• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@sven já žádné nemám....
23. říj 2012 v 19:48  • Odpověz
@tarra27 taky nemám info
23. říj 2012 ve 20:15  • Odpověz
ahoj, tak to vypadá že holky si všechny naplánovaly porod najednou , držím palce!
Těm co čekají, píšu,že z druhého porodu jsem měla taky 100x větší nervy než poprvé. Asi člověk už není tak naivní a ví, co všechno se může stát, a taky se pčípadné komplikace dotknout už více členů rodiny ....... zřejmě je to vývoj :slight_smile:
Proti soukr. skupině nic nemám, ale ráda budu členem.
23. říj 2012 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky! Především:
@martina26
@tarra27
@sven
@mum123
@simour1
@anom
@blandik
@imzadi
@xuxie
@ajjik
@urugu
@mm_mm
@majka1976
@minni15
@bumbum
@bluecurrant
@majajaja
@luciskap
@pajdula
@sajmona
@ivagal
@barthia
@janinacel
@lili1986
@ostruzinka_lenka
@jana21278

ZALOŽILA JSEM TU SOUKROMOU DISKUSI - http://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-diskuze/rijen-listopad-2012/ , přispívejte, prosím, odteď do ní. Nevím, jestli tuto diskusi nenechat časem uzamknout. Každopádně, zatím jsem zadala 27 členek (všechna jména, co se vyskytla zde v měsíci říjnu + janu21278, která si myslím, že hodně přispívala dříve a nevíme, co s ní je). Možná, že jsem na někoho zapomněla nebo naopak nahrála někoho omylem, není problém členy doplnit či vymazat, klidně mě kontaktujte přes IP. :wink:
23. říj 2012 ve 22:20  • Odpověz
@ajjik Promiň, že odpovídám až teď. Je pro mne těžké se dobrat k internetu, protože Ondra je nemocný a má období, že se na mne furt lepí, i na MK. Když píšu, tak to vypadá tak, že na mne nalítává, hladí mne, dává pusinky, sahá na monitor, dává mi obličej před hlavu, ale hlavně ty pusinky, ze kterých už popravdě dost šílim a začínají mi lézt na nervy. Jinak jsem byla moc spokojená v Příbrami, opět, ale už tam není můj oblíbený doktor Szabo, měla mne nějaká mladice lékařka Babáková, slovenka a byla taky fajn. Akorát na finále byla odvolaná k sekci a přišla jiná doktorka, která mi sdělila, že si na porodní stoličku, kde jsem chtěla rodit netroufá, takže jsem chytla na závěrečné tlačení dost nervy právě z té změny doktorů. Jinak mne trochu štvalo, že na pokoj furt někdo lezl z personálu, ale byli prostě všichni tak milí, že nešlo se na ně zlobit. :slight_smile: Ty monitory jsem tam vůbec neabsolvovala, jezdila jsem do porodnice v místě bydliště, bylo by to pro mne 80 km. Byla jsem ráda, že jsme to stihli a že jsem vychytala správnou dobu, kdy v pohodě odjet. Tak držím palce, ať se ti daří až do konce! Pak zas poreferuj. A kdy máš termín? A co Barunka? Jak prospívá? Tuším, že jsi rodila někdy na konci března 2010.
@papuchalk díky za založení soukromé diskuse. Chtěla jsem se zeptat, jestli nechceš k nám teď pravidelně jezdit uklízet celej barák? Slečna na úklid se neosvědčila, tak třeba by ti to pomohlo k porodu jsem si myslela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
24. říj 2012 v 08:42  • Odpověz
@sven Krásné bříško, takové malinké, to já měla buben jak sud od vína v tom týdnu :slight_smile:
24. říj 2012 v 09:21  •  3 děti  • Odpověz
@urugu Tak s tím maminkovstvím jsme na tom teď stejně a občas je to opravdu dost úmorný :unamused: . Dokonce se chová i stejně když sednu k PC. Naštěstí, ale chodí do školky, tak si od sebe navzájem trošku odpočinem a já si doma něco udělám. Jsem ráda, že jsi byla v PB opět spokojená a doufám, že mě tam také opět nesklamou. Ikdyž už bych byla nejraději opět doma i s prdelkou. To očekávání je nejhorší :frowning2: . Jojo, Barborka se narodila 23. března a je to pořádně živoučké dítko. No a co Vojtík, jak to zvládáš? Trošk se toho u nás bojím.

@sven Opravdu máš krásný malinký bříško. Závidím!
24. říj 2012 v 10:00  • Odpověz
holky, sme doma, v neděli ve 12.30 mi prdla voda, Berta byla venku v 15.40, sice trochu zazlobila (odmítla porod na zádech, začly jí padat ozvy, tak jsem dorodila vestoje jako indiánka a pak to šlo jak po másle :slight_smile: ), prcek je to, 2920g a 49cm, dokonalá, žroutka už má porodní váhu nazpátek a daly jsme si 3denní nadstandart, prtže taťka nestih dodělat koupelnu v patře. Holky, ta je vám tak krááásnáááá :grinning:
Tak a jdu dočíst, co se tu mezitím všechno událo... :slight_smile:
24. říj 2012 v 10:43  • Odpověz
@bumbum velikánská gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a je to teda bobeček :slight_smile:
24. říj 2012 v 11:29  • Odpověz
@martina26 zato ty máš teda kus chlapa, je krásnej! :slight_smile: jdu dočítat novinky, nějak nestíhám
24. říj 2012 ve 14:09  • Odpověz
@bumbum velká gratulace!!!
24. říj 2012 v 15:10  • Odpověz
@bumbum Gratuluji k miminku. Přesně tuhle váhu měl Ondra když se narodil. :slight_smile:
24. říj 2012 v 16:35  • Odpověz
@majka1976 ahojky. gratuluju k holčičce. přeju hodně zdraví, štěstí a hlavně ať se daří. my máme alenku o dva dny starší než vy. jinak všechno jsem popsala v soukromý diskuzi.
24. říj 2012 v 18:18  • Odpověz
Vzhledem k založení Soukromé Diskuze (SD) toto téma zamykám. Mějte se fajn :slight_smile: J*
25. říj 2012 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.