• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@xuxie Gratuluji k dobrým výsledkům a k holčičce,já teda plodovku odmítla protože Prvotrimestrální screening byl dobrý,tak jsem se nechtěla víc stresovat a tak nějak cítím ,že je vše dobré.
18. kvě 2012 v 19:48  • Odpověz
@xuxie
@papuchalk To by mě zajímalo,co jsem já ,když vy jste ve 30 staromatky? :grinning:
18. kvě 2012 v 19:50  • Odpověz
@papuchalk
Símtě, já jsem tady učiněná fosílie. Martínka jsem rodila v šestatřiceti, teď je mi 38 a navíc nemám půlku štítné žlázy, takže mě obrací všichni doktoři ze všech stran :slight_smile:
Triply mi přijdou trošku woodoo, jak už jsem tady někde psala - obzvlášť pak po IVF a farmakoterapii, kterou jsi měla. Možná tě potěší, že častější je falešná pozitivita, než obráceně :wink:

Embryjko bylo určitě v pořádku, navíc, máte-li ještě ze stejného odběru a fertilizace také Vojtíška, tak i trošku "prověřěné" :slight_smile:

Já byla na obou AMC také v Gennetu a nemám sebemenších výtek (teda, až na to, že tam člověk stráví půl dne a teď i s Martinem to byla docela kovbojka). Po zákroku jsem 3 dny nezvedala těžké věci (ani malého) a držela se spíš doma. Jinak vše normálně. Ale pokud by jsi na to šla, tak možná by jsi mohla zvážit úplný klidový režim, alespoň 48 hodin - vzhledem k těm předchozím potížím, co jsi měla na začátku těhotenství. Koneckonců, dva dny s knížkou na gauči by ti určitě udělaly dobře a tatínek, případně babi by snad pomohli :wink:

měj se moc hezky a budu se těšit "načtěnou"
18. kvě 2012 v 19:57  • Odpověz
@aknel72
nezlob tetu, nebo mi budeš vykat, mlaďouši :wink:
18. kvě 2012 v 19:58  • Odpověz
Jak jsem tady četla, tak střevní chřipka, či jiný virus docela řádí. Náš junior má průjem 3. týden :frowning2: Výtěry, krev i moč v pořádku. Doktorka krčí rameny a furt mě jenom prudí s dietou (chudák jí jenom rýži, mrkev, banány a suché rohlíky) a já do něj sypu smectu, enterol a lactobacily na střídačku...to jenom tak na okraj, si trošku postěžuji :unamused:
18. kvě 2012 ve 20:04  • Odpověz
teda zeny, vy jste toho nakecaly :grinning: vitam nove tehule a mam ohromnou radost ze vsech dobrych vysledku! holky me je vzdy vecer tak tezko, hruzaaa...

jinak kubicek dneska porad vozil panenku v kocarku, tak snad mu to zustane :dizzy_face:
18. kvě 2012 ve 20:08  • Odpověz
Já vám úplně zapoměla napsat jak jsem dopadla ve středu na kontrole :slight_smile: Stále nevíme jestli to bude holčička nebo chlapeček, protože se prďola asi stydí a nebo je po nás šprýmař a napíná nás :grinning: Ve středu nás čekaj triply a další kontrola je až za 4 týdny. Tak snad se mrňous nechá přemluvit a pěkně se nám ukáže aby jsme věděli v jakejch barvách nakupovat :grinning:
18. kvě 2012 ve 20:24  • Odpověz
@anom tak to bude holcicka :wink: drzim palce na triply!
18. kvě 2012 ve 21:44  • Odpověz
@mm_mm Ono s těmi tripply a AMC záleží na povaze a na zkušenostech každého. Myslím, že je to hodně individuální, jak se k tomu kdo postaví. Ale jak jsem psala, ještě nejsem o AMC rozhodnutá, bude záležet, co mi řeknou ti doktoři z Gennetu.
19. kvě 2012 v 00:39  • Odpověz
@xuxie A prosím Tě ještě, za jak dlouho jsou v Gennetu k dispozici výsledky té AMC?
19. kvě 2012 v 00:41  • Odpověz
@papuchalk Ahoj, u prvního to bylo 16 dní, teď přesně 14.
19. kvě 2012 v 09:45  • Odpověz
@imzadi Musí to být roztomilý klučina :slight_smile:
Ten náš teď vším a všechny mlátí (zatím kromě mě), pak mu je to líto a rozpláče se...chjo, to v tom říjnu bude tóčo! :frowning2:
Mě bývá blbě ráno (tedy, téměř celé dopoledne, ale to už asi zůstane do konce - mám děsně nízký tlak, takže kafe musím, mám to dokonce požehnáno od interny i gyndy.
19. kvě 2012 v 09:51  • Odpověz
@xuxie no nemysli di, jinak taky mydli do vseho a vsech, ale ten kocarek ho vcera nejak ucaroval :dizzy_face: jo taky se tohodesim...hlavne kuba dela silenej kraval, rve, dupe, chudak mimco
19. kvě 2012 v 11:35  • Odpověz
@imzadi jsem se potkala nedávno s jednou taky čekající druhomatkou s jedním dítkem, rozdíl jim vychází taky tak nějak do dvou let. A já jsem projevila obavy, jak to druhé, probůh bude přes den spát, když to první dělá takový binec a zvukotěsnou kabinu nemáme. Si pamatuji, jak jsem kolem Martina vyloženě levitovala, když na těch svých 20 minut usnul. A ona mě trošku uklidnila, když říkala, že to mimi to slyší a už v tom břichu si prý na ten randál zvykne...tak jsem zvědavá :slight_smile:
19. kvě 2012 ve 13:06  • Odpověz
@anom
@imzadi Tak já byla na UTZ před 20dny a taky jsme se nedozvěděli co to bude ,protože bylo otočené ,bylo mi taky řečeno od jedné maminky že to bude holka ,že ty se stydí ovšem MUDr. tvrdí že to bude spíš kluk tak to jsem zvědavá kdo bude mít pravdu :wink:
20. kvě 2012 ve 20:36  • Odpověz
@xuxie Já už přeskočila 40 takže vykat ti už nebudu :sunglasses:
20. kvě 2012 ve 20:40  • Odpověz
@aknel72 nojóno :wink:
20. kvě 2012 ve 20:46  • Odpověz
@xuxie Tak to je celkem rychle za ty dva týdny. Uvidíme, jak se nakonec rozhodneme. Děkuju za info!
20. kvě 2012 ve 21:46  • Odpověz
@papuchalk Jakkoliv se rozhodnete, tak to bude dobře, protože to bude vaše rozhodnutí. Budu držet palec :slight_smile:
21. kvě 2012 ve 12:51  • Odpověz
ahojte holky my máme termín 24.10,jsem 18 týden a jsem nějaká nervozní z toho že nemám ani kilo nahoře.je to normální?je to naše první mimi.doktor mi na to řekl že nevypadám že bych střádala.děkuji Gabca
22. kvě 2012 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz
@gabculda Ahoj Gábi. Myslím, že normální to je, já s prvním začala nabírat snad až 7. - 9. měs., nakonec jsem nabrala necelých 9 kg. Teď v druhém těhotenství jsem zatím na své původní váze (ale to je dané tím, že ze začátku jsem zhubla asi 3 kg a že jsem i dost zvracela, což přetrvává :angry: ), ale myslím, že teď to půjde rychleji, takhle po večerech už mám břicho jak meloun. Buď ráda, lepší nabrat méně, než 25 kg a pak shazovat.
23. kvě 2012 v 00:12  • Odpověz
@gabculda Ahoj, já se zvětšuju do šířky, břicho mám jak balón a nepřibrala jsem ani dkg - zatím :slight_smile: Termín mám 27.10. Ono to přijde, neboj :wink:
23. kvě 2012 v 07:48  •  3 děti  • Odpověz
@gabculda Ahoj, já mám termín týden po tobě a nahoře mám jen 1,5 kg. Na začátku jsem měla pocit, že mi rychle roste břicho a teď si zase říkám, že se poslední týdny vůbec nezvětšuje...ale možná blbě koukám :slight_smile:
23. kvě 2012 ve 14:23  • Odpověz
děkuji vám za odpovědi,mě právě špatně vůbec není a ani nebylo.kdyby nám to pan doktor nepotvrdil tak to ani nepoznám že jsem těhotná.cítím se až moc dobře :slight_smile:
23. kvě 2012 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz
@gabculda Buď ráda, já jsem do konce třetího měsíce pořád jenom zvracela a nebyla schopná udělat pořádně ani krok. Chápu, že když člověk necítí vůbec nic, tak je asi taky nervózní....No jo, až budem cítít pohyby, tak to bude lepší. :slight_smile:
23. kvě 2012 v 16:47  • Odpověz
Ahoj holky, ja taky zrovna moc nepribiram, mam sotva 2 kg navic a to mam pocit, ze jim od rana do vecera. Chtela jsem se zeptat, vytvorila se vam nekomu "linea nigra", pigmentova cara? Ja si vcera vsimla zatim tedy slabe carky od pupiku dolu, ale rikaji, ze se postupne muze zvetsovat a tmavnout. Mate s tim nekdo zkusenosti? Da se tomu nejak pomoct, aby po porodu zarucene zmizela? Diky
24. kvě 2012 v 19:11  • Odpověz
@minni15 zmizí určitě, není potřeba nijak pomáhat, neboj - jenom moc nevystrkovat pupík na sluníčko :wink:
24. kvě 2012 ve 20:02  • Odpověz
@xuxie diky moc, zase takove velke drama z toho nedelam, jen jsem chtela pokud mozno predejit "trvalym nasledkum" :slight_smile:. To s tim slunickem je urcite dobra pripominka, budu se ji ridit.
24. kvě 2012 ve 20:28  • Odpověz
dobré ráno holky. tak se znovu hlásím. neštovice tchýně nemá, ale v úterý mě přepadlo parádní nachlazení. nos už mám celý odřený, ale naštěstí už to ustupuje. manžela, aby nebyl pozadu, pro jistotu přepadla střevní chřipka. ale on musí chodit do práce. naštěstí to měl jen jednodenní. vidím, že probíráte váhu tak jsem se šla převážit. od 5tt do 11tt jsem shodila 7 kg. v 15tt jsem 1 kg přibrala a do teď žádná změna. tak jsem zvědavá jak dlouho to vydrží. ale je to spíš genový. möje obě sestry taky nějak nepřibíraly. jenom jedna přibírala vždycky jak skončila s kojením. tak snad to nebudu mít stejný.

a chtěla jsem se zeptat jesti přemýšlíte už o kočárku? právě by mě zajímalo jaké máte zkušenosti a co od nich chcete. u nás zatím výtězí roan marita. jsme na vesnici a nejsme moc na ty moderní malý kočárky. a taky jde o peníze.
25. kvě 2012 v 08:20  • Odpověz
@jana21278 Ahojky tak já už 4kg nahoře ,jelikož jsem nezvracela tak jsem ani nehubla,ale myslím že ta váha celkem jde :unamused: Kočárek mám vybraný a to Patron F4 jen ho koupit koukám už po bazarech ,nový nechci protože další dítě neplánujem :slight_smile:
26. kvě 2012 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.