štípe, že třebas tu váhu mimča neudrží celejch 40 týdnů.. Navíc věčně tahám syna - období vzdoru, co dodat - mohla bych se uřvat a vymlátit z něho duši a stejně se s ním nedomluvím.. chjo, a za chvilku to budu mít krát dva.. :grinning: Pořád se utěšuju tím, že holky bejvaj hodný a poslušný.. :grinning:
31. říj 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po delší době se taky hlásím. Posledních 14 dní mi není moc dobře a Dr. mi nařídila ležet, magnézium až 8 tablet denně. Manžel teď byl pracovně pryč a zase na pár dní pojede, tak se o Míšu hodně starají babičky. Zítra jedeme na velký UTZ, tak se těším a zároveň trochu bojím, Dr. má pocit, že je miminko možná menší než by mělo být :frowning2: Navíc je moc dole, což teda Míša taky byla, ale to byla minimálně o 3 týdny starší. Tak se snažím ležet a bojím se, abych miminko donosila. Do toho se nám moc nedaří zařizování dětského pokoje... :frowning2: Z okolí mi taky přijde, že má hodně těhotných zdravotní problémy. Tak se to na mě nějak sype :cry:
31. říj 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda tak držím pěstičky a hlavně zkus moc nestresovat.. :wink: Třeba budeš mít jenom malý mimčo - psalas, že vůbec nepřibíráš, ani v 2. trimestru, tak třeba to spolu nějak souvisí.. Mně se teďkom taky přibírání zastavilo, tak su napjatá, co se dozvím, ale já mám váhu srovnatelnou s váhou v 1. těhotenství ( konečně už přestalo to šílený nabírání a teď su zas nesvá, že nenabírám, jestli je vše OK.. :grinning: ).. po 30. týdnu už ten předčasnej porod snad tak nevadí - já si to říkám celou dobu, páč s tím mojim sešitým a zdeformovaným čípkem a tím, jak su na všechno sama a věčně tahám syna na rukách, tak tomu docela napomáhám, abych porodila před termínem.. Je toho nějak moc, to je fakt - vůbec nevím, jak dopadly holky mitote a daisyjane, ale věřím tomu, že vše OK.. hlavně nepřestávat doufat.. :wink:
31. říj 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc heleď, mi teď tak došlo, že budeme mít mezi prckama uplně stejný rozdíl :wink: malá se narodila 13.11.2010 a teď mám termín 23.1.2013, to máš podobně ne? :slight_smile: jen to teda máme prohozený, já nejdřív holka, pak kluk a ty naopak..a teda nemůžu tě uklidnit s tím, že by holky byly hodnější :angry: :grinning:

