Porod leden a únor 2013, Brno

Ahoj holky, najde se tu nektera Brnacka, co ji to ceka v lednu nebo v unoru? 🙂
Strana
z26
Dolů
PředchozíStrana
z26
Další
herkuleska
26. led 2013
@dabinecka ahoj, já mám 9.2. za chvililinku
dabinecka
27. led 2013
@herkuleska a jak se cítíš? jde to 🙂 ? a kde budeš rodit víš? třebas se potkáme 🙂
herkuleska
27. led 2013
@dabinecka Ahoj, chci jít na obilňák. Citím se docela dobře. Pobolívají mě záda, občas nějaká kříčka někde dole, ale nic co bych nepřežila. Nerovozní nebo vystrašená nejsem- veřím, že jsme všichni 3 šikovní 😉 a zvládneme to jedna báseň. Co ty??
dabinecka
29. led 2013
ahoj 🙂 slyšela jsem že obilňák a milosrdný jsou nejlepší. tak jsem zvolila Milouše, ale kdo ví, jestli bude volno 🙂. Já jsem na tom stejně, záda a sem tam křeče, sem tam nějakej stres, ale jinak pohoda. Všichni 3, to znamená plus dvě děti nebo plus choť? 😃 Já se snažím přemejšlet pozitivně, ale sem tam nějakej strášek proběhne. 😃
latte007
30. led 2013
@dabinecka 🙂 strasky jsou uplne prirozeny, zvladneme to jedna radost🙂
daisyjane
30. led 2013
@dabinecka Ahojky. Já mám termín 14. 2. a rodit chci v Bohunkách.
dabinecka
30. led 2013
viděla jsem dost dobrej dokument včera na čt1, čtyři vtom. Nedívali jste se někdo? Těm maminám sem docela záviděla 🙂
dabinecka
30. led 2013
@daisyjane tak to máme hezky u sebe 🙂. Já prvně chtěla taky v Bohunicích, ale nakonec jsem si to rozmyslela 🙂
dabinecka
30. led 2013
teda tajemství porodu, to je trochu něco jiného...
margotka666
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rendulka007
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
herkuleska
14. bře 2013
@dabinecka Ahoj, až teď jsme si všimla, že jsi odepisoval. No já už mám po 🙂 dnes máme přesně měsíc. Co vy??
dabinecka
14. bře 2013
vpoho 🙂 my nakonec přišli na svět 3.2. takže 2 a půl týdne dřív ale krásně donošení 🙂. Takže taky rostem jak z vody. A jak to zvládáš? 🙂 všechno v pořádku?
herkuleska
15. bře 2013
@dabinecka jo, vše ok. já se vztekám u kojení 😃 Tobiášek usne jen v náručí, nožičky má věčně nacpaný v jedné nohavici 🙂 jinak vše ok. v noci spí, přes den kouká, moc neplače, prdíky jsme eliminovali espumisanem, jo a občas pročůrá plínu ]-(
Strana
z26
PředchozíStrana
z26
Další