• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
Ahoj holky,
tak já mám za sebou velký UTZ u dr. Břešťáka (toho jsem si vymohla na vlastní žádost) a zítra mě ještě čeká ten konsiliární UTZ v Gennetu. Dle dr. Břešťáka je mimi OK a odběr plodovky je zbytečný, tak se pomalounku potichounku začínám radovat. Kéž by i zítra přišly samé dobré zprávy!

A jak říká náš Vojtin: Mimi je B-ÁCHA! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2012 v 11:54  • Odpověz
Já mám v pase +11 cm, přes boky + 5 cm a kila, no to se stydím, na moji výchozí váhu bych za celé těhu měla přibrat max 7 kg, statečně to číslo doháním už teď :frowning2:
4. čer 2012 ve 12:11  • Odpověz
@papuchalk skvělý :slight_smile:
4. čer 2012 ve 12:37  • Odpověz
na me nemate, pres bricho max obvod mam 112...ano ctete spravne :stuck_out_tongue_closed_eyes: kila nahore 4 :grinning:
4. čer 2012 ve 12:39  • Odpověz
Hm, tak měřit jsem neměřila, ale hmotnostní přírůstek je mezi 5-7kg. Já týden před tím, než jsme zaseli, byla na operaci a lítala mi také váha, tak se to blbě odhaduje, jestli ty 2 kila byla ze štítky nebo už z těhotenství. A břicho oooobrovskýýýý - vypadám tak na sedmý. Snad z toho alespoň bude mít něco i prtě, když už se mu matka tak vyjedla :wink:
4. čer 2012 ve 12:42  • Odpověz
@xuxie no takovy obvod jsem mela v 30 tt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2012 ve 12:45  • Odpověz
@imzadi nezlob :grinning:
Jó s Martínkem jsem nabrala dohromady 12 - a z toho 7 až po 33. tt - teď to odhaduji velkoryseji :wink:
4. čer 2012 ve 12:48  • Odpověz
@xuxie Já 2 kg a myslím, že tohle je snad jediná výhoda těhotenský cukrovky...z toho jídla, co můžu, se fakt asi přibrat nedá. :slight_smile:
4. čer 2012 ve 13:44  • Odpověz
Holky, já mám taky 2 kg nahoře (ale to proto, že ze začátku jsem hubla), s Vojtou jsem nabrala 9 kg a teď to vidím o dost hůř - díky své šílené sladké životosprávě. Ale nevadí, pokud to nebude celkových 30 kg, přežijeme vše! V pase nevím, to ani nevím, kolik mám normálně.
4. čer 2012 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj holky, snad nebude vadit, když se k vám přidám. Termín máme 5.11.
4. čer 2012 ve 14:33  • Odpověz
@mirucap urcite muzes :grinning:
4. čer 2012 ve 20:54  • Odpověz
Nás příští týden čeká kontrola a utz a koncem měsícě nás čeká echo, velkej utz a test na cukrovku, tak jsem na to zvědavá. Jinak na utz se hrozně těšim :slight_smile: No a s kilama jsem stále stejně -2 kila. Tak uvidim co mi na to pani doktorka poví.
5. čer 2012 v 10:27  • Odpověz
@mirucap zdravíme a vítáme :slight_smile:
5. čer 2012 ve 12:47  • Odpověz
děkuju za přivítání. taky nás čeká ECHO, nejdřív mě a pak mimčo. Už aby to bylo za námi a mi věděli že je vše úplně v pořádku. :slight_smile:
5. čer 2012 ve 12:53  • Odpověz
@papuchalk a kde jsi byla u toho Břeštáka?? já k němu mám jít 19.6. do Hloubětína.. ale pak jsem dočetla na vizitce , že tam ordinují i dva jiní lékaři.....
5. čer 2012 ve 13:06  • Odpověz
@fori Ahoj, byla jsem taky v tom Hloubětíně. Objednávala jsem se přímo k němu, tak pokud jsi říkala, že chceš za ním, určitě Tě vezme on. Taky jsem byla překvapená, že tam jsou ještě další dva.

@mirucap Taky vítám! :slight_smile: Určitě bude vše OK.