@vilibalda mi příjde, že to magnesium už bere snad každá a je fakt, že těch počet problémů během těhotenství stále narůstá :confounded: taky mám v okolí takové případy, že si říkám, že jsem na tom ještě uplně zlatě :slight_smile: doufám, že na UTZ bude vše OK a uslyšíš jen dobrý zprávy :wink:
31. říj 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabrielaa To je fakt - Alex je 9.11. a Anet by měla být 22.1. :grinning: Jen teda Ty seš nějaká mlaďule - mně bude v únoru 30.. :angry:
31. říj 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc jn, mně bude v únoru 25, takže jsem si trochu pospíšila.. první nebylo zcela plánované, ale když už to tak dopadlo, tak jsem si řekla, že bude lepší mít děti relativně u sebe.. a taky když vidím, jak v okolí (a nejen tady) mají starší ženy problém s otěhotněním, tak pokud se zadařilo, tak jsem se nebránila ) u mě by pak nějaký umělý oplodnění asi moc nešlo, vzhledem k tomu, že do sebe nemůžu cpát žádný hormony..
31. říj 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky v únoru..?? :slight_smile: No tak to jsme se opravdu potkaly dobře, samá náhodička teda.. :wink: Však jasný, mladý maminy jsou fajn - 2 kolegyňky v práci si pořídily bejby těsně před 40 a to se mi třebas nelíbí - jsem si tak říkala, že když bude chtít jít děcko na VŠ a bude do 25-ti studovat, tak matka pak v 65-ti půjde chvíly na to do důchodu.. to je přinejmenším divný.. Taky s tím měly spojený nějaký zdravotní komplikace - jakože tu jednu věčně tak bolely záda, že si nemohla mimčo jen tak pochovat, ale brala ho do náručí jen když musela a strašně u toho hekala a tu druhou zas věčně tak bolely kyčle, že by mně strašně zajímalo, jak teď za malou asi tak stíhá běhat, když se rozhodne, že jí venku uteče na 2. stranu.. Má to svoje opodstatnění, pořizovat si dítě do nějakýho věku, myslím si.. :wink:
1. lis 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda Ahoj :slight_smile: ja jsem teda taky zvedava co mi Dr rekne, protoze mam malyho taky hrozne nizko a pred skoro trema tydnama mi Dr rikal, ze by se mel posunout a na dalsi kontrole uz bude vys. No ale KO mam v pondeli a zmena zadna. A dnes v noci jsem se vzbudila s kreci v noze, ale to magnezko se mi moc brat nechce, tak me to trochu znervoznuje... Navic porad chodim do prace, takze odpocinek skoro zadny. Ale celkove se citim dobre. No, zitra jdu na 3D a v pondeli ke svemu Dr, tak snad bude vse v poradku.
1. lis 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zpět z gyndy - vše OK, až na to, že mimčo je stále dupkou dolů.. prej dlouhý procházky a cvičit kočku ( prověsit břicho ).. máte to někdo taky tak..?? :grinning:
1. lis 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky vás zdravím, my jsme teda docela OK, břicho mi ani netvrdne, jen sem tam maličko, Mgn jsem ani nikdy nebrala, tak to vlastně skoro nepoznám (jen při porodu.)

Při poslední kontrole (29tt) jsem měla taky malou hlavou hore, ale doktor říkal, že má ještě čas. teď už mám pocit, že se snad obrátila, ale nejsem si úplně jistá, KO jdu až za dva týdny. Kdyby ale nakonec byla KP, tak se bojím, že by mě nutili do císaře, nemám zrovna malé děti :frowning2:(

Jinak jsem taky v únoru, to mi bude 27 :slight_smile:

A jak jste psaly o těch starších matkách, co si myslíte o náhradním mateřství? Já jsem si říkala, že bych do toho i šla :D :D (někdy třeba za dva roky)
1. lis 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holky, me je, ehm 23 :sweat_smile:
jinak nekdo tu psal, ze rodil na obilnaku a pochvaloval si to, musim souhlasit... uz bych jind rodit nechtela a to jsem byla puvodne zaprisahla ze obilnak ani omylem :grinning:
1. lis 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@daisyjane to me moc mrzi, ja zacinam mit pocit ze dnes mit zdrave miminko v termin je docela zazrak :confounded: chapu jak je to pro tebe tezke, bude to znit jako klise, ale chce to vsecno cas... ale ze me muzu risi ze se ze skupiny mazat nemusis, ja teda uz evidentne take leden unor neporodim a to jsem skupinu zalozila, ale jsou veci, ktere proste neovlivnime :wink:
1. lis 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc ono podle mě ne nadarmo to příroda vymyslela tak, že nejlepší věk k plození dětí je okolo těch 22-27 let, žena se s tím pak i lépe vypořádá, osobně vím, že právě už ty starší maminky mají pak větší problémy s hojením a celkově že už ty změny na těle po porodu se dávají hůř dopořádku, ale jsou samozřejmě i výjimky.. Mně se malá otočila dolů v 31. týdnu a stejně to teda bylo na nic )) Podle mě máš ještě času dost :wink:

@pajusa já ne, těhotenství moc dobře nesnáším, takže budu ráda, že odnosím a porodím ty moje ))

@mitote však já první taky rodila v 23, pohoda )) a jak válčíte? heleď, nekupovala sis náhodou vložky Batist Flower? Kde se dají sehnat v Brně? Já už se ptala asi ve 3 lékárnách a nic, nechápu, myslela jsem, že zrovna tyhle oblíbený by mohli mít skoro všude :angry:
1. lis 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Jsem tak rada, ze jsi se ozvala, vsichni jsme na tebe mysleli! Jak je malicke? Drzim porad palecky... U nas je to tak - miminko porad mame... Nehodlali jsme se smirit s nazorem pana Vlasina. Vim, je to odbornik, ale preci jeden clovek nemuze vedet vsechno, jeden nazor nemuze rozhodnout o osudu naseho miminka. Uz jsem byla na minulou stredu predobednana na potrat do Bohunek, rekli mi ve stredu nejpozdeji nebo vubec. Byla jsem ve 24. tydnu. Bylo to opravdu hrozne rozhodnuti. Ale v utery jsme si prosadili, ze jedem do Olomouce na konziliarni ultrazvuk. Profesor Santavy neshledal nic nenormalniho, pro jistotu nam nechal udelat magnetickou rezonanci hlavicky a mozku mimiska. Taky se nic nenaslo. Ovsem geneticka z Prenatalu si nedala rict. Svuj nazor na riziko postizeni vic jak 10% nezmenila. Byli jsme uplne na dne. Znovu stejne zoufalstvi. Ale zazadali jsme jeste o jedno vysetreni v Bohunkach u as. Gerychove. Je to zlaty clovek. Zmerila vsechno. Vsechny dlouhe kosti - mnohem vic nez predtim v Prenatalu a take nic neobjevila, takze jsme si mimiska nechali. Ma vetsi celicko, na tom se shodli vsichni doktori a je malicko mensi, ale v ramci vsech norem a meritek a s prihlednutim k me mensi postave.. takze doufame... Mame jistotu, ze to neni Down ani nic, co se bezne vysetruje. Neni to ani rustova vada. Ale ze je zdravy, tu jistotu nemame, ale verime v to. Mitote, tobe i male hodne stesti. Asi jsme ani jedna z nas netusily, cim budeme prochazet, ale musime to zvladnout. Clovek si rekne, jak je mlady, ze rizika jsou az s vekem a ono ne... @gabrielaa @anit_001 @lucbuc @pajusa Diky holky za oporu. Nepsala jsem, nechtela jsem nic zakriknout a budu se asi bat az do porodu. Ale jak pisu vyse - verime, ze bude broucek zdravy... Zitra nam budou volat jeste jedny vysledky. Snazim se ted malickemu vynahradit ten stres, co se mnou zazil a kazdy den mu zpivat pisnicky a povidam si s nim...
1. lis 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@gabrielaa hele Batist Flower na obilnaku v lekarne v nemocnicni, celkove ji maji perfektne zasobenou a za dobry kacky :sunglasses: nakupuju tam prakticky vsechno - vlozky, gravimilk, caje, atd... :slight_smile: Jina valcime no, co ti budu povidat, tak si rodila predcasne, i kdyz 32 tyden, to uz je pohodicka
@daisyjane s tim souhlasim, lepsi je vice nazoru, ja jsem to poznala v nemocnici, co lekar, to jiny nazor... misty jsem z nich rostla, kazdy rekl vse jinak a ve finale se ruznely u nazory jak budu rodit...takze urcite jeste min jednoho lekare nazor bude dobry :wink:
Jojo, me by ani v nejhorsim snu nenapadlo, ze nas tohle potka...je to takove dlouhe cekani, kazdy den stres co me reknou lekari...je to proste jen o tom verit a doufat, nic jineho delat nemuzeme a ani to nijak nemuzeme ovlivnit, to je na tom asi to nejhorsi. A prognozy samozrejme zadne nejsou, nikdo nic nevi.
1. lis 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisyjane tak to jsem ráda, že je stále naděje a že se nevzdáváte :wink: :slight_smile: Budu na vás dál myslet :wink:

@mitote až 34., to je proti tobě nic.. ale i tak mi to stačilo, takže tě obdivuju už teď :wink: dík za tip, se tam nejspíš stavím, chtěla bych to pokoupit všechno příští týden jak pojedu do poradny, abych si mohla nabalit tašku
1. lis 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabrielaa no dokonce, to uz je pohoda :slight_smile: tak to pokup asi vse na tom obilnaku, ja jsem tam moc spokojena, maji tam obrovsky sortiment vseho a hlavne tam denne jsem, ze :grinning:
jinak ja se take obdivuju, nechapu, ze jeste ziju...
1. lis 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote ja jsem na Tebe taky moc myslela, malem jsme dopadli stejne, ta nejistota je hrozna, a ty ruzne nazory vsech. Kamosce se narodilo kilove mimco, hodne ji pomohlo kreslit si graf jak malej pribyva, vedeli, ze ve 2kg ho pusti, tak aspon meli nejakou metu. Mate holcicku? to byvaji bojovnice! Tam je i u takovych drobecku lepsi prognoza. S obilnakem mam pocit, ze cim narocnejsi situace, tim lepsi porod, s bezproblemovym by me tam asi nedostali, to je pro ne moc rutina. Rodili jste normalne nebo CR?
@daisyjane A Vam moc fandim, rozhodla bych se stejne, ale nechtela jsem Vam do toho svym nazorem nejak zasahovat. Muj tatinek vzdycky rikal, ze vysoke celo je znamkou vysoke inteligence :slight_smile:, 10% je malo.
A co se tyka veku, tak me bude v breznu taky 30, akorat cekame prvni, barak nestihame a teh. si vubec nestiham uzivat, az si rikam, jestli to ode me nebylo moc nezodpovedny, ale jak to tu sleduju, tak ne:wink:, spis naopak.
No a bricho me tvrdlo nejvic mezi 24 a 32. tydnem,ted uz min, ted se mi spis vraci v leze zaludecni stavy, hnus.
1. lis 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@corny01 nad tim take premyslim, ze si budu zapisovat jak mala pribira, ted se upinam ke kilu, to se snad vozeru :grinning: a pak dve kila a domu :slight_smile: Jojo mame holcicku. Je to pravda, na JIRP tam moc kluku nelezi, bud neprezijou a nebo kdyz jo, maji daleko horsi prubeh :-/
Jo na krizovy porod jsou machri, me rodila pod primarem ta nejvyssi, takze v lepsich rukach jsem byt nemohla. Nemuzu tam proti nim rici ani slovo, kdyz pominu jednoho vola :confounded:
Jinak jsem rodila normalne, hodne dlouho se to resilo a bylo to tak pul na pul a nakonec se rozhodlo normalne a bylo to spravne rozhodnuti :slight_smile:
1. lis 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote jo ja jsem si to tehdy nejak zjistovala, do urcityho tydne je cisar riskntnejsi, pak se to otoci a rodej zas cisarem a pak zas normalne. Kilo rozhodne oslavte! to je duvod! Jaky jste dali male jmeno? mejte se fajn a pribyvejte, at uz je jen lip, dobrou
1. lis 2012 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@corny01 no ono zalezi i na okolnostech, jeden lekar me rekl ze jedine cisar, pak za hodinu prisel s tim ze to resil s kolegy a ze je to pul na pul a rano ta doktorka me naopak cisar nedoporucila, ze jak jsem bez vody, tak je vse na miminku nalepene a tezce a dlouze by ho dostavali ven a museli by me fest rozrezat delohu...a samozrejme cim dele by mimnko dostavali ven, tim hur pro nej ze, takze jsem stastna ze se povedl normalni porod a mala vyklouzla tak rychle, ze jsme se z toho vsichni ani nestacili vzpamatovat :grinning: jinak holcicka je Laura.
1. lis 2012 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí

@mitote - Budeme Vám pořád moc držet pěstičky, Laurinka je moc krásné jméno, tak ať se jí v životě daří, bude to určo silný človíček a hodně toho dokáže.. :wink:

@daisyjane - Rozhodla bych se taky stejně, jako Ty, ale je to teda šílený, že se ty názory jednotlivých lékařů můžou tak lišit.. já už začínám být skeptická k těm lékařským vyšetřením, páč záleží i na člověku a to se za těch pár minut vyšetření nedá poznat, jestli dotyčný, který vyšetření provádí, mu také dostatečně rozumí.. Každopádně to, cos napsala, vypadá hodně optimisticky, tak budeme věřit s Tebou, že bude vše v naprostém pořádku..

Holky začínám mít pocit, že moje těhotenství je trapně nezajimavý.. je šílený, kolik z Vás má problémy a když vezmu v úvahu, kolik lidí sem přispívá, je to přímo závratný procento mamin s komplikacema.. My jdem s Lexíkem do toho hnusu na procházku, ať se má Anetka teda šanci otočit a po víkendu sem zas juknu.. :wink:
2. lis 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Jsem ráda, že se Vám povedlo porodit normálně, při běžným porodu má mimčo "masírovaný" reflexní body ovlivňující imunitu (na čele), o to by u císaře přišla, bude se jí to hodit. A dali jste krásný jméno :slight_smile:, taky jsme o něm zlehka uvažovali, ale nakonec jsme ho nedali, nechtěli jsme v jméně R kvůli příjmení. No já jsem zvědavá, jak to bude s námi, páč Vlašín říkal v 21.t. jasná holka (ačkoliv všichni byli přesvědčeni, že to bude 100% kluk, tak jsme se museli dost složitě mentálně převracet na holčičku, člověk by ani nevěřil, jak najednou ke každýmu tomu pohlaví drobečka přistupuju jinak), no ale čím dál víc všichni říkaj (aniž bysme cokoliv prozrazovali), že to bude kluk, máti, manželovi i mě se zdají dost živý sny - a vždycky je to kluk :slight_smile: - a já už začala kupovat růžový :slight_smile:). Velkej utz jsme nikde neabsolvovali, můj dr. všechno včetně kardia dělá sám, ale jak se ho člověk zeptá na váhu, velikost nebo pohlaví, tak je tajemnej jak hrad v Karpatech a nic neřekne.
2. lis 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucbuc bud rada ze mas nezajimave tehotenstvi bez komplikaci, co ja bych za to dala, abych byla jeste tehotna.... hodne me mrzi, ze jsem Lauri nedonosila, ze to bylo tak kratke, zadne 3D fotky z prenatalu, zadne foceni me jako tehotne, zadne chozeni na monitory, proste nic :-/ Takze bud rada, ja jen tise zavidim.
@corny01 jj take jsem za ten normalni porod moc rada a hlavne za to, jak probehl vyborne... No nam se take R v kretnim jmene moc nehodi, ale libilo se nam, ze ma inicialy LL a ze Laura znamena vitezna :slight_smile: takze kdyz jsme ve finale rozhodovali mezi Adelkou a Laurou, bylo jasno :slight_smile:
2. lis 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucbuc @gabrielaa @anit_001 Moc děkuju holky za podporu, na Utz bylo vše v nejlepším pořádku, miminko má ve 23tt 452g :slight_smile: Jen mě trochu znervozňuje, že včera jsem nedělala nic než jen seděla v autě, u doktorky, na obědě, a i přesto jsem se necítila dobře a břicho mi těžklo :frowning2: Fakt asi potřebuju ležet. Maximálně zvládnu ještě obstarat Míšu, když tu půl dne není babička a to je vše. Sice by to chtělo po týdnu aspoň umýt podlahu, ale fakt to nedávám, manžel zase odjel a babičkám jsem vděčná za pomoc s malou, natož abych je nutila pobíhat s hadrem. :confounded: Říkám si, že musím vydržet do vánoc! Musím říct, že mi dost síly dodává @mitote, když vidím, jak to hezky zvládá, i když to musí mít neuvěřitelně těžký! :slight_smile:
@pajusa O náhradním mateřství neuvažuju, chtěla jsem 3-4 děti, začala jsem pozdě (dřív nebyl ten správný chlap) a teď se modlím, abych donosila 2. miminko a loučím se pomalu s možností mít další dítě, i když bych moc chtěla. Mám pocit, že to moje tělo nezvládá, příště budu ještě starší a nemůžu 2 děti odložit k babičkám a těhotenství proležet :frowning2: Moc mi tohle zjištění na náladě nepřidává :cry:
@daisyjane Jsem moc ráda, že to u vás vypadá nadějně a přeji, ať je miminko opravdu zdravé! :dizzy_face: Jistota není nikdy a i my, co máme všechny testy v pořádku, můžeme mít miminko s nějakou vadou. Ale věřím, že se budeme všechny radovat ze zdravých dětí! :wink:
2. lis 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek