• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod leden a únor 2013, Brno

15. března 2013 
autor
@corny01 no ja nastesti se zacpou problem nemam :grinning: naopak, od te doby co jsem tehotna, tak pravidelne dvakrat denne :sweat_smile:
16. črc 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Promin, to psal nekdo jiny, takze to s tou zacpou nepatrilo Tobe. No a 2x denne zavidim :slight_smile:, ja se nemuzu vlezt do zadneho obleceni - manzel se hrozi, kam az mi to bricho vyroste, ale rozhodne za to nemuze jen mimco:slight_smile:. Ja jsem mela (tuktuktuk) to stesti, ze mi nebyvalo blbe, stacilo mi zvracet, kdyz jsem chytla nejakou zaludecni virozu a fakt si nedovedu predstavit, kdybych blila porad, to by me asi zabilo (kamoska to tak mela cele tehotenstvi a doted, kdyz si na to vzpomene, se ji chce brecet, no nedivim se). Drzim vsem pesti, at se citite ok a vse probiha, jak ma.
16. črc 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@corny01 ja zvracela tak jednou tydne... ale i tak sla vaha dolu
16. črc 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeerinka hola jojo taky mi odpovedeli, asi bych tam uz sla, fakt se skoro nehybu! ted porad akorat sedim a pisu diplomku, takze to potrebuju :D

@gabrielaa no kamoska tam rodila, je taky z Brna, a chvalila to, tak to bude asi dobra volba!
16. črc 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote O tom mamavitu jsem slyšela od více holek. Mně teda nikdy nic nedělal, ale jak je mi teď zle, tak ho pro jistotu nejím. Jinak s močovým měchýřem nic nemám (naštěstí),tak bohužel neporadím.
@corny01 Jsem ráda, že je tu někdo další z Žabin :slight_smile:
@gabrielaa Je fajn, že už jsi doma! Snad už Ti bude jen dobře.
16. črc 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajusa já tam právě akorát potkala jednu známou a taky si to moc chválila, kevšemu já ležela přímo na oddělení šestinedělí, takže jsem měla tu možnost poznat většinu sester i lékařů a nebyl tam nikdo, kdo by mi vadil, naprosto profesonální a zároveň bych řekla až rodinný přístup.. kevšemu tam byl rajský klid :slight_smile: Sice by jsme to měli o kousek dál než do Brna, ale je to teď můj veliký favorit :slight_smile:
@vilibalda děkuji, já v to doufám, další dny, kdy bych vyzvracela všechno bych už asi nedala fyzicky ani psychicky :unamused:
16. črc 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajusa tak já dnes nakonec byla u našich, ale od příštího úterý začnu chodit určitě. Tak doufám, že se tam uvidíme :grinning:
@corny01 další Žabiny, super...se tu celkem scházíme :slight_smile:
17. črc 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeerinka no ja tam nakonec taky nebyla...byla jsem sbalena, ale nestiham psat diplomku, tak jsem nakonec psala. ale priste taky pujdu!!
18. črc 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajusa Tak já s tím budu na stopro počítat, že se tam příště potkáme :slight_smile:
18. črc 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,mohu se přidat,jsem z Brna a termín porodu zatím vypadá na únor ,pokud to nevadí
22. črc 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Založila jsem diskuzy brněnská únorňátka 2013 ale bohužel se tam nikdo neozval,byla bych moc ráda,kdybycch mohla alespoň mezi vás. Termín zatím vypadá na 26.2.2013.Poněvadž v Brně nemám žádné známé (vše v mém rodišti),trochu doufám,že se s někým seznámím a budu pak moc s někým třeba vyrazit i s kočárkem.
22. črc 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fretecka a jak se zatim citis? :slight_smile:
22. črc 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fretecka jo to me povidej, znamych a kamosek mam dost, ale jedna z nich ma ditko, jinak vsichni jako ja studenti ze :sweat_smile:
22. črc 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Tak máme za sebou UZ ,před 2 týdny,bylo to 6+2 a už bylo krásné srdíčko,další kontrola 31.7. tak mám trochu strach.Jednou jsem už potratila. Toto mimi jsou tři roky snažení,nakonec pomoc v reprofitu,časovaný styk s hormony a u mě 16kg za 3 měsíce navrh,vubec jsme nepočítali,že by se to zadařilo a ono bum. Ten můj chlap si to zatim neuvědomuje :slight_smile: No jinak je to jak na houpačce.Od počátku trpím zácpou,zvracím občas,ale nejvíce mi bývá zle večer.
