• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen 2012, hledám holky z Táborska, jsem z Malšic

18. května 2012 
autor
@jara Já mám na ultrazvukové fotky dva údaje v cm a dr. mi vždy četl ten údaj, kde bylo méně cm, tak koukni, třeba tam máš takdy dva údaje:slight_smile: ale jinak bych se určitě neznepokojovala, jak píšeš :slight_smile: Včera se nám rozbilo auto, tak čekáme, zda ho dnes někdo opraví nebo budeme bez auta přes víkend, což se mi moc nechce. Co budeš dělat o víkendu?
4. kvě 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka111 Aha, tak musím juknout na fotku, jestli tam mám taky údaje dva. Jinak víkend u mě je jasný a jednoznačný - práce! Ale už mi to ani nijak nevadí..si říkám, že to mám za pár... :slight_smile: Ty máš nějak omezené nebo neomezené vycházky, když jsi doma na neschopence??
5. kvě 2012 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jara já mám vycházky od 13hod do 19 hod. Takže omezené. Tak tu práci o víkendu Ti nezávidím, ale zase ještě vyděláš penízky pro mimi:slight_smile: My dnes slavíme přítelovo narozky, tak se už těším na dortík. Tak přeju hezký víkend :slight_smile:
5. kvě 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka111 Tak ať si na dortíku šmáknete...taky přeju hezký víkend.:slight_smile:
5. kvě 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jara Ahojky, tak jak je? Bříško roste? :slight_smile: V pondělí jsem byla s mamkou okukovat náš vybraný kočárek a dokonce měli i přesnou barvu :slight_smile: Jinak oslava byla fajn a dort byl vynikající. Taky jsme byli v cirkuse, docela sranda. Už jsi objednaná na kontrolu v tom 20tt do CB? Mě bude objednávat až na příští kontrole, což bude asi kolem 20 tého května. Jinak přeju hezký den.
9. kvě 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka111 ahojky. ano, bříško roste, ale pořád vypadám jen jako přejedená né těhotná. :grinning: Co ty, už nosíš těhu kalhoty? Hoď sem odkaz na ten kočárek..už bych se pomalu také mohla začít zajímat, abych na všechny ty typy a druhy pak nekoukala jak tele na vrata a nepřecházel mě zrak :grinning: Jinak do CB ještě objednaná nejsem, ale myslím, že mi taky řekne na další kontrole. Zítra jedeme s manželem do Prahy, tak se chci po nějakých těhu kalhotech podívat...kdyby měli nějaké hezké, tak si udělám radost. :wink:
10. kvě 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jara Ahojky, já ještě těhu kalhoty nenosím, koupila jsem si vše na gumu a zatím mi to stačí. Ale hezké kalhoty mají u Honzíka, takové černé šedě žíhované a jsou slabší na teplejší počasí. Taky jsou strečové, takže pěkně sedí. Ale 750 Kč jsem zatím dávat nechtěla, kdybych začala přibírat na zadku, abych se do nich vešla. Jinak kočárek máte vybraný tento.
http://www.123kocarky.cz/detail.php?zbozi=3122278
chtěli jsme nafukovací kola, přední aby šly otáčet a velkou korbu. Jinak mají i jiné barevné kombinace, ale my jsme ulítlý na zelenou :slight_smile: Jinak jako jediný z těchto podobných tipu šel houpat, ostatní byly dost tvrdý. Jinak si to v Praze užívejte a určitě nějakou tu radost si udělej:slight_smile:
11. kvě 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Termín mám 30.10. Bude to naše druhé mimi. Už máme 15měsíčního kloučka Matyáška. Matýsek se narodil v Brně, do Tábora jsme se přestěhovali v jeho půl roce.
15. kvě 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ketra Ahojky, zdravím Tě mezi námi. To je bezva, že se našel ještě někdo z Tábora. Tak to jsi v Táboře celkem taky nová, vid? Máš krásného chlapečka :slight_smile: Jak jsi se vůbec dostala z Brna do Tábora a jak se Ti tu líbí? A co jinak? Jsi asi doma s Matyáškem a užíváš mateřské, vid? Vypadáš na fotkách jako maminka v pohodě :slight_smile: a to je dobře. Budeš chodit s Matyáškem se třeba někam koupat, až bude tepleji? Kam spolu chodíte, když je takhle hezky? Máte nějaká oblíbená místa?
15. kvě 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka111 Zuzi teď dovařuju oběd a za chvílu je tu tchýně, bude hlídat, já musím k zubařce. Takže ti na vše odpovím, ale až večer :wink: a taky si vás dočtu, naštěstí toho není moc.
15. kvě 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ketra Jasně, zubaře Ti teda vůbec nezávidím, tak držím palce, ať tě moc netrápí. Jen si nás dočti, opravdu toho moc není, jsme tu zatím s Tebou jen 4 holky z Táborska :slight_smile:
15. kvě 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka111 hezký kočárek:slight_smile: Taky se chci začít dívat, jaký by se nám líbil. :wink:
@ketra vítej v našem malém domácím gangu :grinning:
15. kvě 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jara tak až se Ti bude nějaký líbit, dej odkaz, taky ráda kouknu :slight_smile: a co jinak v Praze? Jak jste si to užili? Vybrala jsi si něco na sebe?
15. kvě 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka111 jasně, hodím odkaz...zatím z těch miliónů nabídek mi žádný nepadl do oka, ale ještě pořád je času habakuk. :wink: V Praze dobrý, jen bylo to šílené vedro a v autě při cestě nazpátek jsem myslela, že se upeču...ta slast doma, pěkně v chládku! Dívala jsem se na těhu kalhoty, ale přišlo mi, že to šijou snad na slonice či co...a tisícovku za kalhoty na pár měsíců se mi zdálo taky dost. Ještě jsem nakoukla do obchůdku Mothercare..měli slevy...jeden kousek se mi líbil, ale přišla jsem si tam tak moc nepatřičně a vyjukaně, že jsem si říkala, že to na mě musí být znát a čekala, kdy mě přijde prodavačka slušně z krámu vyprovodit, že tam nemám co dělat :grinning: :grinning: :grinning: Koupila jsem aspoň manželovi 1 triko..a sobě knížku o cvičení v těhu. Ještě jsem neměla čas jí přečíst. Dnes se na ní chystám. Ty už máš nějaké drobnosti koupené? Možná Ketra by nám mohla poradit, co má smysl kupovat a co už ne. :wink:
15. kvě 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jara jojo, ono těch nabídek je hrozně moc, to máš pravdu. Ale času je pořád dost a dost :slight_smile:no cestování ve vedru není moc fajn, ale když má zrovna člověk volno, tak s tím nic neuděláš. No já taky viděla ty těhu kalhoty šíleně veliké, ale mrkni do toho Honzíka v Táboře, já si zkoušela L a krásně seděly, ale pořád ta cena dost vysoká, ale byl to jediný obchod, kde jsem narazila na hezké věci. Takže v nákupech vyhrál aspoň manžel :slight_smile:. Knížku o cvičení žádnou nemám, kdyby tam bylo něco zajímavého, tak dej vědět, já toho zatím moc nedělám. Jinak jsem se musela před chvíli smát, mimi se přemístilo asi do leva, břicho vypadalo jako hruška, docela srandovní. Cítíš už pohyby? Já asi před 3 dny náznak a pak už nic, tak se mi to asi jen zdálo. Jinak já mám koupených pár neutrálních oblečků, to byla ta první vlna, kdy jsem byla první měsíc těhotná, tak jsem radostí něco koupila na aukru, ale teď mám zákaz nakupovat, dokud nebudeme vědět, zda je to holčička nebo chlapeček. :slight_smile: Jinak bychom se sem prý nevešli. Takže mám asi menší igelitku věcí. Jinak přítel dostal k narozkám jako srandičku kolotoč nad postlýlku, takový krásný barevný a hraje. Tak to jsem měla radost i já :slight_smile: Jinak hadříky na mimi mám slíbené ještě od kamarádky. JOJO Ketra by nám mohla určitě poradit, bude tu večer:slight_smile:
15. kvě 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka111 @jara a ostatní :slight_smile:
zubaře jsem stihla nečekaně rychle, ale není to konečná, přístí středu jdu vytahovat kořeny :frowning2:

už jsem vás jakžtakž dočetla, takže jsem zjistila že se Zuzkou máme stejného gynekologa, mě bude posílat do Budějek na příští kontrole, tj. 31.května - máme ty termíny blízko u sebe a jestli se potvrdí nepsané pravidlo, že druhý porod je většinou i dřív než v termínu nebo po, tak se sejdem v porodce
původně jsme byli s manželem rozhodnutí, že si pohlaví říct nenecháme (u prvního jsme si říct nechali), ale já už jsem zase tak zvědavá, že si to nejspíš necháme v Budějovicích říct

nevím jestli ještě budu aktuální ale v táborském CA už těhu oblečení neprodávají, nevím proč ale od Nového roku, jsem ho tam nenašla; já jsem si koupila od jedné holčiny tady na koníkovi za asi 800Kč asi troje těhu tepláky, asi 6halenek, jedny rifle a jedny černé kalhoty, jinak mám dost letních šatů, tak s těma snad léto zvládnu, je pravda že se člověku nechce za těhu oblečení moc vyhazovat peníze, přece jen je to krátkou dobu a člověk radši investuje do věciček pro mimi
k tomu co je potřeba a co je zbytečné kupovat - každá mamina by asi poradila něco jiného, což znamená že na něco si vážně musíte přijít samy, ale určitě vám napíšu, k čemu jsem dospěla já: jakožto neznalá jsem při prvním těhu kupovala oblečení spíš podle toho, jak se mi líbilo a na praktičnost už jsem moc nehleděla - konkrétně:bodyčka jsem první dva měsíce používala jen zavinovací a nebo s lodičkovým výstřihem(dá se lehce roztáhnout), nicméně nakoupené jsem měla hodně body na druky(ty jsem nepoužila vůbec, ono to asi bylo i tím, že Maty měl trošku větší hlavičku)
zkrátka při nákupu oblečení si zkuste představit jak to na to mně oblíknete a taky si při tom představte ten pocit, že se bojíte, abyste mu neublížili, z mojí zkušenosti se fakt nejvíc na ten min.první měsíc hodí oblečení, které nemusíte oblékat přes hlavičku
taky jsem si všimla že začínáte řešit kočárky a myslím že i dost rozumně(aspoň z mého pohledu), nikdy nevíte jak rychle vám mimčo poroste, takže větší korba je určitě výhodou, aspoň já jsem to tak měla, Matýsek nám i dost dlouho neseděl, takže do sporťáku jsem ho začala dávat až někdy na přelomu 7.a 8.měsíce - nás teď čeká výběr kočárku zase, pro změnu budeme potřebovat sourozenecký, Matyáš je v tomto směru lenivec po mámě a ještě nechodí, takže nepředpokládám, že by v zimě zvládal nějaké delší procházky

pokud budete mít nějaké dotazy, tak se klidně ptejte, ale nejlepší je vždy dát na vlastní intuici a hlavně věrit jí(věřit si), protože to budou jen a jen vaše zlatíčka a jen vy budete vědět, co je pro ně nej

taky bych mohla napsat něco o sobě, myslím že Zuzka se na něco i ptala, tak já to hodím do dalšího příspěvku
15. kvě 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ketra ty jo, tak to byla vyčerpávající odpověď :slight_smile: , to je dobře, že jsi to zvládla tak rychle, ale, to co tě čeká fakt nezávidím. Já mám ze zubaře totiž šílenou hrůzu. Tak to jsi nakoupila pěknou těhu výbavu tady na aukru. Já si teda zatím vystačím s kalhotama a tříčtvrťákama na gumu a v lété sukně a šaty :slight_smile:, pak se uvidím.no a s těma bodýčkama mě to samozřejmě nenapadlo, že by byla lepší zavinovací, ani jsem je snad nikde neviděla, ale to spíš, protože jsem je nehledala. Děkuji za radu. Myslím,že časem budeme mít dotazů dost a dost :slight_smile: Jinak jak jsi spokojená s Vychodilem? Já jsem k němu začala chodit až když jsem otěhotněla a zatím jsem spokojená. Já jdu teď na kontrolu 24.5. a taky mě bude objednávat na velký ultrazvuk a už se moc těším, ale doufám,že nenarazím na starého Čutku, prý je to divný doktor, lepší je prý doktorka Šusterová, myslím, že se tak jmenuje. Půjdeš taky na 3D natočit si miminko?
15. kvě 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem to možná vzala od konce, představit jsem se mohla prvně. Splašený beran :grinning:. Do Tábora jsem měla docela zajímavou cestu a to až ze Slovácka, pocházím totiž z městečka Buchlovice(mimochodem krásné místo, zámek s úžasnou zahradnou, taky hrad :slight_smile: ). Z Buchlovic jsem se stěhovala do Brna, když mi bylo asi 21.Bylo to za prací a nejvíc mě hnala touha bydlet ve městě. Po několika letech v Brně, jsem zjistila, že bydlet ve městě nebude to pravé ořechové,ale co dělat, práce dobrá, byt taky slušný. S tehdejším přítelem jsme plánovali svatbu ... no zkrátím to. 14dnů před svatbou ze svatby sešlo-nevěsta zjistila, že to není ten pravý(po 9letech). To už jsem znala svého nynějšího manžela, který v Brně pracoval a studoval a pochází z Tábora. Teď bydlíme na blaňáku v podnájmu a opravujeme domek(taky na blaňáku) - jeho horní patro, dole bydlí manželova babička. Na konci sprna se doufám budeme stěhovat. Jsem na rodičovské dovolené a užívám si to plnými doušky, jak správně Zuzka odhadla, jsem pohodářka, věci nechávám hodně plynout, nejsem úzkostlivou matkou a snad i proto je úplně stejný pohodář náš Matýsek.
Až bude trvalej hezké počasí tak chceme chodit s Matýskem někam k vodě, ale kam? Asi na venkovní bazén to zkusíme, ik dyž raděj mám přírodní koupání. Máte nějaké tipy?
A kam chodíme na procházky?Nejvíc v kurzu je okolí Jordánu, jsou tam káky(kachny), hřiště, pískoviště. Taky se dost často navštěvujeme s dalšíma dvěma maminama tady z blaňáku, mají děti o něco málo starší než je Matýsek. Každé úterý chodím s Matym cvičit do studia Bříško(tam probíhají i těhu kurzy, plavání ve vaničkách s novorozenci atd.) A já chodím každou středu na těhu plavání.
http://studio-brisko.com/ mrkněte, je to na Sojčáku.
15. kvě 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka111 No já u Vychodila před otěhotněním byla jednou a pak už v těhu, bydlím tu necelý rok. Spokojená s ním jsem, je hodně pečlivý, na můj vkus až moc.Nebo spíš pro prvorodičky super, pro druhorodičky zbytečně moc návštěv :slight_smile: - si dělám trochu legraci, ale je fakt , že v Brně jsem na takovou péči a kontroly zvyklá nebyla.
O těch Dr. v Budějovicích já nic nevím, nic jsem si nezjišťovala. Ale řídím se heslem, vše se děje tak jak má, nejlíp jak může pro mě i pro miminko a co nemůžu změnit, neřeším. Každopádně nám přeju tu doktorku:slight_smile:. Já si žádný speciální utz(3D) nenechám dělat, nějak jsme se s manželem shodli, že to pro nás není důležité.
15. kvě 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara jak jste tu řešili délku mimi, tak délka bývá na tom UTZ pod kolonkou CRL, pak tam bývá ještě nějaký údaj v cm, bývá to vyšší číslo, ale co to je?
15. kvě 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ketra koukám,že máš pěkně pestrou minulost,ale hlavní je, že nakonec jsi si vybrala toho pravého a jsi šťastná:slight_smile: Kde se říká v Táboře na Blaňáku? To je někde v blízkosti Jordánu, když píšeš, že tam chodíte často na procházky?Já bydlím v Malšicích u Tábora teprve 8 měsíci a úplně Tábor ještě neznám. Jinak já se přístěhovala za přítelem z Písku, což není tak daleko, jako to máš ty.Jinak já bych také ráda chodila někam k vodě, až bude hezky, akorát se mi nikam nechce samotné, ale předpokládám,že by jsi chodila asi až někdy až se malý po obědě vyspinká, vid? Mě napadá jen plavečák v Táboře, tam už funguje venkovní bazén a nebo potom asi nějaký bazén v Plané, ale to už je asi dál. To plávání v tom studiu je v jakém bazénu? to je něco jen malého? Dá se tam ještě přihlásit nebo už je plná kapacita? Ráda bych taky pro sebe a mimi něco začala dělat. A na těhu kurzy se také chystám, ale předpokládám, že ty už asi nepůjdeš, když už vše znáš :slight_smile: Jinak Vychodil je opravdu pečlivý s mým bývalým gynekologem se to nedá srovnávat. Jsem za něj ráda.
15. kvě 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka111 blaňák, správně blanické předměstí je za vlakáčem (z pohledu,kdy stojíš např. na autobusáku, jestli víš, kde je obchod Honzík, tak to je taky ještě blaňák. Na to koupaliště bychom mohli někdy spolu, ale opravdu až odpo. Maty spí tak do půl druhé většinou. Já na těhu kurz nepůjdu, mám to ještě docela čerstvé, z toho brněnského. Ale určitě běž, je to super věc ty kurzy. Myslím si že na to těhu plavání nebo spíš cvičení bys ještě mohla, ono se to platí za každou lekci, není to na permanentku. Stojí to 120Kča je to v malém bazénku na sojčáku, je to taky nějaké cetrum pro děti, ale teď si nevzpomenu, jak se to tam jmenuje. Každopádně je to přes paní, která dělá v tom studiu Bříško těhu kurzy. Pokud bys chtěla, tak mi dej vědět, já bych ti to s ní domluvila. Je to každou středu v 16:30. A mohly bychom se někde setkat spolu, abys tam pak trefila. Bude to do konce června, přes prázdniny ne. Jooo myslím, že se to jmenuje Hrošík :slight_smile:
15. kvě 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už mizím, jedeme vybírat kuchyň. Zatím ...
15. kvě 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ketra děkuji za informace, ráda bych si šla zacvičit do bazénu, jak to tam vůbec probíhá a co se tam dělá?
Ty tam chodíš pravidelně? Na ty kurzy se určitě přihlásím, ale to je ještě chvika času. Co kuchyň? Vybrali jste nějakou? Já si dnes zasela hrách, ředkvičky a mrkev :slight_smile: a nějaké kytičky, tak jsem zvědavá, co z toho bude :slight_smile:
15. kvě 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka111 já chodím zatím pravidelně, ale tím, že se vždy předplácím následující lekci, není problém jít jen "někdy". Já jdu dnes. Až se rozhodneš, že bys šla, dej mi vědět, nahlásila bych tě, je tam totiž na každý týden myslím max 11míst a občas to plné je.
Jinak na ten kurz říkala Olina Havlíčková (pokud bys chtěla chodit do toho Bříška) jsou instrukce na těch stránkách. Myslím, že už teď tam můžeš napsat sms s určitými údaji a oni ti pak dají tuším 14dní před začátkem kurzu vědět, že bude začínat, kdy a v kolik.
Kuchyň máme víceméně vybranou, teď už dořešujeme pracovní desku - čekáme na cenové návrhy.
To si dobrá, že si toho včera tolik zasázela. Já jsem letos byla ráda, že jsem s Matýskem zasadila pár růží do záhonu. Zeleninu sadí manžel, já to občas přepleju, zrovna teď mě čeká vyplít cibuli.
16. kvě 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketra
@zuzka111 ufff, ženský, vy jste se ale rozjely!! :wink: Tak Dr. Čutku znám, už jsme u něj s manželem na genetice byli...v době, kdy nám umělé pokusy selhávaly...mno, je divný, bude ti připadat jako blázen, ale v určitých krátkých chvílích mi připadal "normální" a to jsme se docela i nasmáli. :wink:
Buchlovice? Něco mi to říká...v Napajedlích bydlí ségřin přítel a jeli jsme tam s manželem na návštěvu..myslím, že je to někde v těchto místech...nebo alespoň cestou, mám pravdu nebe se mýlím? Jinak Moravu a Moraváky mám moc ráda, jsou přívětiví, ochotní, srdeční. Klidně bych na dovolenou zase jela na Moravu, ale asi letos zvítězí Šumava. :wink:
Jinak ten 3D ultrazvuk také nechci...líbí se mi ten klasický černobílý...jsem v tomhle konzerva. A když jsem řekla Dr., že nechci ani vědět pohlaví, tak jen řekl: Jó, stará škola. :grinning:
Na předporodní kurzy se asi zapíšu...můžeme chodit spolu.
Kolem Jordánu mám také ráda procházky...jje to taková klidná část Tábora...a ten krásný výhled na kostel..úžasný. Ketra, myslím, že bydlíme kousek od sebe. :grinning:
Zuzi, pohyby už cítím, ale nejsem si uplně jistá, jestli je to ono. Je to, jako kdyby tam plavala rybička. :slight_smile:
@ketra
16. kvě 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketra A není v tom bazénku na cvičení zima?? Já když jsem chodila plavat, tak jsem vždycky nejdřív musela do páry, abych se trochu rozehřála, pak pěkně pod ledovou sprchu...jó, to mi pak bazén připadal úžasně teplý. Jinak plavání, to je moje, ale je pravda, že teď jsem hodně omezila svoje pohybové aktivity, manžel se o mě dost bál (přeci jen 4 roky čekání a marných pokusů jsou 4 roky)a já jsem pak třeba měla výčitky svědomí, jestli jsem třeba tím neublížila mimču, tak jsem raději do teď chodila jen na prochajdy. Ale už chci také zařadit něco málo cvičení a možná i to plavčo. Zjistím si nějaké info. Docela bych šla klidně i dneska.
16. kvě 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketra My jsme jezdívali docela často ke Košínu...ale je to tam "na divoko"...kolikrát přerostlá tráva, není kam si dojít na WC, což mi dost vadilo, lítat někam do polí, takže jsme to řešili tak, že jsme přijeli, jen se vykoupali, oschli a pak hned jeli dom, žádné dlouhé vylehávání...na to bude lepší asi fakt ten plavečák..i když přes léto musíte počítat s tím, že je "hlava na hlavě". :unamused:
Klidně bych také vyrazila na dámskou jízdu k vodě :slight_smile:
16. kvě 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara Napajedla jsou asi 20min. za Buchlovicema a nejspíš jste jeli přes buchlovské hory, pokud jste jeli Tábor-Brno-Napajedla :slight_smile:
bazének má téměř 30stupňů, ale je pravda, že i tak mi tak někdy trochu zima je, protože ten vzduch tam nebude až tak teplý,ale na druhou stranu, před náma tam plavou miminka, tak si říkám, že tam teplo být musí a je to jen občasný subjektivní pocit. A kde teda přesně bydlíš? Já momentálně na Michalovicově a pak budeme bydlet na Blanické, téměř u školky. Teď nevím jestli už jsi doma na neschopence.... můžem někdy vyrazit na prochajdu spolu. A to plavčo dneska - jestli chceš dám ti číslo na Olinu Havlíčkovou, ona to předcvičuje a domluvíš se s ní, jestli má ještě volno.
16. kvě 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketra už jsem paní Havlíčkové psala sms, ale asi raději zavolám...jak se tam dostáváš? Jezdíš autem? Dám ti vědět, jak jsem dopadla, jestli bude mít ještě volná místa. :wink:
Kde přesně bydlím Ti napíšu do IP...nechci uplně rozkrýt svojí identitu všem... :sunglasses:
16. kvě 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek