• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@olasek Marita je hezký kočár ,ale není to jen hluboký?Ten budeš potřebovat tak rok a pak spíš sporťák.Určitě bych volila praktickou barvu nebude to jen džus ,ale budeš tam mít i pískoviště :grinning: věř zkušené.
28. kvě 2012 v 19:20  • Odpověz
@jana21278 Jani já už taky vybírám snad 2měsíce opravdu zajdi do obchodu a osahej si víc kočárků oni ti budou nutit jede ,ale nedej se . :wink:
28. kvě 2012 v 19:24  • Odpověz
@mm_mm koukam, ze mame na chlup stejny termin, dnes vecer vyzkousim tvou techniku..
28. kvě 2012 v 19:24  • Odpověz
@oktarina Máme ročník 2009 limitovanou edici, hnědá s bledě modrou a je super. Sice jsem ještě nezkoušela jestli se vleze do výtahu, ale řekla bych, že jo :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 20:04  • Odpověz
@aknel72 Už jsem si taky skoro jistá, teď před chvílí - to nešlo s ničím zaměnit :slight_smile:
28. kvě 2012 ve 20:56  • Odpověz
@aknel72 @jana21278 Však já říkám totéž, že je důležité mít ta kolečka aretovatelná - když jedeš třeba do obchodu mezi regály nebo ve městě po chodnících, je super mít je "na volno" a nemuset nadzvedávat kočárek, ukočíruješ ho v pohodě jednou rukou, když jedeš ale přírodou (vč. sněhem, pískem, štěrkem, atd.), je dobré je zaaretovat, potom jsou volná kolečka ke vzteku. Proto možnost aretace obecně chválím. Nám se teda kolečka neničí, jezdíme hodně i terénem a s kolečky (kromě píchnutí) jsme neměli problém, asi záleží na tom, jak je ten aretační systém udělaný.
28. kvě 2012 ve 20:58  • Odpověz
@jana21278 Jinak já právě chtěla podvozek se stejným rozestupem kol, bydlíme v Pze na sídlišti a je tu spousta nájezdů na schody, kde maminky, co mají nestejný rozestup nebo trojkolky, musí ten kočár rvát obráceně.
28. kvě 2012 ve 21:01  • Odpověz
holky, děkuju za rady.
30. kvě 2012 v 06:01  • Odpověz
@aknel72 není jen hluboký...je to i sporťák. Zkoušela jsem si ho v obchodě i sama přehodit. S tou barvou máš pravdu, je šíleně nepraktická :frowning2: , ale moooc krásná! Konzultovala jsem to s kámoškou, která měla tmavě modrou Inglesinu a říkala, že je to skoro jedno - že na té tmavé je vidět taky všechno, že si nevyberu. Ale líbí se mi i tmavé varianty takže se uvidí. A třeba za měsíc přehodnotím i značku :grinning: , času na změny zatím dost!
30. kvě 2012 v 17:52  • Odpověz
Tak kombinovaný screening nám dopadl dobře :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 20:49  • Odpověz
@anom gratuluju :grinning: me ceka zitra gynda a ve stredu geneticky utz
31. kvě 2012 ve 21:04  • Odpověz
Tak se opravuji. Nebyl mi teď dělán kombinovaný screening, ale triple testy :grinning: Už v tom mám nějakej chaos :grinning: @imzadi To bude dobrý a budem držet pěsti :slight_smile:
1. čer 2012 v 10:00  • Odpověz
@anom jsem zpet, Ema uz.ma 385 gramu :grinning: vse je zatim ok! jen cukr zlobi...budu se merit a uvidime...
1. čer 2012 v 10:04  • Odpověz
@imzadi Tak to je hezký :grinning: Mě cukr čeká koncem června nebo začátkem července, tak jsem zvědavá :slight_smile:
1. čer 2012 v 11:55  • Odpověz
Tak další kontrola za námi. Velikostně jsme se předběhly od 3 dny a vypadá to, že jsme OK. Jen ta placenta je pořád blbě, ale to chce asi čas. 18.6. na genetický ultrazvuk a na echo a pak už snad začnu věřit tomu, že by vše mohlo být v pořádku. Jinak pohyby cítím od minulý soboty každej den - většinou večer, ale dneska fakt hodně často - i v čekárně u doktora - to asi chuděra hlásila, že nechce na kontrolu. :slight_smile: Úplně jí chápu. :slight_smile: Jo a máme 260g...
Nějaký zprávy o vás? Jsem zvědavá... :slight_smile:
1. čer 2012 v 19:07  • Odpověz
@mm_mm tak to je super, ja psala o prizpevek vys take vysledek dnesni ko:grinning:
1. čer 2012 v 19:08  • Odpověz
@imzadi jojo, koukala jsem. :slight_smile: Ema je moc fajn jméno, jeden můj kolega má Emu a ještě vím o dalších dvou. Já mám vymyšlenou Editu, v okolí se moc nesetkávám s pochopením. Ale říkám si, ať mi vlezou na záda... :slight_smile: Tak ať tě zlobí cukr co nejmíň. Já musím zase celou neděli měřit, v ponděli jdu na kontrolu. :unamused:
1. čer 2012 v 19:15  • Odpověz
@imzadi Ema je moc fajn jméno, bude holčičce slušet :wink:
Hlavně, aby jste byly obě v pohodě - mimochodem, já jsem na svůj cukr taky zvědavá. S Martinem nic a teď každý den sežeru (s prominutím, ale jinak se to nedá nazvat) vše sladké, na co přijdu :frowning2:
3. čer 2012 ve 21:23  • Odpověz
@xuxie to mi povidej...neni den, ktery bych vydrzela bez cokolady :cry:
4. čer 2012 v 08:39  • Odpověz
dobré ráno, tak ve středu jsem byla na kontrole. a všechno ok. já se tam snad začnu i těšit. doktor říkal, že: na začátku to vypadalo na rychlý konec a teď už zbývá jen dobře porodit. tak mi udělal fakt velkou radost. za týden v pondělí jedeme na velký ultrazvuk. tam si prcka zase prohlídne i manžel. jen jsem přestala brát prášky na ten žlučník a řekla bych, že si budu muset hlídat co jím. docela mě zlobí trávení. včera jsem snědla jednu ředkvičku a k obědu jsem dělala křenovku a dala si ji i k večeři a teda nic moc žaludek.
4. čer 2012 v 08:47  • Odpověz
@jana21278 Bolí tě žaludek po ředkvičkách? Já je jím v obrovským množství a poslední dobou je mi taky divně od žaludku. Tak to je možná tenhle důvod...
4. čer 2012 v 09:14  • Odpověz
@mm_mm no já jsem si vzala jen jednu. ale ze zahrady a docela pálila. ředkvičky mi nědělaly i před tím moc dobře. ale dřív jsem jich taky snědla hodně. doktor říkal /teda už dřív/, že játra a žlučník jsou v těhotenství dost namáhaný a že postupem dostanou ještě víc zabrat. jeden příznak je i plynatost. a to hlavně krkání. a je fakt, že dřív jsem na to vůbec netrpěla, ale zato teď!
4. čer 2012 v 09:23  • Odpověz
@imzadi chjo, těžký, viď? :-/
Si říkám, teď už jenom dokutálet k porodu, přežít první rok, než začne pořádně spát a pak už budu plná energie, budu cvičit, nebudu se cpát a bud krásná a žádoucí jak nikdy - hawk! :grinning:
Navíc od čtvrtka mám děsnou rýmu, sotva lezu, téměř nedýchám...malá se chudák mele, taky přidušená. Junior zatím v pořádku, ale dnes šel do jesliček, tak čekám, že taky něco chytne a čeká nás zas veselý měsíc, než se z toho dostaneme...nějak mě berou splíny a pochybnosti, jak tohle všechno zvládnu/neme :unamused:
4. čer 2012 v 10:30  • Odpověz
@xuxie no tak.to nezavidim to nachlazeni...a jinak obavy mam stejne, respektive mam pocit, ze to nezvladneme... :confounded: a plan mas krasny, ale ja se vidim, jak ten prvni spolecny rok bude totalni stres a.jedine co budu.stihat jist bude pistaciova deli :grinning:
4. čer 2012 v 10:46  • Odpověz
@mm_mm
@jana21278 na redkvicky bacha, hlavne obsahujou hodne dusicnanu...a na to krkani je dobrej malox, to pouziva muz a pry se to muze i v.tehu...
4. čer 2012 v 10:47  • Odpověz
@jana21278 ředkvičky jsou v těhu těžké na žaludek :slight_smile: Křen je v malém množství v poho, mě bylo po ředvičkách blbě, tak jsem konzultovala s MUDRou, ale já mám navíc sníženou fci štítné žlázy a na tu jsou prý ředvičky ještě větší masakr než na žaludek :slight_smile: Zkusila jsem bílou ředkev, ale ani ta nic moc :frowning2: Tak si na chleba dávám rajčata a je to OK :slight_smile: Asi na to musíme v těhu přijít, co tělu udělá dobře a co už ne...

Já mám teď závislost na melounech, každý den si dám aspoň kousek, asi je v tom hodně cukru, že? :frowning2:
4. čer 2012 v 10:59  • Odpověz
@oktarina no melouny mi taky dělají dobře. ještě, že jsou teď skoro pořád v nějaké akci a dají se kupovat. a navíc na tuhle dobu jsou výborné. jen teda jsou pěkně močopudné. ale té vody je taky potřeba se zbavit!
4. čer 2012 v 11:09  • Odpověz
@imzadi pistáciová deli je součástí plánu :grinning:
teď hlavně přežít.
držte se!
4. čer 2012 v 11:20  • Odpověz
holky, ředkvičky mě způsobily již pár zapeklitých večerů, takže vynechávám.
Maalox je fajn, jak píše imzadi a když pálí žáha, tak gaviscon, ten také prý můžeme.
Jen tak mimo, kolik jste přibraly? Já si přijdu jak velbloud :confounded:
4. čer 2012 v 11:23  • Odpověz
@xuxie do 11tt jsem zhubla 7 kg. v 16tt jsem 1 kg přibrala a ve 20tt mám ještě jedno navíc. a zrovna dneska jsem se po dlouhé době měřila a v pase mám +5 cm. takže zatím dobrý. jsem zvědavá jak dopadnu.
4. čer 2012 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.