22. črc 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote No já sice v Brně žiju 10.rok,ale nějak kamarádky nemám,znám tu samé chlapy. A dvě kamarádky co mám,tak když se před nimi řekne mimi tak utíkají,ještě si chtějí užívat. :slight_smile:
22. črc 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@fretecka ja zvracela obcas a zjistila jsem ze jsem to mela z vitaminu :confounded:
ale tak hlavne ze se zadarilo :wink:
me se ty nej kamosky trochu rozutekly: Irsko, Svycarsko, Praha a jedna chysta Viden. Tak je to sem tam taky krize, zvlast kdyz ted neni skola.
odkud z Brna jsi?
22. črc 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Já bydlím teď ve Šlapanicích u přítele.Ted mám hrozný strach s poradny 31. snad bude vše ok,jsem takový strašpitel,pracuji s postiženými dětmi,takže vím ,co vše můůže nastat. Chtěla bych proto raději na screening.Apokud bude vše ok začít chodit od 12 týdne cvičit asi sem http://mamicentrum.cz/cviceni-pro-tehotne.html prý je to tam fajn,tak doufám že vše půjde jak má.
22. črc 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fretecka to je kousek, ja jsem Vinohrady :slight_smile: konecne taky nekdo z tohoto konce :grinning: ja mam dojem ze jsme tady vsechny byli na screeningu... ja teda byla, patnact stovek je nic ve srovnani s narozenim postizeneho ditete....
ja budu od zari chodit cvicit na Lesnou a holky uz tady nekam chodi, tusim na Hybesku
22. črc 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote A na lesné je taky něco? No já jsem omezená trochu vychýázkama,protože mám hodně rizikové pracoviště a má práce na jinou převest nejde tak jsem na neschopence :frowning2: ale zase to zdravé mimi je pro mě důležitější :slight_smile: Taky chci na screenin,půjdu v reprofitu,když už tam dělám vše :slight_smile:
22. črc 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fretecka jj tam je fyzioterapie, ja jsem tam chodila na Mojzisovku, je to barak, nahore je cviceni a dole je detsky cenrtrum - koutek, zahrada-hriste a kavarna...
22. črc 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Aha a jak se to tam jmenuje
22. črc 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fretecka http://www.fyzioterapie-kinesis.cz/
a odkas na to kam chodi holky je na nejake predesle strance :slight_smile:
22. črc 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote moc děkuji mrknu se
22. črc 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nejste tu některá cyklistka nebo tak trochu turistka?
22. črc 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote Ta lesná mě zaujala, kousek odtam pracuju, tak bych před nástupem na mateřskou třeba taky párkrát zašla. Uvidím, jak na tom budu se silama :wink:, zatím jsem fit, ale září je daleko :slight_smile:
22. črc 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tez se pridam, jestli muzu. Termin mame 19.2., ale tez mam za sebou jeden neuspesny pokus (zamlkle tehu) tak se klepu strach. Ko mam az 3.8.! Uf.
A jinak na cviceni bych taky rada zasla. A cyklistka jsem byla, ale uz jedno ditko mam, tak jsem skoro 2r na kole nesedela :frowning2:
22. črc 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fretecka teda jste si uz zkusili :frowning2: Tak moc drzim palecky!!!
22. črc 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jinjin Já tobě také,jsou to nervy ,že
22. črc 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fretecka ja se celkem smirila, ze co bude, bude. Jen se diky tomu nejak nemuzu prepnout a uverit, ze to miminko tam v brisku fakt roste (a to o sobe dava solidne vedet nevolnostmi) :grinning: Hlavne se ten cas nejak strasne natahl a od toho testu k te kontrole 3.8. mi to neprijde jak 10tydnu, ale alespon pulrok, cela vecnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jinjin já byla už na ověřění před 3tydny zda je srdíčko, a za týden mám jít poprvé do poradny,srdíčko bylo ale i přesto se bojim,tak dlouho jsme na to čekali.ale ty 3 týdny se hrozně táhnou
22. črc 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek