• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
Všem co porodili, tak moc gratuluji a přeju hodně zdravíčka :slight_smile: Nestíhám to všechno číst. Jinak dnešní kontrola v pořádku. CS opět nevim, protože mi dělala pouze natáčky a utz, ale jestli prý chci už rodit, tak mám mít manželské povinnosti a červené vínko. Tak to vyzkoušíme a uvidíme zda se něco bude dít :grinning: Další kontrola zase za týden a když neporodím, tak budu muset jezdit v častějších intervalech a až do nemocnice. Tak Eliško prosím prosím nenech se tolik přemlouvat a pojď už ven. A nejvíc se mi líbí jak jsou všichni v okolí nervozní a já jsem stále v klídku :grinning:
19. říj 2012 ve 12:02  • Odpověz
@bluecurrant tady má někdo velkou vanu! :slight_smile: já když si představim sebe a svýho podsaditýho muže v naší stopadesátce, asi by tam už nezbylo místo pro vodu a vyndavali by nás hasiči... :grinning: :confounded:
ono i když tam teď vlezu sama, dost ušetříme :slight_smile:

holky, tak jsme si před chvilkou úspěšně zašpásovali, zlatý školy a školky :sunglasses: , jsem zvědavá, co to udělá, ale sem četla, že musí být 3 dávky, to by člověk nic jinýho už dneska nedělal a taťka byl hned po vyhnanej dělat koupelnu do patra.
prsa mám v pohodě, jenom mega, snad už moc nenabydou, není kam, bych nepřipažila :frowning2:
19. říj 2012 ve 12:03  • Odpověz
@bumbum ... jsem se fakt pobavila :grinning: prý by nás vyndavali hasiči... už jen ta představa je dobrá :slight_smile:

Já dovedla Ondru ze školky a naštěstí mě svezl soused a tak jsem to měla rychlejší a už jsme zase doma, takže jdu hodit záda na pohovku a Ondra si maluje, jsem zvědavá jak dlouho :slight_smile:
Mě prsa povyrostla a mohla by tak i zůstat, ale já vím, že pak se zase zmenší a nebude tam skoro nic :grinning:

Teď mi volala jedna kámoška, že se jí zdálo, že porodím o víkendu, tak doufám, že se její sny nesplní :frowning2: naplánované to je úplně jinak a hlavně zítra jede manža s malým pryč a přijedou až večer, tak nepotřebuju žádný změny :slight_smile:
19. říj 2012 ve 13:00  • Odpověz
@pajdula Tak vidím,že nakonec vážně většina z vás odrodí dřív než já :grinning: :grinning: :grinning: Doufám,že jsi cestu busem zvládla.Zase doma vyhoď nohy na stůl a nic nedělej. Já mám v úterý ráno nástup a zřejmě hned ten den mi napíchnou oxytocin,tak snad se to rozjede. Ale netěším se ani trochu.Zítra mám v plánu dlouhou procházku,večer s manželem v klidu posedět,já si udělám teplou koupel a koktejl,snad zvládnu zalaškovat s manželem.To už bude moje poslední šance něco na tom všem pozměnit.Jinak až to úterý...teda doufám,že hned v úterý by se začalo něco dít.
@bluecurrant Jooo,tak velkou vanu taky závidím.Já nemám šanci se tam poskládat ani s malou prdelínou pětiletou,natožpak s manželem.Ale byly časy ... :dizzy_face: :sunglasses:
19. říj 2012 v 15:28  • Odpověz
tak já absolvovala dneska první kontrolu v porodnici, bylo to srandovní...sestra na monitoru mi koukla do očí a miškovi řekla, že bude mít velkou ségru - nikde nebývá zmínka o tom, co nosíme v břišku..na můj dotaz mi řekla, že je čarodějka..jsem opravdu hleděla, že to někteří lidi poznají...No, jinak mi řekli, že čípek je už hodně prokrvený, stále ale 1,5cm dlouhy, jsem zavřená, hlavička není jak to říct - zapadlá, usazená...a pak mi doktor řekl, že kontrola příští úterý a ve čtvrtek když tak nástup do porodnice na pozorování a hlídání - že oni hospitalizují po šesti dnech přenášení...já na to, jestli chtějí vyvolávat porod, on že ne, že jen sledovat..a pak začal mluvit něco o vaginální tabletě...takže jsem z toho jelen.
19. říj 2012 v 15:51  • Odpověz
@simour1 ... myslíš ten koktejl s meruňkovým džusem a alkoholem a riciňákem :grinning: to už tady bylo a jak u toho bylo veselo. myslím, že procházka to rozhejbe... já se naopak jen převaluju z obýváku do pokojíčku a jen tak lehce po bytě... dneska je to nějaký jiný, prcek se tam pořád mele, že si říkám, jestli si tu vodu neprokopne a nepojedeme, což nechci... už jsem připravená na tu neděli tak nějak psychicky a kdyby to bylo dřív, tak bych panikařila :slight_smile: ale co bych mohla dělat.
19. říj 2012 v 16:38  • Odpověz
@blandik ... sestřička pěkná čarodějnice :slight_smile: tak uvidíš, jak to nakonec bude... ta tableta o té tu někdo mluvil, myslím že bumbum a že se jí to po ní pěkně rozjelo a nebylo to tak hrozný, ale jestli nechceš vyvolávat, tak uvidíš, jak to nakonec bude...
19. říj 2012 v 16:39  • Odpověz
vanu s chlapem, no, tak přestože není uplně malá, tak 100% vím, že bych byla ráda, že se tam vejdu já a to bych byla ráda,navíc nevím, jak bych vylezla.....to by bylo jako v americkým dokumentu, kde pomalu bourají dveře, aby přijela technika a zvedla nekoho z postele....a za vodu, to bychom ušetřili tutově, jen si lehnout a pustit vodu, stačil by tak jeden dva kbelíky, a měla bych možná i břicho uplně ponořené :grinning: ale já vanu ted raději neriskuju...jednak nechci rodit dřív a jednak bych potřebovala uplně horkou vanu....já v menší teplotě nevydržím....bych zmrzla...

holky držte se, máme to všechny za pár....
19. říj 2012 v 16:42  • Odpověz
Tak příští čtvrtek nástup na vyvolání. Chtějí, abych v sobotu - na termín - porodila (kvůli cukrovce). No, to je teda povzbuzení, když chtěj, abych porodila v sobotu a ženou mě tam už ve čtvrtek. Porodní cesty jsou prej nepřipravený, takže to nevypadá, že bych porodila do tý doby sama. Po všech vašich hokusech i pokusech vidím, že nemá smysl se snažit s tím nic dělat, takže zkusím vypnout hlavu, nic neřešit a prostě to čekání nějak přežít....Držte se všechny...!!
19. říj 2012 v 16:50  • Odpověz
Vidím,že většina z vás podstupuje císaře,to je zajímavý. :slight_smile: Už se v těch termínech opravdu trochu ztrácím,ale každopádně všem držím palce,aby to dobře dopadlo a miminka se narodila zdravá jak řípa. :wink:
@pajdula jj,myslím tenhle koktejl,ale rozhodně tam dám méně alkoholu.Nerada bych dopadla,jako minule :sunglasses: :grinning: Tonoucí se stébla chytá v mým případě,ale stejně si myslím,že prostě mi nic nepomůže. Jsem prostě smířená s danou situací a pokud se něco začne odvíjet dřív,budu jen ráda.Lepší se psychicky připravit na nejhorší možnost. :slight_smile:
@tarra27 Já taky nezvládám koupel v málo teplé vodě.Když sáhnu do vody manželovi,tak se vždycky oklepu hrůzou,bych na jeho místě umrzla. :grinning:
19. říj 2012 v 17:06  • Odpověz
@martina26 Velká gratulace!!! Ať jste oba zdraví a spokojení :slight_smile:
19. říj 2012 v 17:13  •  3 děti  • Odpověz
holky, jdu si uvařit hrnek svařáku a naložim se do vany, už máme uvařeno, protože jsem právě objednala pizzu po telefonu :slight_smile: , jsem lenoch lenivej.
19. říj 2012 v 18:11  • Odpověz
@blandik ta tableta je fakt bomba, aspoň na mě účinkovala minule přímo zázračně
19. říj 2012 v 18:12  • Odpověz
@bumbum No a mně museli dát tu tabletu jednu,za dvě hodiny dvě a nakonec to jistily końský dávky silných injekcí do zadku a natvrdo rukou rozevřením až mě vevnitř potrhali,jinak bych snad neporodila.To vše trvalo necelých 12 hod. :wink:
19. říj 2012 v 19:07  • Odpověz
@simour1 a brrrrrrrrr...hele, ale se řiká, že nevstoupíš dvakrát do stejný řeky, ne? uvidíš, že počtvrtý to půjde jako po másle! mimochodem, jsem si s tim máslem vzpomněla, jak jsem si chtěla vzít do porodnice lubrikační gel, že by to líp klouzlo, ta moje porodní kámoška mě zapřísahala, že ať sebou probůh nic netahám, že by se prej všichni poto smíchy, kdybych tam vytáhla něco podobnýho.
19. říj 2012 ve 20:07  • Odpověz
@bumbum - a měla jsi minule už připravené porodní cesty, nebo ti dali tabletu kvůli tomu, že už jsi přenášela?
@simour1 - ježíši, tohle nechci. To sis musela užít. Ty to máš tak, že nastupuješ v úterý jsi psala na vyvolání? nebo se mi to už plete?

Já to nějak rozdýchávám, jsem nervozní jak sáňky teď večer, na jedné straně i budu ráda, že už budu v té porodnici, když to máme tak daleko a na druhé straně už mě štve, že se furt nic samo od sebe nechystá a nemám chuť řešit nějakého doktora, když mi začne mávat před nosem tabletou a za třetí už začínám být z toho břicha a všeho unavená, vyflustlá..k tomu se mi přidala kyčel, nemůžu se postavit ze židle, přeskakuje, v noci bolí..v autě mě to bolelo při řízení, z auta jsem dneska lezla jako moje osmdesátipětiletá babča..
19. říj 2012 ve 20:18  • Odpověz
@blandik po monitoru ve 40.týdnu můj tehdejší dr usoudil, že by bylo asi lepší to moc neprotahovat, tak mi řekl, že mám přijít druhej den v 8 do porodnice, že porodíme. já fakt nevěřila, že to půjde, nic mi nebylo. je teda pravda, že jsem byla taky dost pootevřená (už nějakej ten tejden, jako i teď), ale jinak jsem začala rodit opravdu až po tý tabletě
19. říj 2012 ve 20:28  • Odpověz
@bumbum No kéž by jsi měla pravdu!Já do tý řeky vstoupila 3x :slight_smile:)))) a jinak jsi opět nezklamala...lubrikáč na porodní sál :grinning: :grinning: :grinning:
@blandik Ano,v pondělí přenáším desátým dnem,takže už mi píchnou oxytocin na vyvolání,říkal dědek stará.Mám se hlásit do 8 hod. ráno na porodním sále. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2012 ve 21:22  • Odpověz
holky, dnes se mi podařilo sehnat a koupit od jedný paní pár věciček za super cenu na starší dceru, tak jsem ráda...mě to potěšilo...a domluvíme se i na později, což je super...tepláčky za 25kč a fakt pěný apod...nejdražší věc bylo tričko s poníkem s dlouhým rukávem, nádherný, jako nové, fialové za 40kč....tak alepson něco....

jinak partner spí, malá taky a já nějak nemůžu....uvařila jsem na večeři špagety s rajčátkama, byly výborný a mám navařeno i na zítra...

měli jsme mít i návštěvu, ale nakonec nepřišli, resp přišli, jen nám dali nějaké papíry, partner nebyl ještě doma a zase odjeli....což mě potěšilo, nicméně mi zbyly zákusky....2 větrníky, 2 medovníky, 1 indián a 2 štafetky.....dalšího indiána a dvě štafetky už nepočítám, ty jsme spráskla....takže mám o víkendu snad i dobroty ke kávě...

holky vydržte, už to mámě za pár....napadlo mě, je tu někdo vysloveně na listopad???

tak hezký večer a dobrou a hlavně klidnou noc, at si odpočinete....
19. říj 2012 ve 21:55  • Odpověz
@blandik Tak vaginální tableta je podle mě vyvolávačka :frowning2: . Ale zase máš ještě čas, do čtvrtka může být malá na světě, ne? Já jsem právě taky zvědavá, s čím se vytasí doktor v pondělí (to bych měla být přesně v termínu), on pravil, že by asi vyvolával v 41tt, aby mimi nebylo zase moc velké a dalo se porodit. Ale já vyvolávat nechci (tedy rozhodně ne kvůli váze miminka), tak s ním ještě budu diskutovat a uvidíme. Ale což, zítra a pozítří jsou také pěkná data, třeba si mimi vyberou něco z toho.

Mimochodem holky, teď nějak budou končit váhy a začínat štíři, ne?
19. říj 2012 ve 22:11  • Odpověz
Dneska porodila kamarádka, co měla termín 24., trochu jsem jí zazáviděla, že už to má za sebou. Ale jinak se nestresuju (zatím, hihi), zítra si plánujeme mytí oken a pak kino, mamina nám pohlídá našeho malého vzdorovce, tak bude relax.
19. říj 2012 ve 22:13  • Odpověz
@papuchalk jj, budou....a myslíš, že štír je lepší než váhy?? ono taky záleží na ascendentu asi....no ale podle mě, hlavně že jsou mazlínkové zdraví a naše :slight_smile:
19. říj 2012 ve 22:23  • Odpověz
nemáte někdo nejaké dobré www stránky na znamení zvěrokruhu u dětí??
19. říj 2012 ve 22:23  • Odpověz
@tarra27 Nevím, já mám ráda oboje. Přítel je štír, a to takový ten echtovní :grinning: - splňuje vše do puntíku. Dobré stránky jsou tyto: http://www.cb.cz/havlickuv.brod/mladez/programy/sunsigns/sunsigns.php?page=uvod.htm - v té výchozí tabulce si zaklikneš, co hledáš. Koukám, že štír je od 24. 10.
19. říj 2012 ve 22:31  • Odpověz
Taky přeju klidnou noc vám všem.Jsem si dala hodně teplou koupel,zase byly bolesti,ale už je vše při starém,tudíž v klidu.U mě kdyby měly čekat,kdy mě to chytne samotnou,tak to dítě asi bude hodně bojovat o záchranu života,jak by bylo přenošené.Jsem včera četla na netu,jak celkem rychle odchází placenta,dost mě to vyděsilo.Už ať to máme raději všechny za sebou. :pensive: Dobrou všem. :wink:
19. říj 2012 ve 23:05  • Odpověz
@simour1 neboj Simčo, to bude dobré....
20. říj 2012 ve 04:57  • Odpověz
@papuchalk děkuju :slight_smile: mrknu na ně....

holky já se zase v noci budím....nemůžu spát.....a navíc jak se otáčím, to je masakr....mám křeče do nohou....já už bych příští týden touto dobou měla taky vidět tu naši maličkou, tak uvidíme....
20. říj 2012 ve 04:59  • Odpověz
@papuchalk moc pěkné stránky....tak jsme zvědavá, co nakonec za znamení budeme :slight_smile:
20. říj 2012 v 05:26  • Odpověz
ahoj holky, zdravím při sobotě... u nás je dneska tedy echt ošklivo, venku je mlha, že není vidět na krok a asi 8 stupňů, pěkné podzimní počásko. Manža s Ondrou odjeli k mojí mamce pro gumy na auto a přijedou po obědě i s mamčou.
Já včera šla ještě večer na pokec k sousedce (té PA u které budu rodit) a ona se chuděra tak vyděsila, když jsem zazvonila, že už je to tu :grinning:
Dneska tedy nevařím, kluci mají oběd u mamči a já si dám něco lehčího, abych už se moc nezaplácávala na to pondělí :slight_smile: ty jo, to se blíží a mě to nějak děsí, že už je to tu :slight_smile: ale strašně se samozřejmě na prcka těším a kluci taky :slight_smile:
Zrovna mi přišla kontrolní sms od jedné kámošky a očekávám v průběhu dne další :slight_smile: a to nevědí, že už v pondělí porodím, myslí si že až o příštím víkendu :slight_smile:
20. říj 2012 v 08:27  • Odpověz
@mm_mm ahojky,moc držím pěsti aby vše dobře dopadlo. Já sem, moc nepišu ,ale jinak si Vás čtu a pomáhá mi to. Mám taky cukrovku, i s inzulínem . Myslela jsem si ze mi budou vyvolávat porod i dřív něž přesně v termínu.? Mám z toho docela strach,už i to ze budou Mimi 24 hod mít na jednotce intenz pece. Ale tak aspoň je hlídají .
20. říj 2012 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.