Holky, já byla dnes v tom Gennetu a snad je teda vše OK - aspoň žádné viditelné rozštěpové vady ani v Gennetu ani Břešťák nenašli. Uf!
5. čer 2012 ve 14:46  • Odpověz
@papuchalk aha , tak to já neřekla, že chci přímo k němu :frowning2: tak to by musela být náhoda... tak já žádný problém nemám.. takže si myslím, že ti ostatní budou taky dobří ne?? akorát mi musí už v tom 21tt udělat průtoky půpečníkem... nedělali to taky některé z vás??
5. čer 2012 v 15:56  • Odpověz
@papuchalk tak to je super! a kde si byla, na letne?jedu tam zitra a mam obavu, ze tam nezaparkuju...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2012 v 16:30  • Odpověz
@imzadi Zaparkuješ, je tam placené parkoviště (automat), přímo u toho gymplu, co je vedle - mimochodem, já tam mám zítra v 10:30 kontrolní UZ - nepotkáme se náhodou? :slight_smile:
5. čer 2012 v 19:21  • Odpověz
@xuxie ja jdu az v jednu, skoda :grinning: a ten gympl si moc nevybavuju...no jo, byla jsem tam predloni v.zari :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2012 v 19:44  • Odpověz
tou dobou už peláším pro mladého do jesliček - škoda :frowning2:

Jak uhneš před vjezdem do tunelu, tak gympl je napravo, Gennet před Tebou a nalevo parkoviště. Taky máš UZ? Se docela těším, ani jsem ji pořádně neviděla, když jsme byly na plodovce. Martin tam venku vyváděl (čekali jsme tam 3 hodiny), tak už jen šupšup píchnout a domů.
jinak, dnes je na zabití - jediné, co celý den vykřikuje je nenene nene neeee - a to mu přitom nikdo nic nedělá, to si to tam zítra holky s ním užijí :-/
5. čer 2012 v 19:50  • Odpověz
@xuxie me prijd, ze to parkoviste tam jsou vzdy plny, no uvidime...my jdem vsichni, muz i kuba, jsem zvedava :grinning: a u nas jsou zase vtipny noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak at je zitra lip a jde vse ok!
5. čer 2012 ve 21:41  • Odpověz
@imzadi držím palce :slight_smile:
brou a klidnou noc
5. čer 2012 ve 22:23  • Odpověz
@fori Tak já myslím, že i ti ostatní budou dobří. Já právě problémy měla (špatné triply), tak jsem chtěla přímo k němu. Ale pokud Ti vyšly dobře triply i NT screening, tak bych se neplašila. A průtoky pupečníkem se nedělají automaticky?
6. čer 2012 v 00:17  • Odpověz
@papuchalk jo dělají ale někdy prý ve 36 týdnu... a já kvůli srážlivosti krve je potřebuji udělat už ve 21tt.... no uvidím.... :slight_smile: ke komu půjdu.
6. čer 2012 v 09:48  • Odpověz
@imzadi omlouvám se za zmatky, parkoviště přesunuli za muzeum - doufám, že jste to našli i tak a že je Ema v pořádku :slight_smile:
Naše je ok, krasavice inteligentní :wink:
6. čer 2012 ve 12:54  • Odpověz
@xuxie pred gymplem bylo jedno misto, tak super...ale jak je to tam rozkopany, des! no a jinqk madam ema je ok, ale pani dr nic moc...kdyz jsem tam byla v prvnim tehu, tak jsme chytli uuuzasneho doktora...ted.sup sup, nic nerikala, u srdicka se nemohla zamerit tak do me porad dloubala, sila...ale hlavne ze vs ok...teda snad, ve zprave stoji ze s ohledem na cisare a mou nadvahu byla horsi viditelnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2012 ve 14:57  • Odpověz
@imzadi no, "milá" doktor vždycky potěší, viď? :unamused:
Kdyby bylo něco špatně, tak určitě řekne, takže Eminka je určitě v pohodě a prospívá.
Mně to tam taky dneska docela zdeptalo, jak jsem psala - nějak ve mě ta paní doktorka, nechtěně předpokládám, spustila negativní vlnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Držte se :slight_smile:
6. čer 2012 ve 20:29  • Odpověz
@xuxie treba to byla stejna mila baba :grinning: kubicek byl v genettu zlatej, ale to co bylo pak doma, peklo a peklo...majznul me pantofli pres nos...a hryznul me...obcas si rikam, ze jsem porodila teroristu
6. čer 2012 ve 21:39  • Odpověz
@imzadi jsem uhnula, ale jinak by to u nás bylo dřevěnou kostkou mezi oči :grinning:
6. čer 2012 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.