• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod leden a únor 2013, Brno

15. března 2013 
@pajusa
@mitote děvčata, postoupily jste nějak s tím cvičením? Já přemýšlím o tomto - kamarádka tam cvičilá těhu jógu a teď jógu pro maminky s dětma a já bych tam chtěla chodit na předporodní kurz.
http://www.majka-kurzy.cz/cviceni-pro-tehotne/
Je to v centru na Hybešce. Co vy na to?
5. črc 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka cvici se zase az od zari a ja teda chodit budu. Vychazi to pri permanentce za 400kc na 80kc za cviceni . Vede to fyzioterapeutka a chce videt tehotenskou prukazku ze je maminka v poradku.
5. črc 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote a mluvíš přímo tady o tom, co jsem psala já? nebo máš vybraný něco jinýho?
5. črc 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka nene mluvim o tom na ktere chceme chodit s pajusa :slight_smile: Ja jsem k nim chodila na mojzisovku a mam skvelou zkusenost a myslim si ze bude lepsi kdyz cviceni povede odbornik a praxi :slight_smile:
Tady je kontakt http://fyzioterapie-kinesis.cz/
Jedna uzivatelka me tu take nabizelA ze predcvicuje jogu pro tehotne, ale ja mam proste radsi osvedcene veci a odborniky :grinning:
5. črc 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote ještě si to rozmyslím, na té hybešce myslím cvičí i teď, tak bych to zatím zkusila tam a pak bych šla třeba k vám. Na Hybešku se dostanu líp než na lesnou :slight_smile:
A ještě mám otázku, nevíte, kde v Brně sehnat těhu legíny? Byla jsem v Olympii a prochodila ji úplně celou a katastrofa, na to, že je to největší nákupák v Brně, tak tam nemají jedinej těhu obchod a v těch, co mají "oddělení pro těhotné", tak mají jen jeden nebo dva věšáky - většinou s děsnejma věcma. Nevím, jestli bylo vykoupeno, nebo co, ale já teda nepochodila :frowning2:
5. črc 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka hehe pro me je tehu obleceni dost problem, rifle velky a leginy nevim nevim, my si asi udelame vylet do ostravy do toho eshopu, tam maji leginy a ja si tam moupim i rifle a saty na svatbu
5. črc 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote tak to ti nezávidím, už tak je dost těžký koupit něco kloudnýho, natož mít problémy s velikostma...a o jaký e-shop se prosím jedná?
5. črc 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka tusim nejak happy mum se jmenuje? Ja jsem ted na D1 na ipadu a nemam ho tu ulozen
5. črc 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote díky moc, našla jsem ho :slight_smile:
5. črc 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka ja porad vaham jestli neco objednat nebo tam jet :sweat_smile:
5. črc 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote tak jsem na to koukala, mají tam moc krásný věci, ale na mě docela drahý, tak ještě uvidím, jestli nepohledám někde něco dalšího :slight_smile: asi možná si tam raději zajeď, pokud ti normálně velikosti nesedí, tak by s eshopem mohl být problém...
5. črc 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka tak ja v brne nejak levnejsi nenasla, babypark ma jeste drazsi a v HM a CaA nic nemaji, tak kde jinde neco koupit?
5. črc 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote to je to, co právě nevím :slight_smile: asi se na to zatím vykašlu, moje letní šaty zatím stačí a asi to budu řešit až na podzim, koupím nějaký kalhoty a bude...jinak to asi budu řešit netěhu věcma, protože, jak je něco těhu, stojí to automaticky o pár stovek víc...je to děs :frowning2:
5. črc 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka taky zatím nosim letni saty a u rifli jsem si posunula knoflik, pak jedny koupim a tricka od Paralove nsou dost dlouha aby tam narvala bricho :grinning:
5. črc 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeerinka ja obleceni pak uz kupovala pres mimibazar :D dosla jsem to zkusit a kdyz mi to bylo, tak jsem to koupila.
jinak i to cviceni na Hybesce vypada dobre. cvici se tam teda uz tedka jo?
5. črc 2012 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky vite ze BabyPark ma ted do nedele slevu 15% na vsechny online objednavky krom Bugaboo? :wink:
5. črc 2012 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
k te joze, jsou tam nekde informace o lektorce? co ma za kurzy, skoly, praxe, atd?
5. črc 2012 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo uz jsem ty kurzy nasla, tak tam ja nejdu ani omylem, o lidech co maji tohle: "Absolvovala jsem čtyřletý výcvik terapeutů pevného objetí pod vedením moudré a zkušené psycholožky PhDr. Jiřiny Prekopové", si myslim sve a nechci s nimi mit nic moc spolecneho. A jeste to nayvat vycvikem, kdyz to neni v CR akreditovane :angry:
5. črc 2012 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote o cvičitelce jógy jsou info na jejích stránkách - http://jogavbrne.webnode.cz/o-mne/ Je to moje kamarádka z vysoké školy a dala bych za ni ruku do ohně, i když jógu nevyhledávám. Má malýho synka a s ním teď vede jógu pro mami a mimi
Jinak mě teda úplně nezáleží na tom, kdo má jakou školu a jaký kurz. Mám na ně dobré ohlasy a to mi stačí. Za pokus nic nedám :slight_smile: Neříkám, že to, co jsi našla ty je horší nebo špatné, ale dle mého názoru mohou lidi s kvalitním výcvikem dělat věci nekvalitně a naopak...
@pajusa nevím, jestli cvičí i o prázdninách, chystám se jim napsat. Když jsem jim psala poprvé, ptala jsem se od kolikátýho tt cvičí, psala, že tak od 12 tt, ale že je to na zvážení maminky, takže už bych tam mohla.
6. črc 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka ja to taky nerim, mozna je vyborna v joze a jako dula a ja nevim co vse, ale po tom co jsem videla a slysela o terapii pevnym objetim, nemam potrebu nejak... ono jde o to spise ze to vycvik neni, alespon ne v CR, protoze neni zadnou spolecnosti uznavan a registovan a ani se tomu nevidim.... ale to je celkem jedno :slight_smile: ja jen uz po zkusenostech s ruznymi lidmi si proste vybiram s kym jdu do jakehokoliv kontaktu :slight_smile:
6. črc 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote jasný, každý to máme jinak :slight_smile: já žádný špatný zkušenosti nemám, takže zatím hledám vše možný...asi to vyzkouším a uvidím, jak a jestli mi to bude vyhovovat...
6. črc 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote jo a ta cvičitelka jógy je jiná paní než ta s tím pevným objetím...cvičitelka jógy je Jitka Balášová, na kterou jsem ti posílala odkaz...tu dulu osobně neznám - tu Majku, co si založila to centrum, o té nevím nic, kromě toho, co má napsaný na stránkách...
6. črc 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leeerinka no ale ona na tech strankach ma jako cvicitelku napsanou sebe a ne Jitku co pises Ty :slight_smile: takze ja se divala na ni
6. črc 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote když se podíváš přímo na jógu pro těhotné, tak tam má Jitka odkaz na svoje stránky
6. črc 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeerinka tak kdyztak dej vedet, jestli to zjistis jak a kdy cvici :D

holky s tim cvicenim to jste nezazily co ja :D pri prvnim tehotenstvi (2007) jsme se s kamoskou rozhodly, ze zkusime chodit cvicit do porodnice na Obilnak, stalo to myslim 30-40kč jedno cvičeni, byly jsme obe uz tak kolem 30tt.

NO prosím vás, nastoupila na nás sestra at jako chodime na minutu presne, ze nas jinak uz nepusti prevlict a pak jsem si pripadala jak na olympiade...razdva raz dva...pak posilovani bricha, ktere bych uz nemela delat, no myslite, ze to treba rekla (a vy ktere jste uz v tom a v tom tydnu, tak bacha)...vuubec...no tak to jsme si teda uzily :D
pak jsme chodily na Josefskou (http://www.crsp.cz/tehotne-nastavajici-rodice/29-cvieni-pro-thotne) a tam to bylo skvely, samozrejme profesionalni pristup, lektorky mile, aktualne je to taky az od zari.

@mitote jo a terapie pevnym objetim jako blby jo? ja nevim, mne je prekopova hrozne sympaticka a jedna moje znama to aplikovala uspesne na dceru, jinaci zkusenosti s tim ale nemam.
6. črc 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote hm no ale ted jsem si k tomu precetla prohlaseni APLA a asi to teda moc dobry nebude.jako vedela jsem v cem to spociva, ale predstavila jsem si vte roli a sebe a nevim proc, neprislo mi to tak spatny. pokud to ale nema vedecke vysledky, ba prave naopak je to siroce odmitano (a existuje to docela dlouho), tak sorry :frowning2:
6. črc 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajusa v cetru pro rodinu a sociální péči jsem byla na nějakých kurzech a líbí se mi tam. Tak možná, kdyby to na té Hybešce nefungovalo přes prázdniny, nebo bych tam nebyla spokojená, tak bych to taky zkusila tam...
Já s pevným objetím taky nemám zkušenosti, ale viděla jsem ji teď u Krause a připadala mi jako super babka :grinning:
6. črc 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajusa tak jsem si to taky přečetla, nic pozitivního to teda není, ale pro mě to nic nemění na tom, že tu lekci vyzkouším - v první řadě jim napíšu, jestli fungují přes prázdniny...a pak uvidím...
6. črc 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajusa ja nesouhlasim s aplikaci na deti s autismem...

ja vim ze pres leto funguje joga na orli v solne jeskyni, to me nabizela znama odsud, ale nejak jsem se nerozhoupala
6. črc 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote @leeerinka ohledně nakupování těhu věcí, já to u prvního řešila ebayem, např. nový těhu rifle esprit i s poštovným vyšly do 900, pak jsem od tama měla i šaty, kraťase.. téměř všechno jsem prodala, takže budu teď nakupovat znova a opět to vidím na ebay, možná něco v HM..

Co se týče cvičení, tak až mi bude líp, tak udržovat se budu hlavně doma, nějak nemám potřebu zatím někam jezdit, u prvního jsem třeba nemohla cvičit vůbec, takže kdoví jak to bude teď.

Jak jste na tom s nevolnostma? Já pořád zvracím, každ den :frowning2:
7. črc 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek