Porod říjen 2012, hledám holky z Táborska, jsem z Malšic

Ahojky, zdravím všechny holky, co bydlí na Táborsku. Já sama jsem z Malšic a protože jsem se sem přistěhovala před půl rokem a trvalé bydliště mám 50 km daleko, hledám tímto nové kamarádky, které jako já čekají miminko a rády byste se seznámily s někým novým ve svém okolí a popovídali o průběhu těhotenství a samozřejmě o všem možném. Teď v květnu mi bude 30 let a čekáme první miminko. Termín porodu mám okolo 22.10.2012 🙂
zuzka111autor
18. kvě 2012
@jara no ono tam můžeš pustit další členy, ale když už nebudeme přispívat v této diskuzi, nebude se na hlavní stránce aktualizovat jako aktivní a ty další holky už tu diskuzi jen tak nenajdou, jestli mi rozumíš. Už jí vyhledají maximálně podle Táborska, ale to by musely vyloženě chtít🙂 Takhle je výhoda, když si tu často píšem, že jsme pořád v tom seznamu aktivnějších diskuzí. Ale klidně to zkus založit🙂 Ty máš dnes volno nebo jsi v práci?
@ketra Děkuji moc za přáníčko. No jo, ono když se staví nové bydlení, tak to vezme hodně času. My už domeček máme hotový, ale dělá se zahrada a přítel je tam taky každou chvíli kdy může. Tak tenhle víkend si aspoň trochu odpočine, když budeme v tom Písku. Taky plánumeme k pergole bazén, sice jen ten s nafukovacím límcem, průměr 3,66 m, takže hoky,až bude funkční a teplý i pro malého, tak můžete třeba přijet na dámskou jízdu 🙂
jara
18. kvě 2012
@zuzka111 Ono asi každá varianta má svoje pro a proti. Co se týče práce, tak už jsem to vzdala...ty dvanáctky byly fakt náročné, už jsem pak nemohla fungovat tak, jak bych chtěla a jak bych měla, tak jsem to odpískala a jsem tomu teď ráda. 😉 Júúúú, bazén, teplo a dámská jízda, to zní moc dobře! 🙂 😎
jara
18. kvě 2012
Tak kočky, zabalte kufry a hurá do soukromé skupiny Porod říjen 2012, Tábor a okolí. Máte umožněn přístup. Ukáže se vám to na hlavní aktuální stránce ve všech tématech, je to označené klíčkem a jako nová skupina, název pouze Porod říjen 2012.

Začni psát odpověď...

Odešli