• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod leden a únor 2013, Brno

15. března 2013 
@dabinecka ahoj, já mám 9.2. za chvililinku
26. led 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herkuleska a jak se cítíš? jde to :slight_smile: ? a kde budeš rodit víš? třebas se potkáme :slight_smile:
27. led 2013 v 16:22  •  čeká miminko, termín má v únoru 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dabinecka Ahoj, chci jít na obilňák. Citím se docela dobře. Pobolívají mě záda, občas nějaká kříčka někde dole, ale nic co bych nepřežila. Nerovozní nebo vystrašená nejsem- veřím, že jsme všichni 3 šikovní :wink: a zvládneme to jedna báseň. Co ty??
27. led 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: slyšela jsem že obilňák a milosrdný jsou nejlepší. tak jsem zvolila Milouše, ale kdo ví, jestli bude volno :slight_smile:. Já jsem na tom stejně, záda a sem tam křeče, sem tam nějakej stres, ale jinak pohoda. Všichni 3, to znamená plus dvě děti nebo plus choť? :D Já se snažím přemejšlet pozitivně, ale sem tam nějakej strášek proběhne. :grinning:
29. led 2013 ve 21:57  •  čeká miminko, termín má v únoru 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dabinecka :slight_smile: strasky jsou uplne prirozeny, zvladneme to jedna radost:slight_smile:
30. led 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dabinecka Ahojky. Já mám termín 14. 2. a rodit chci v Bohunkách.
30. led 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
viděla jsem dost dobrej dokument včera na čt1, čtyři vtom. Nedívali jste se někdo? Těm maminám sem docela záviděla :slight_smile:
30. led 2013 ve 22:09  •  čeká miminko, termín má v únoru 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisyjane tak to máme hezky u sebe :slight_smile:. Já prvně chtěla taky v Bohunicích, ale nakonec jsem si to rozmyslela :slight_smile:
30. led 2013 ve 22:10  •  čeká miminko, termín má v únoru 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tajemství porodu, to je trochu něco jiného...
30. led 2013 ve 23:25  •  čeká miminko, termín má v únoru 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “k inzerci slouží pouze náš MK bazar :)”
10. únor 2013 ve 23:36 • margotka666
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
17. únor 2013 ve 21:11 • rendulka007
@dabinecka Ahoj, až teď jsme si všimla, že jsi odepisoval. No já už mám po :slight_smile: dnes máme přesně měsíc. Co vy??
14. bře 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vpoho :slight_smile: my nakonec přišli na svět 3.2. takže 2 a půl týdne dřív ale krásně donošení :slight_smile:. Takže taky rostem jak z vody. A jak to zvládáš? :slight_smile: všechno v pořádku?
14. bře 2013 v 17:12  •  čeká miminko, termín má v únoru 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dabinecka jo, vše ok. já se vztekám u kojení :grinning: Tobiášek usne jen v náručí, nožičky má věčně nacpaný v jedné nohavici :slight_smile: jinak vše ok. v noci spí, přes den kouká, moc neplače, prdíky jsme eliminovali espumisanem, jo a občas pročůrá plínu :angry:
15. bře 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek