• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@imzadi no já bych řekla, že my čekáme docela líný miminko. některej den se občas pohne a některej teda nepomáhá žádná přesvědčovací metoda.

@xuxie @imzadi jo a jak jste psaly, že teda na tom 2. screeningu nebyli doktoři nic moc tak můžu taky potvrdit. asi, když to jde na pojišťovnu tak se nepřetrhnou. ta doktorka byla otrávená jak šakal, odříkávala všechno jak z polospánku a dostali jsme tak nehezkou fotku, až mi toho prcka bylo líto. a to jsme tam viděli i hezký záběry. vím, že přes to mý tlustý břicho to není ideálně vidět, ale byly tam fakt hezčí momenty.
11. čer 2012 ve 20:33  • Odpověz
@jana21278 tak treba se to zmeni, kuba v brichu zacal silene radit kolem 30tt a uz mu to zustalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jinak my si ten utz platili, 1200! jak rikam, pri kubovi tam byl uuuuzasnej pan doktor,r ted divna baba :rolling_eyes:
11. čer 2012 ve 20:37  • Odpověz
@imzadi no to je zajímavý. NT jsme platili 1450,-, ale tohle říkal doktor, že je to na pojišťovnu. dostala jsem od něj žádanku. jen za fotku jsme dali 50,-. a ve 30tt už asi nepojedeme - to je prý taky na pojišťovnu.
11. čer 2012 ve 20:42  • Odpověz
@jana21278 vidis...o tom ani nevim...se zeptam na pojistovne, 1200 je fakt dost
11. čer 2012 ve 20:48  • Odpověz
Já jsem ani fotku nevzala, nějak jsem se snažila co nejdřív vypadnout - fakt mi to tam teď moc nesedlo :unamused:
Jsem si říkala, že si jí nafotíme, až bude venku :wink:

jani, počkej, až se to tam pořádně rozpohybuje :slight_smile: Si pamatuju ty mety ve dvě ráno, jak jsem hned letěla na záchod, protože chudák močový měchýřek utlačenej, tak ten to schytával pravidelně - už se těším na osmej a dál :pensive:
11. čer 2012 ve 20:52  • Odpověz
@xuxie ty jsi taky ten ultrazvuk platila? asi jo, že když jste byly na stejným místě. dala jsem si před tím vyšetřením colu a teda nějak ho to nerozpohybovalo. jen plácalo ručičkama jako, když se probouzí. no celý po mamince - tý taky časný vstávání nedělá dobře.
11. čer 2012 ve 20:55  • Odpověz
@imzadi mně ta naše cácorka zas nasedla nějak vepředu - kostrč zatím dobrá, ale stydká kost a vůbec celé pánevní dno ouvej :frowning2:
Říkám si, že jsem v polovině, tak jaké radosti - jinak 6 kilo nahoře taky cítit - a nedám si říct a budu se cpát a budu - právě jsem dorazila dvě housky se salámem a kyselé okurky...a mrká tam na mě zbytek bábovky :wink:

Držte se holky, hezký večer.
11. čer 2012 ve 20:56  • Odpověz
@imzadi no to se určitě zeptej. a co jsem tam viděla ženský tak všechny dávaly žádanky. já mám vzp.
11. čer 2012 ve 20:56  • Odpověz
@xuxie @imzadi taky hezký večer
11. čer 2012 ve 20:58  • Odpověz
@jana21278 :slight_smile: Vstávání nedělá dobře ani mě - kéž by to tomu vašemu mimískovi zůstalo, kolikrát jsem si v těch půl šesté, když už Martin vrněl, že vstává, říkala proč si ještě něpospí...a nepospal, loupežník jeden - holt do deseti si asi nejdřív dáchnu až budou oba někde ve škole v přírodě :grinning:

Jani, neplatila, mě to dělali všechno na pojišťovnu - ale já jsem riziková stařenka, tak asi proto :wink:
11. čer 2012 ve 21:00  • Odpověz
@pajinka88 U nás je holčička jasná Viktorka, ale u kluka válčíme. Taky se mi hodně líbil Matyáš (navíc má svátek v den početí :grinning: ), ale manželovi se v práci smějou, že mu budou říkat Matěj :slight_smile: Teď je aktuální Adam, ale manžel bojuje za Fratiška po něm, ale to nepřichází v úvahu :grinning:
11. čer 2012 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz
@andrejsp Tak zkus jeste bojovat za Matyaska..:grinning: ale adamek je taky hezke, akorat se vlastne narodi v listopadu a hned za mesic budou vanoce a svatek dohromady...Na druhou stranu, neni to az tak podstatne, tisice lidi to tak maji a zijou a nic jim nechybi ze..:slight_smile: My nastesti nejsme zastanci toho, aby se mimco jmenovalo po nas, manzel to tak v rodine ma, jmenuje se po otci a rikal, ze tohle sam nechce, aby melo mimco moje nebo jeho jmeno...Ale na druhou stranu je Frantisek dnes docela neobvykle, manzeluv deda se tak jmenoval, tak to byl taky jeden z navrhu, ale neprosel...:grinning: Za to v tomhle u nas vede budouci dedecek - muj otec...Ten je Josef a porad mi opakuje, ze jestli to bude kluk, tak at se jmenuje jak chce, on mu u nich doma bude vzdy rikat Pepo..:grinning: A Viktorka je naaaadhernaaa...:slight_smile:
12. čer 2012 v 11:38  • Odpověz
Tak malá je od neděle docela už akční :slight_smile: V neděli kopla tatínka do ucha když si jí chtěl poslechnout a včera večer když jsem šla spát a dala jsem si ruce na břicho, tak taky pěkně řádila :grinning:
12. čer 2012 ve 12:44  • Odpověz
@pajinka88 František se právě jmenuje manžel i jeho otec, který tu s náma bydlí a kdyby byl malej ještě Fanda, tak bych měla v baráku 3 chlapy se stejným jménem i příjmením a to by bylo na hlavu....už teď, když tu jsou dva, tak v tom jsou občas zmatky :slight_smile: No a ta Viktorka je vlastně původně po mým taťkovi (jmenuje se Viktor), protože vždycky chtěl kluka, ale má dvě holky. Tak jsem mu říkala, že jestli i já budu mít chcandu, tak se bude po něm aspoň jmenovat. Ale i tak se mi to jméno moc líbí,akorát je teď poslední dobou dost oblíbené :-/ Ještě k tomu svátku a vánocům a narozeninám....znám lidi, co to mají skoro ve stejný den všechno. Navíc u nás se svátek moc neslaví a kdybych ještě měla vybírat jméno podle toho, kdy je vkalendáři, tak bych už toplem nic nevybrala :slight_smile:)
12. čer 2012 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz
tak já už z toho jsem jelen. manžel dneska nešel do práce a tak jsme se jeli ještě u nás podívat jaký jsou kočárky tady v obchodech. a on byl velkej odpůrce aretovacích koleček. dneska mu všude řekli, že je to vlastně úplně jedno a až když se používá tak si zvykne na všechno. ve dvou obchodech nám doporučili camarelo q12 a musím říct, že se nám líbí oběma http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&kat=7&id=833. no mě ty barvy teda moc ne, ale vybrala bych. tak já nevím jak to nakonec dopadne. a taky jsem si v jednom bazaru koupila konečně těhotenský rifle. za 280,- v super stavu. pořád jsem nosila jen takový natahováky z tesca, ale taky nebyly špatný.
12. čer 2012 v 15:51  • Odpověz
@andrejsp Jasne, tomu rozumim, kdyby clovek vybiral jmeno podle toho, kdy se mimco narodi atd, tak by to bylo jeste slozitejsi ty domluvy, nez jsou ted...:grinning: A kdy ze jdes na kontrolu? Dnes jsem mluvila s kolegou z prace a s tema jejich mala u dr. tak nespolupracovala, ze jim dr.nedokazal po celou dobu tehotenstvi rict, co to bude, tak se museli nechat prekvapit az do porodu. Tak jen doufam, ze se to moje male umoudri a konecne spolupracovat zacne, protoze zatim se mu ani u jednoho vysetreni nechtelo...Bud se otocil na doktora zadeckem a nebo si dal nohu pres nohu:grinning:
12. čer 2012 v 16:14  • Odpověz
@pajinka88 Joj mě to konečně minulý týden potvrdili. Tak jsem si ulevila, my už dostaly nějaké růžové věci od budoucí babičky :grinning: No musím se přiznat, že jsem si holčičku přála, ale kvůli manželovi bych chtěla i kluka, tak snad příště :grinning: Dej vědět, až budeš vědět co to je a jméno, mě se líbí i Ema i Emilie a Teodor je taky hezké jeméno, aspoň není tak časté jako Matyáš. Matyáše má brácha a vypadá to, že se s nima za poslední rok roztrhl pytel, Ale je pravda, že je to hezké jméno. :wink:
12. čer 2012 v 18:24  • Odpověz
@mm_mm Tak to ti ty pohyby závidim. U mě pořád nic moc, sem tam občas něco. Jen mi vždycky odpoledne ztvrdne břicho a mám pocit, že mě malá tlačí snad na všechny orgány. Už mám těch 6 kg nahoře a spím většinou jen na boku a to je teprve začátek...ufff :confounded: Pořád se převaluju, no asi budu mít obří břicho po mámě. Musím se přiznat, že to začína být nepohodlný.
12. čer 2012 v 18:35  • Odpověz
@jana21278 My už máme kočárek a je teda s aretací, mám ho na doporučení dvouch kamarádek, který si ho chválili...jmenuje se Dorjan Sport a je lehký a má velkou hlubokou korbu...chtěli jsme trojkombinaci a tenhle nebyl moc drahej. Všechny kamarádky mi říkali ať nekupuju nic šíleně drahýho, že to dítě je v hluboké korbě třeba jen půl roku a rok ve sporťáku. Ale tenhle kočárek se mi líbil i vzhledově, tak jsme vzali neutrální barvu a třeba bude i na další. :slight_smile:
12. čer 2012 v 18:39  • Odpověz
@pajinka88 Já jdu na ultrazvuk 26.6., tak doufám, že se nám ukáže. Chtěla bych totiž barevný kočárek (modrý nebo červený). Ty jdeš kdy?
