• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen 2012, hledám holky z Táborska, jsem z Malšic

18. května 2012 
@ketra nezvedá mi to, asi je momentálně zaneprázdněná, zkusím později...
16. kvě 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara Ok. No já bych taky asi měla brzdit s tím psaním tady a nebo by nebylo na škodu udělat si soukromou skupinu. Uvidíme.
Já tam jezdím busem. Na autobusák to mám kousíček a jedu 10 až na sojčák a tam je to pár kroků od zastávky.
16. kvě 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara jj, zkoušej :wink:
16. kvě 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy, jdu něco ukuchtit...ať se má malej dobře. :wink:
16. kvě 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketra Tak pro dnešek mají už plno, ale nechala jsem si bloknout 1 místo na příště + jestli bude volno, také 1 místečko na pondělní cvičení. Už se MOC těším!!! :slight_smile: Šla by jsi v pondělí také na cvíčo??
16. kvě 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara a co to je v pondělí za cvíčo?
16. kvě 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketra Je to cvičení pro těhule na balónech. Od 16:00. Jukni sem: http://studio-brisko.com/predporod.html
16. kvě 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara už jsem si to tam našla, no vypadá to dobře, akorát nevím jak s hlídáním, poslední dobou babička hlídá často
16. kvě 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara já si teda na míči i s owerbolem cvičím doma podle Kynychové, ale jak člověk cvičí sám, tak to není úplně ono
16. kvě 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketra Tak promysli a pak dej vědět. :wink: Ještě je relativně čas. :wink:
Jo, co mě tak napadá, tak musím vyzkoušet plavky, jestli jsem z nich "nevyrostla" v oblasti hrudníku. :grinning: Moje dosavadní podprdy totiž nedostačující, musela jsem si koupit novou, se kterou jsem moc spokojená. Má košíček "flexi cup", který je "flexibilní a roste s vámi". Kdyžtak mám super tip na perfektní krámek s prádlem. Moc ochotné a příjemné prodavačky, které poradí a nemáte pocit, že otravujete a netváří se kysele, když zrovna nic nekoupíte. Mají tam také různé akce a slevy, takže když nechcete, tak si peněženku zruinovat nemusíte. Co mám podprdy od nich, tak maximální spokojenost. Perfektně sedí, nikde neškrtí a nebyly ani drahé.
16. kvě 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketra A to máš knížku se cvičením nebo cvičíš podle DVD? Já jsem tedy spíše zvyklá cvičit sama, ale chci vyzkoušet i skupinové.
16. kvě 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ketra Ahojky, zdravím, vy jste toho dnes už napovídaly:slight_smile: Ještě, že je nás tu tak málo :slight_smile: Tak jestli by jsi byla tak hodná, zkus mi zamluvit tu hodinu na příští týden, ale jen, když půjdeš taky, abych nešla poprvé sama :slight_smile: Akorát se to platí předem myslím,že jsem četla, tak Ti kdyžtak peníze můžu poslat na účet nebo jak budeš chtít :slight_smile:tak s kuchyní je fajn, že jste už u výběru desky, to už bude za chvíli komplet :slight_smile:Já teď musím na otočku do Tábora, tak se tu zatím mějte, asi se trochu projdem po městě. Chtělal bych sehnat takovou tu formičku tu bábovku na hnětýnku, ale na netu mají jen vykrajovátka, tak kouknu do domácích potřeb. Ono se to snad už nevyrábí. Jinak venku je tedy pěkně ošklivě.
16. kvě 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara tak ten obchůdek si nechám ráda poradit.I když já jsem s objemem hrudníku neměla v prním těhotenství vůbec problém, žádné změny nenastaly a teď to vypadá podobně. Ale je fakt, že já nejsem zrovna na správné váze, měla bych mít tak o 10kg míň :frowning2:, tak mě možná příroda v těhu šetří :grinning:
16. kvě 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka111 Tak sama z našeho gangu tam určo nebudeš, já jsem si už místečko také zamluvila. Klidně napiš na toto číslo 603 904 934 a paní ti místo ráda zabukuje. Tady je taky pěkně hnusně, dokonce jsme začli i topit! Tak ať dobře pořídíš.

@ketra ty plavací hodiny máš jak předplacené? Platíš na místě rovnou na další kurz?
Jinak ten krámek je v obchodním domě Dvořák, 1.patro, nová část, naproti papírnictví. Takový malý kutloch, ale mají tam nepřeberné množství všeho. Opravdu velký výběr. A ty pani obě jsou nepřekonatelné. Takové prodavačky, kdyby byly všude...
16. kvě 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu chvíli něco dělat, čeká mě žehlení. Tak zatím pa! :wink:
16. kvě 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jara tak děkuji taky za tip na ty podprsenky, já teda mám taky bych řekla prsa jen o malinko větší, ale já vždy měla malé, tak to fakt zatím rozdíl není :slight_smile: ale podprsenku bych chtěla takovou tu zaoblenou bez ramínek, aby mi nevylézaly ty konce třeba pod šatama:slight_smile:, tak tam dnes zajdu :slight_smile: a pak napíšu. Tak já zkusím na to číslo taky zavolat nebo napsat sms, abych mohla příští týden s vámi :slight_smile:
16. kvě 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara cvičím podle té knížky od Kynychové

jdu nachystat Matýska a předat ho babi a valím na plavčo, tak zatím
16. kvě 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka111 Líbila se ti nějaká podprsenka? Nakoupeno?
@ketra Jaké bylo plavání? To je jen plavání nebo se i cvičí ve vodě? A jak je to vlastně s platbou? Musíš opravdu zaplatit dopředu, jak píší na netu?
16. kvě 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jara opravdu prodavačky byly milé, zkoušela jsem si asi 4, ale žádná mi neseděla, paní mi nakonec poradila, že tento typ podprsenky by určitě teď nekupovala, že se mi prsa změní a co potom...tak mi doporučila počkat a raději přijít pak pro podprsenku na kojení :slight_smile:, ale fakt milé paní.
16. kvě 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka111 jj, také nekoupím vždy...když nesedí, nebo když se v tom necítím, tak nekupuju. Paní jsou opravdu moc fajn, nic nenutí, ale poradí, co je pro tebe nejlepší. Jsem ráda, že jsi alespoň odcházela s dobrým pocitem. :wink:
16. kvě 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jara plavání super, ono se to jmenuje plavání, ale převážně je to cvičení ve vodě, posilování rukou, nohou, kyčlí, prsních svalů a užije se tam docela i legrace :slight_smile:
platí se to dopředu, ale ne když jdeš poprvé, to zaplatíš po té lekci za ten den a ještě na příště a pak vždy po lekci na další lekci
ten obchůdek s prádlem znám, napadlo mě, že budeš myslet tady ten, pořizovala jsem si tam podprsenku pod svatební šaty a pak asi ještě jednu a je fakt , že přístup byl ždy perfektní, člověk se tam cítí dobře a cítí se dobře, i když nekoupí
rozhodla jsem se, že v pondělí na to cvíčo zatím chodim nebudu, měla bych toho už za týden hodně a tchýně by byla víc u nás než doma :slight_smile:
@zuzka111 tak jsem se ptala a zapsanou tě paní na plavčo má :wink: a snad ještě někoho jsi nahlašovala, ale paní neměla jméno? Nebo to spletla?

já jen holky doufám, že příští týden dorazím, jdu totiž ve středu k zubařce, ale nemělo by to být nějak bolestivé
17. kvě 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ketra ahojky, děkuji za zeptání se na plavču, já totiž paní nejdřív volala, pak jsem jí psala sms, ale žádná odpověď. Já psala jen za sebe. Ale díky za potvrzení. Už se moc těším. Snad Tě ten zubař nebude moc trápit a budeš v pohodě. Tak to jsem na sebe zvědavá, jak budu cvičit, když jsem se tak dlouho nehýbala:slight_smile:
@jara jo, to obchůdek je určitě fajn, paní mi poradila, ať teď nic nekupuji, přišla tím o kšeft, ale dala dobrou radu:slight_smile:
Já teď jdu upéct bábovku, mají přijet přítelelovo rodiče na návštěvu, tak ať mám něco na stůl. Snad už bude dnes lepší počasí než včera, potřebuji, aby na víkend už bylo teplo, budeme v Písku grilovat.
17. kvě 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ketra tak nějak jsem si to "plavání" představovala...že je to spíše takové cvičení ve vodě. Super, už se moc těším. :slight_smile: Tak já pak alespoň podám info, jaké to v pondělí na cvičení bylo. V kolik jdeš k té zubařce? A kam chodíš?
@zuzka111 teď jsem se dívala na předpověď, jelikož přemýšlím, že bych jela o víkendu k ségře do Prahy a má být v SO 20°C a v NE dokonce až 23°C, takže na grilovačku uplně ideální. Jedete ke známým?
17. kvě 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se k Vám přidat? Bydlím ve vesnici kousek od Tábora a přistěhovali jsme se s manželem v loni v červnu. Nikoho tu moc neznám, tak bych se ráda seznámila. Jen nechtěly byste založit soukromou diskuzi? Mám trochu strach, ať nás tu někdo nelustruje:slight_smile:
17. kvě 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jara taky jsem už koukala, tak snad bude pěkně. No jedeme s přítelem k našim do Písku, oslavíme moje narozky, tak už se těším, určitě se bude grilovat a mamča určitě upeče výborný dortík , tak se už moc těším. Teď tam jezdím tak jednou za 3 týdny, předtím jsem bydlela u nich v rodinném baráku a měla jsem nahoře svůj podkrovní byt, takže jsme se vídali denně. Jinak všechny kamarádky mám taky právě v Písku...takže jsem ráda, že jsem se s vámi všema seznámila a snad už tady nebudu tak sama :slight_smile:
@lemuritto ahojky, vítám Tě mezi námi, určitě se přidat můžeš, aspoň náš bude víc:slight_smile: A odkud tedy jsi? Napiš nám něco o sobě? Nebo až do soukromé diskuze? Klidně jí holky založte, mě to neva, jen nevím, jestli se pak ještě někdo přidá, když se přesuneme do soukromí, což by byla škoda, ale jak chcete :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka111 aha, takže rodačka z Písku...tak to tak vypadá, že rodilá Táboračka jsem tu zatím jediná. :wink: Hm, oslava narozenin, to zní moc dobře...a kolikáté už, jestli se můžu zeptat?? Tak si oslavu hezky užijte a Tobě samozřejmě velká gratulace! :slight_smile:
@lemuritto vítej! Také jsem o soukromé diskuzi přemýšlela, ale jak píše Zuzka, už by byla škoda, kdyby se nikdo jiný nepřidal. Počkáme ještě na vyjádření Ketry a pak rozhodneme... :wink: Soukromé informace nebo to, co nechcete napsat veřejně, můžete napsat do IP. To bude vaše první baby? Jak dlouho jste se snažili??
17. kvě 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jara děkuji za přáníčko. Slavím třicátiny:slight_smile: Takže pěkně kulaté a k tomu se povedlo mít už v bříšku mimi, tak co si více přát. Jo zatím to vypadá, že jsi opravdu rodilá Táborčka jen Ty:slight_smile:, ale určitě se ještě někdo přidá. Taky souhlasím s tím, že co se nechce napsat veřejně, napíšeme si do IP:slight_smile:
17. kvě 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka @jara @lemuritto holky zatím jen krátce ohledně té soukromé diskuze, znamená to, že jedna z nás ji nechá založit (to ještě přesně nevím jakse dělá, ale asi se napíše adminům) a pak ten kdo ji nechá založit může do soukromé diskuze "pouštět" další členy, stačí dotyčnému napsat IP. Takže to neznamená, že už by se nemohl nikdo přidat
17. kvě 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lemuritto Včera jsem tě ani nepřivítala, takže vítej v našem gangu, jak říká @jara :slight_smile:

@zuzka111Zuzi tobě přeji ke třicátinám především zdraví a to jak tobě tak celé rodince! Oslavu si pořádně užij!

Jinak my se o víkendu nikam nechystáme, manžel bude pracovat na domečku a já s Matym zajdem na nějakou vycházku a taky bych měla doma trošku pouklízet a taky žehlení mě čeká.
18. kvě 2012 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka111 Souhlasím, to je ten nejrásnější dárek ke kulatým narozeninám! Co víc si přát! Ten už se trumfnout něčím jiným nedá! :wink:
Jestli je to tak, že se můžou pouštět další členové, tak jsem pro soukromou skupinu. Juknu na to, co a jak a pokusím se něco spáchat, ju?
18. kvě 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek