• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
Ahojky! Snad se najde hodně maminek, které budou rodit v říjnu či listopadu a budeme si navzájem dávat rady a hezky si popovídáme :wink:
19. únor 2012 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj taky mám termím koncem října, tak si klidně můžem povídat. To je tvoje první? U nás už druhý už máme dvouletýho kluka tak bych teď chtěla holčičku ale hlavně když to bude zdravý. Jak se cítíš? Je ti něco? Jsme sice na začátku ale určitě si dobře popovídáme. Co bys chtěla ty?
20. únor 2012 v 10:37  • Odpověz
Ahojky,taky mám termín začátkem listopadu,čekáme naše první miminko a strašně moc se těšíme,ale trochu se obávám porodu jak bude probíhat a tak nevím do čeho jdu,už bych chtěla mít svoje dětátko v náručí.
20. únor 2012 ve 14:03  • Odpověz
@rousss Pokud jsi opravdu 3.tt a máš TP 10.11., tak jsi vědma :grinning: Nic ve zlém, ale jen pro zajímavost jsem si zadala tvoje data do kalkulačky a nejpravděpodobnější možnost otěhotnění by v tom případě byla předevčírem :grinning:
20. únor 2012 ve 14:25  • Odpověz
autor
@stoupicka9 Ahojky! ano, ano, je to moje první. Nic mi není, jen sem tam píchnutí v břiše a včera mě bálila žáha a jsem furt unavená, jinak žádné příznaky - co Ty? My bychom si strašně moc přáli chlapečka
20. únor 2012 ve 14:29  • Odpověz
@stoupicka9 ahoj to jsme na tom stejně, já bych měla mít druhé mimčo taky koncem října :slight_smile: kdybys chtěla tak už tu máme soukromou diskusi maminek, které mají termín v říjnu. Stačí napsat interní poštu její zakladatelce ckei a požádat o přidání jako člena skupiny :slight_smile: je nás tam už docela dost
20. únor 2012 ve 14:32  • Odpověz
autor
@stoupicka9
@rousss
@zlababa07
@marketa97
Holky, založila jsem soukromou diskuzi - TP říjen - listopad, kdyžtak se přidejte. Pustím pouze cca 15 holek, abychom věděly, s kým si píšem a mohly si hezky popovídat. Tak se těším na nové členky :wink:
21. únor 2012 v 09:35  • Odpověz
Ahojky! Taky mám termín v říjnu, přibližně někdy na začátku. Je to naše první a zatím jsem z toho trošku nervózní, ale snažím se si to užívat :slight_smile:
21. únor 2012 v 09:42  • Odpověz
Ahojky, pokud to všechno dobře půjde měla bych mít TP koncem října, je to naše druhé těhotenství. První dopadlo špatně koncem 6 týdne, tak doufám a věřím, že tohle dopadne a letošní Vánoce budeme slavit už s mimískem...;) Ráda bych se přidala do Vaší diskuze...:slight_smile:
23. únor 2012 v 00:16  • Odpověz
ahojík...termín máme v půlce října, naše první, ráda bych se přidala do diskuze
23. únor 2012 v 19:51  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2015  • Odpověz
Ahoj holky, taky jsme těhu. Termín 10.10. Když by mne mohl někdo šoupnout do diskuze do října, budu ráda.
23. únor 2012 ve 21:15  • Odpověz
@janinacel Ahoj, tak já se hlásím do soukromé diskuze.
23. únor 2012 ve 21:16  • Odpověz
autor
Kdyžtak mi, holky, piště IP, kdo chce přidat do diskuze

@urugu
@jjolly
@joockey
přidávám
24. únor 2012 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky, já mám pouze // na testu a dneska mě hrozně bolí břicho a trochu špiním. jsem po IVF a jsem 29 dc. taky jste měli bolesti v den očekánané ms?? nebo jste špinili??
24. únor 2012 v 10:12  • Odpověz
Ahojky taky jsem dneska našla // na testu zatím je tedy hrozně slabounká protože jsem teprve 24DC a bolesti mám nevím je ještě brzy ale snad z toho mimísek bude:slight_smile:
24. únor 2012 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem dnes objevila také // na testu. Ráno to byl takový duch, teď odpo na dalším testu už pěkná dálnice :slight_smile:
@fori: Bolesti jsem měla také při očekávané MS-právě jsem si to ani dohromady nespojila s těhotenstvím, ale myslela jsem, že normálně přijde, jako každý měsíc a ejhle....nepřišla :slight_smile:
24. únor 2012 ve 14:38  • Odpověz
@pejtho jee no viíííš, já se modlím aby už přestali.... já měla dneska odpo taky pěknou čárku, žádnýho dušíka...... uvidím zítra ráno.... mám doma cca 10 testů..... no holky snad mě to co nevidet přestaně..... jinak gratuluji k //.
24. únor 2012 ve 14:41  • Odpověz
@fori: Tak doufám, že ti bude líp, ale mě u prvního těhu bylo takhle zle až do 3.měsíce a špinila jsem občas až do porodu. A vše bylo taky ok.
Také gratuluju ke krásným // na testu :slight_smile:

U nás to bude druhé dítko-jen trochu neplánované, protože dceři je teď 7.měsíců a takhle brzy jsme druhé neplánovali. Ale stalo se a já jsem teď ve fázi šoku a nějak si všechno neuvědomuji....:slight_smile:
24. únor 2012 ve 14:47  • Odpověz
@pejtho já být na tvém místě .... skákám radostííí. my se snažíme 1.5 roku a ted jsem po 1 IVF
24. únor 2012 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj, koukám že jsme se trefila. 23.2 jsem si dělala test a byly tam //. Zatím se s tím srovnávám, zítra bych to chtěla říct manželovi. Co vy, jak jste to řekli? Mimochodem kdy půjdete k doktorce na potvrzení těhotenství?
28. únor 2012 ve 12:00  • Odpověz
ahojky holky take jsem nasla pred tydnem dve carky a dr uz mi to potvrdila ze cekame miminko :slight_smile:
1. bře 2012 v 07:56  • Odpověz
Ahoj. Můžu se přidat? Asi jsem trochu zvláštní případ-rozhodli jsme se s manželem, že zkusím vysadit a uvidíme, mám totiž docela dost zdravotních problémů a jsem rok po blbé operaci, tak jsem tomu nedávala moc šancí... No, 18.1. jsem vysadila, následoval měsíc různých oslav v rodině, zpozdila se mi MS, ale to po vysazení bývá, mimoto už mě bolel podbřišek, jako že to každým dnem přijde. Ale po návratu z jedné oslavy domů 19.2. jsem si udělala pro jistotu test (ještě říkám manželovi, že si ho udělám a pak si dáme na dobrou noc panáka :slight_smile:) a byly tam // !! Ohlásila jsem to hrozným výbuchem smíchu s tím, že si toho panáka už nedám :grinning: Už je to potvrzené od Dr., teď se jen bojím, aby se ten malej tic-tac udržel a byl zdravej :slight_smile:
1. bře 2012 v 16:49  • Odpověz
@breaca to mi povídej, jsem po 2 potratech a na 1 ultr. jdu až za týden v pátek... hrozně se bojím......
2. bře 2012 v 11:05  • Odpověz
@fori Ráda bych Ti řekla "neboj", ale sama vím, jak je to těžké :unamused: Já už mám 1. UZ za sebou a to bylo všechno O.K., ale zatím to je jen takový malý puntík, na tom se ještě nic poznat nedá :wink:
2. bře 2012 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem to nevydržela a v pátek (32DC) jsem si udělala testík a vyšlo to :D. Tak doufám že teď už to jen potvrdí Dr. a bude vše v pořádku :wink:
5. bře 2012 v 10:32  • Odpověz
@janes9 Ahojky tak já to nevydržela a volala jsem manželovi do práce, je to naše druhé mimčo. Na potvrzení jdu až 16.3., nevím jestli to vydržím :D
5. bře 2012 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak manželovi oznámeno! Zahlédla jsem snad i slzičku v oku:slight_smile: No krásný. Ale ještě to nemám potvrzené od doktorky, jdu až 13.3, to bych měla být v 7 týdnu. Z toho čekání mi asi brzo hrábne...Jak vám je? Máte nějaký těhu příznaky????
5. bře 2012 ve 12:57  • Odpověz
@janes9 ahoj, já jsem po IVF... těhu mám potvrzeno z krve... 30dc jsem měla hcg 1019, a na ult jdu ted v pátek 9.3. ale žádné extra příznaky nemám, jen zácpu a malinko citlivé prsa...tot vše..... hrozně se bojím aby na ult bylo něco vidět.
6. bře 2012 v 08:37  • Odpověz
@fori budu ti moc držet pěsti ať je vše v pořádku, pak hned napiš! Mě doktorka objednala na úterý 13, ale zatím nemám nic potvrzeného z ničeho. těhotenský testík pozitivní...Tak se bojim moc! Příznaky žádné, kdybych neměla ten test pozitivní tak by mě nenapadlo že jsem těhotná. Tak jsme z toho pěkně nervozní:frowning2:
6. bře 2012 v 10:09  • Odpověz
@janes9 taky se ti nedivím...... mě pořád pobolívá podbřišek.... nevím jestli je to dobře nebo špatně.... jsem z toho celá nervozní..... už se nemůžu dočkat pátku.... to je doba co?? čekat na ultrazvuk :grinning: :grinning:
6. bře 2012 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky, muzu se k vam pridat? Ja mam termin dle vypoctu 7.11. a je to uz druhy mimi...domam mame dvouletou holcicku..a k dr. jdu az pristi ctvrtek...taky me porad boli v podbrisku, jako bych to mela dostat...tak jsem z toho docela nervni...pri prvnim tehu, kdyby mi nerostlo brisko, tak snad ani nevim, ze tehu jsem...
6. bře 2012 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.