12. čer 2012 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz
@barthia Teeeda to se mas, ja uz nemuzu dospat...:grinning: S tim Matyasem mas pravdu, je to posledni dobou hodne davane jmeno...Popravde me se samo o sobe libi vic Teodor, ale k prijmeni Prochazka mi zase sedi vic ten matyas...tak nevim no...:grinning: A Emu jsem chtela vzdy, ale tady u nas vychazi jednou za mesic takove mistni noviny, kde uvadi, kolik se narodilo za dany mesic deti a jak se jmenuji...No a kdyz bych posbirala noviny od tohoto mesice az do 4. nebo 5. mesicu zpet, tak v kazdych byla aspon jedna Ema...:grinning: Tak proto uvazujeme i nad tou Emilii...:slight_smile: a jake mate jmena vy? :slight_smile:
13. čer 2012 v 19:32  • Odpověz
@pajinka88 ja na to prdim a budeme mit Emu :grinning:
13. čer 2012 v 19:36  • Odpověz
@andrejsp Ja jdu na kontrolu 21.6 a dva dny na to odlitame na dovolenou a vratim se az 30.6. Ale urcite mi tu nechej vzkazik, jestli se mimco ukazalo a copak to bude...:slight_smile: A na kocarek uz taky pomalu koukame, ale spis chci neutralni barvu, kdyby se pak nekdy opet postestilo a bylo by dalsi...Takze koukam po hnedych, zlutych a zelenych...:slight_smile:
13. čer 2012 v 19:36  • Odpověz
@imzadi Mas recht, kdyz jsem si ji prala uz tak dlouho, tak prece ji ted nezavrhnu jen proto, ze to dava cely zbytek mesta...:slight_smile: Takze budeme mit taky Emu..:grinning:
13. čer 2012 v 19:39  • Odpověz
@pajinka88 spravne:grinning: a ja mam kocar hnedy :wink:
13. čer 2012 v 19:45  • Odpověz
:grinning: Jste mě pobavily s těmi jmény - dobrý přístup, téměř každé jméno přece už někdo má, a čím hezčí, tím častější, ne :wink:
U nás bude Linda a kočárek je svítivý žlutozelený, takže pohoda unisex :slight_smile:
13. čer 2012 ve 21:30  • Odpověz
@pajinka88 Tak mi pak určitě napiš, co teda čekáte. Kam letíte na dovolenou? To jsi docela odvážná, já se bojím jet na Slovensko :slight_smile:) Možná jsem trošku paranoidní, ale když vidím, co se děje ženským kolem mě, jak nemůžou otěhotnět nebo mají problém donosit, tak si opravdu vážím toho, že jsem těhula a mám ze všeho strach...ale asi je to blbost :grinning: :grinning:
13. čer 2012 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz
@xuxie Takze potvrzena holcicka? A Linda je taky moc pekne jmeno...:slight_smile: A jakou jste meli alternativu pro kluka? :slight_smile:
13. čer 2012 ve 21:42  • Odpověz
@andrejsp Napisu jeste nez odjedem...:slight_smile: Treba to neni blbost, ja jsem taky mela obavy, jakmile jsem zjistila, ze jsem tehotna a uvedomila si, ze jedem na dovolenou... Ale bylo to trosku slozitejsi... :unamused: Jedeme do Cerne Hory,puvodne jsme meli jet na zacatku srpna autobusem - mame to zarizene od ledna - jenze pak kdyz jsem se dozvedela, ze jsem tehotna, tak to byla prvni vec, kterou jsem s doktorem chtela probrat. No a samozrejme mi rekl, ze zakazat mi nic nemuze, ale autobusem a az na zacatku srpna mi to nedoporucuje, ze kdybych byla jeho dcera nebo manzelka, tak by me v tom stavu pustil pouze letadlem, tak at nad tim popremyslim, ze autobus uz pro me muze byt nesnesitelny a vlastne i nebezpecny. Takze jsme to s manzelem zaridili na letadlo a jeste pro jistotu o mesic drive. :slight_smile: ted jeste vyrizuju cestovni pojisteni, protoze ne vsechny pojistovny to maji stanovene dobre pro zeny v tehotenstvi, takze zjistuju a zjistuju, ale snad vsechno dobre dopadne..:slight_smile:
13. čer 2012 ve 21:49  • Odpověz
Pokud ti to dovolil i doktor, tak je to v pořádku :slight_smile: Já jsem celkově hrozná cíťa a realista...nebo spíš pesimistickej realista :slight_smile:) Vždycky si představuju ty uplně nejhorší scénáře, je to taková moje osobní deformace :grinning: Teďsi nejsem jistá, jestlio jsem se tě už neptala,ale cítíš už nějaké pohyby? Já už to,ale jen, když ležím v klidu a soustředím se na to. Je to jakoby ve mně praskaly bublinky. Hrozně fajn to je :slight_smile:)
14. čer 2012 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.