• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen 2012, hledám holky z Táborska, jsem z Malšic

18. května 2012 
autor
@jara no ono tam můžeš pustit další členy, ale když už nebudeme přispívat v této diskuzi, nebude se na hlavní stránce aktualizovat jako aktivní a ty další holky už tu diskuzi jen tak nenajdou, jestli mi rozumíš. Už jí vyhledají maximálně podle Táborska, ale to by musely vyloženě chtít:slight_smile: Takhle je výhoda, když si tu často píšem, že jsme pořád v tom seznamu aktivnějších diskuzí. Ale klidně to zkus založit:slight_smile: Ty máš dnes volno nebo jsi v práci?
@ketra Děkuji moc za přáníčko. No jo, ono když se staví nové bydlení, tak to vezme hodně času. My už domeček máme hotový, ale dělá se zahrada a přítel je tam taky každou chvíli kdy může. Tak tenhle víkend si aspoň trochu odpočine, když budeme v tom Písku. Taky plánumeme k pergole bazén, sice jen ten s nafukovacím límcem, průměr 3,66 m, takže hoky,až bude funkční a teplý i pro malého, tak můžete třeba přijet na dámskou jízdu :slight_smile:
18. kvě 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka111 Ono asi každá varianta má svoje pro a proti. Co se týče práce, tak už jsem to vzdala...ty dvanáctky byly fakt náročné, už jsem pak nemohla fungovat tak, jak bych chtěla a jak bych měla, tak jsem to odpískala a jsem tomu teď ráda. :wink: Júúúú, bazén, teplo a dámská jízda, to zní moc dobře! :slight_smile: :sunglasses:
18. kvě 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kočky, zabalte kufry a hurá do soukromé skupiny Porod říjen 2012, Tábor a okolí. Máte umožněn přístup. Ukáže se vám to na hlavní aktuální stránce ve všech tématech, je to označené klíčkem a jako nová skupina, název pouze Porod říjen 2012.
18. kvě 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek