• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@blandik Hele,to vypadá na hlenovou zátku.A je docela možný,že se Ti rozbíhá porod. :dizzy_face: No to je mazec tady :grinning: :grinning: :grinning: Podle mě zítřejší kontrolu už nedáš,už budeš mamča. :wink: Tak další človíček,kterýmu budu moc a moc držet palce...jsem vám to říkala,že zůstanu jedna z posledních. :sunglasses: Ale abych řekla pravdu,taky se dnes cítím divně.Jenže já už si raději nedělám naději.Jen doufám,že se to chystá konečně-by taky bylo na čase a že mě nenechají dlouho v nemocnici jen na pozorování.Snad mi už zítra k tomu malinkýmu človíčku pomůžou. :slight_smile:
22. říj 2012 v 15:22  • Odpověz
@tarra27 Kdepak Tě máme,mamčo? Už jsi tu nebyla od včerejšího rána.Děje se něco? :confused: Snad jsi v pořádku. :pensive: :wink:
22. říj 2012 v 15:28  • Odpověz
Ahoj maminky!
@martina26 Ty jo, ten je povedenej, je tak krásnej - to jsou ta velká miminka, vypadají hned jako lidi :grinning: , to byl přesně Vojťula :grinning: . Moc gratuluju a ať se Vám brzo upraví režim - mimochodem, mám obavu, že to budeme mít podobně, přes den je realtivně klídek, ale večer počínaje 22 hod. zažívám takové břišní jízdy... No, kdyžtak Ti pak budu psát o radu, jak to přehození dne a noci zvládnout.

@ajjik A Ty máš první holčičku starou stejně jako já nebo @urugu ? S @urugu chodím totiž do diskuse únorovek 2010 :wink: .

@urugu U nás to kakání do nočníčku právě ještě "nenaběhlo", ne že by to byla nějaká forma protestu. Sondovala jsem po kamarádkách a bohužel je to relativně časté. Obvykle mi všechny řeknou, že k tomu musí dojít sám, že nic moc v tomto nepomáhá, hlavně je to ošidné kvůli té zácpě. Ale zkusím to samozřejmě ještě řešit s naší dětskou, jestli se s tím nesetkala a co radí.

@simour1 Tak Simi, do zítra hodně sil!!! Ať to jde tentokráte svižně :wink:.

@blandik To vypadá, že je těsně před porodem. Ačkoliv někdy ta hlenová zátka odejde několik dní předem a nc se neděje. Každopádně je to známka postupu vpřed, a to je dobře. Uvidíme, zda se dnes ještě ukážeš. Kdyby ne, myslíme na Tebe a přejeme hodně sil!!!
22. říj 2012 v 16:07  • Odpověz
Jinak já byla dnes na kontrole a monitorech, čípek 4 - 5, ale děloha lehce dráždivá, ale mimi stále nenaléhá. Každopádně ten dr. (který mě hrozně okouzluje, hihi), mi dal na sebe číslo, ať mu zavoláme klidně i v noci, že kdyžtak přijede k porodu. Ptala jsem se ho za kolik, že nejsem takovej Rotschild, abychom na to měli 10 - 15000 tis., jak někde psali, tak říkal, že za 3500,-, což mi přijde přijatelné a pokud se mi to nebude zdát OK, asi toho využijeme. Je to dr., co rodil Vojťulku (už jsem Vám psala, že to byl dost blbej porod extraktorem, tři mi leželi na břiše, s velkým nátrhem a skoro hodinovým šitím, potom jsem měla málo krve, hrozila transfuze, celou noc a další den na kapačkách :frowning2:, takže teď se toho bojím, jak čert kříže - sice na sobě pracuju, abych do toho šla s čistou hlavou, ale bohužel - někde v pozadí tam ty vzpomínky jsou).
22. říj 2012 v 16:14  • Odpověz
Holky, napadla mě jedna věc - NEBYLY BYSTE PRO, KDYBYCHOM Z TÉTO DISKUSE UDĚLALY SOUKROMOU? Klidně se toho ujmu, pokud to stihnu (nebo kdyžtak po porodu :wink: ), mně by to víc vyhovovalo, když si sem budeme dávat fotky a sdílet naše dojemné příběhy o prvních dětských krůčcích :grinning: .
22. říj 2012 v 16:15  • Odpověz
Zdravím holky,

dnes nejde net nebo nějak blbne, navíc jsem byla na kontrole a ve čtvrtek nástup, v pátek sekce...zatím se neotevírám, nicméně v noci jsme měla od 23h-3h poslíčky, už vím co to je :D myslela jsem si, že pojedeme do porodnice....jinak odhad mimi 3211g...tak se těším, že už to bude za mnou....
22. říj 2012 v 16:33  • Odpověz
@papuchalk Já nejsem proti. :wink: Podřídím se většině. :grinning:
@tarra27 Tak super dobrý zprávičky. :wink: Jooo,poslíčci,to je žůžo. :grinning: :sunglasses:
Já chodím každou chvíli na WC,si připadám,jako by mi začala menzes,ale nic se neděje.Asi už mi hrabe!I bolesti mám jako u menzes. :confused:
22. říj 2012 v 17:14  • Odpověz
@papuchalk - ještě poslední info o nás - volala jsem do porodnice, mám přijet, že by mě doktor stejně zítra na kontrole už nenechal jet domů, když přenáším...je mi pořád divně, dva krát se mi stáhlo břicho..uvidíme, kdy se tedy dočkáme a co doktor uvidí..

přeji všem, co ještě čekají, aby se brzy dočkaly a porod proběhl v klidu a miminka i maminky byly v pořádku. A těm, co už se dočkaly, tak pohodové, klidné, sající a spící děti:o)) samo bez prdíků.
22. říj 2012 v 17:15  • Odpověz
@blandik HODNĚ ŠTĚSTÍ !!! :wink:
22. říj 2012 v 17:23  • Odpověz
@blandik Myslíme na tebe a držíme palečky!
22. říj 2012 v 17:59  • Odpověz
ahoj holky, dočítám vás, ale moc nepřispívám, není nějak čas a není moc co zatím psát a tak spíš sleduju kdo už porodil, jak se máte a tak.
Po dnešní kontrole v porodce vše OK, od minula se nález trošku pohnul – CS 3 – čípek se prý nezkracuje, jen je měkký a na prst prostupný. V moči jsem měla cukr, ale není se čemu divit, když jsem od rána tláskala jen sladké… musím se polepšit. A jinak jsem 38+4, takže 9 dní do termínu! Mazec, nějak nejsem vůbec naladěná ještě, mám dojem, že to není ani možné, že za chvíli bude o jednoho člena rodiny víc... Do toho jsem se dozvěděla, že na termín porodu má manžel v Brně pracovní poradu a teď středa-pátek bude taky dál, než obvykle. (přes týden je pracovně pryč a teď bude ještě méně dostupný). Tak budu doufat, že mimčo bude rozumné a bude se mu chvít ven někdy o víkendu, což by byla značka ideál :slight_smile:
22. říj 2012 v 18:04  • Odpověz
@simour1 zeno dle meho zacinas rodit:grinning:
@blandik drzim palce!!
22. říj 2012 v 18:06  • Odpověz
@simour1 - bylo by fajn, kdyby se to tentokrát rozjelo samo, držím palce!
22. říj 2012 v 18:22  • Odpověz
@blandik - též držím palce!
22. říj 2012 v 18:22  • Odpověz
@imzadi
@sven Holky,já myslím,že ne.Strašně cítím tlak na spodek,ale to je celý.Vždycky letím na WC,že ze mě něco jde,ale vůbec nic,je to jen pocit.Umyla jsem nějaký okna-ale jen jako přeleštění okenou,žádný extra mytí,vyleštila zrcadla.Nervy mám úplně na pochodu-teď jsem zkoušela Martínka z čehosi do školy a poslala ho po chvíli zpět do pokoje,ať přijde až to opravdu bude umět.Na Adrianku už jsem taky zvýšila hlas.A teď jsem to dovršila manželem-zahučela jsem na něho,že to moje debilní auto je pěknej žrout,tak to šel po tmě kontrolovat :grinning:
22. říj 2012 v 19:18  • Odpověz
@blandik
omluva za vstup do dskuse, ale nedá mi to...

přeji blandikovi :wink: :wink: :wink: hodně štěstí a držím co mám, aby porod proběhl v klidu a pohodě, tak, jak si přeješ.....
Jsem napnutá jak kšandy:slight_smile:
22. říj 2012 v 19:59  • Odpověz
@simour1 neboj, bude to dobré :slight_smile: uvidíš....už je to i mín než cílová rovinka....
22. říj 2012 ve 21:34  • Odpověz
Já jsem stále taky 2v1 a už mě to moc neba :slight_smile: Nejradši bych už to měla za sebou, ale stále se nic neděje. Ani poslíčky nemám a všichni kolem se stále ptaj jestli už :grinning: A hlavně spaní je šílený :unamused:
22. říj 2012 ve 21:48  • Odpověz
@tarra27 No to máš pravdu...pořád nic,nic,nic a najednou to vzalo spád časově.
Holky,budu na vás moc myslet!Na všechny.Ať jsou miminka zdravá a vy se taky držte!Budu se snažit ozvat co nejdřív.Pokud mi vyjde ten nadstandard,tak si nechám přivézt noťas.V opačném případě dám samozřejmě vědět přes tarru a Marťu. :wink: Pokud přežiju :grinning: Tak pa pa,mějte se!!! :wink:
22. říj 2012 ve 21:58  • Odpověz
@blandik Taky jsem zvědavá :slight_smile:. Nakonec se to vyvrbilo dobře, že jedeš už dnes, aspoň jsi stihla ten Krnov a jsi pod kontrolou. Tak za chvíli bude mít Míša sestřičku... nebo už má? :slight_smile:

@simour1 Tfuj tfuj, hodně štěstí na zítra!!! Ať to jde rychle!

Holky, já teď dokoukala Žízeň po životě a zase začínám chytat nerva z porodu. Teď jsem si i brekla :frowning2: . Dneska jsem to říkala dr., že k prvnímu jsem jela natěšeně, plna legrace, teď se děsně bojím a to je blbý - je to prostě blok.

Už je nás tu čím dál míň s břichem - nebudeme se bát vlka nic.
22. říj 2012 ve 23:51  • Odpověz
hezké ráno holky, všechny zdravím...nešel mi pc....resp net...strašně padal....

všem co porodily gratuluji a ostatním, nebojte máme to za pár :slight_smile:

At máte dnes hezký den :slight_smile:
23. říj 2012 v 06:28  • Odpověz
Tak a je tu ticho po pěšině. Myslím na holky, co jsou v porodnici - Simča, Pája, Blandík - držte se!!!

Ostatním břichaticím i již nebřichaticím krásný den! :slight_smile:
23. říj 2012 v 11:13  • Odpověz
Ahojda, na všechny holky které mají dnes naplánovaný den D moc myslím a držím palečky :slight_smile:
23. říj 2012 ve 12:45  • Odpověz
jo a jinak proti soukromé skupině taky nic nemám :slight_smile:
23. říj 2012 ve 12:47  • Odpověz
@majka1976 tak to je přesně u nás věřím že si to brzy sedne. Je to úmorně vyčerpávající. Ale to dáme :slight_smile:
23. říj 2012 ve 12:51  • Odpověz
Holky taky na vas myslim :slight_smile:
Soukroma skupina klidne,aspon se muzeme vic rozepsat. Ja jsem sem chodila driv pod jinou prezdivkou,ale rodina byvaleho si to cetli a tiskli a resili atd takze jsem se tak na 2 roky odmlcela a vse zrusila,takze proti nejsm :slight_smile:
23. říj 2012 ve 13:45  • Odpověz
ani já nemám nic proti soukromé skupině .) a je tu opravdu klid...že by se už všichni rozrodily?? Holky já nastuouju ve čtvrtek ráno a v pátek na mě myslete...

@martina26 jsem ráda, že už jsi doma....já už jem pak nepsala, ne že bych nechtěla, ale říkala jsem si, že budeš ráda, že máte klid...a távidím, že jsi doma, už bych taky chtěla být doma s malou .)
23. říj 2012 v 15:02  • Odpověz
taky se přimlouvám za soukromou skupinu :slight_smile:
A pro pobavení vám pošlu dnešní panděro 38+5tt
23. říj 2012 v 15:43  • Odpověz
@sven sluší ti to.....já vypadám jak kdybych čekala dvojčata - to mi řekl i partner, že kdyby nebyl UZ že si myslí, že budeme mít mrnosuků víc :D
23. říj 2012 v 15:48  • Odpověz
žádné zprávy od holek, co jsou v porodce?
23. říj 2012 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.