• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
autor
Holky, omlouvám se, ale pokud chcete do doukromé diskuze, piště mi IP, já už sem moc nechodím a nestíhám vše přečíst :wink:
6. bře 2012 v 15:35  • Odpověz
Ahojky holky, já mám také termín říjen - začátek listopadu. Jsem v 6tt. a ze všeho mám strašáka :slight_smile:) aby to bylo v pořádku, zdravé apod. a pak z porodu, je to mé první. Budu ráda za podporu :slight_smile:) měj te se
7. bře 2012 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem tu úplně nová, dneska potvrzená a vykulená. Po roce a půl snažení...Někdy před třemi týdny mě začala bolet prsa, ale myslela jsem že to je MS. Ale bolest rostla a v sobotu dva testy ll :D Dneska na ultrazvuku potvrzené 4mm štěstí s bijícem srdíčkem..bulela jsem jak želva....Neuvěřitelnej pocit...:slight_smile: O datumu jsem se s doktorkou nebavila, říkala že jsem 6TT, ale nevím, nevím, měla jsem dlouhý cyklus..no ale já doktorka nejsem..:slight_smile: Ale pokud nejsem tatar(ka) tak listopad to jistí...
7. bře 2012 v 16:04  • Odpověz
@brindik
@adidasik ahojky mě to potvrdí už zítra , snad :grinning: to budu přesně 6+0 , myslíte že už budem mít srdíčko??
8. bře 2012 v 08:52  • Odpověz
@fori ahojky, mohlo by byt, zalezi kdy byla ovulka...ja mela podle utz srdicko v 6+3. Drzim pesti!
8. bře 2012 v 09:00  • Odpověz
@kixi já jsem po IVF víš, takže jsem měla jakoby ovulku 15 dc....
8. bře 2012 v 09:04  • Odpověz
@fori ahaa...tak to by uz byt urcite mohlo :slight_smile:))
8. bře 2012 v 09:05  • Odpověz
@fori - tak jak? Taky myslím že by srdíčko mělo makat, já jsem údajně 6+0 a bylo vidět...

Já ani netušila kdy a jestli mám ovulaci, měla jsem cyklusy více jak 40 dní, proto si myslím že včerejší objev paní doktorky je prostě zázrak :slight_smile:
8. bře 2012 ve 12:35  • Odpověz
@brindik no uvidím zítra.... a ty jsi 6+0 podle ms?? jinak ty cykly jsi měla teda hodně dlouhé, já se hrozila když jsem měla 30dc. :grinning: :grinning: jinak já pravidelně 28dc a ovulka 14-15dc.... jako hodinky :grinning: a přesto jsem musela na IVF. zítra dám vědet.
8. bře 2012 ve 12:39  • Odpověz
já si nevšimla že tvá reakce je dnešní, jsem slepá..a takhle rozhozená jsem se vším, za chvíly budu na silnici fakt asi nebezpečná...:slight_smile:
No, 6+0 tvrdí doktorka, asi podle ms, poslední byla na konci ledna...Myslím že za měsíc na kontrole budeme chytřejší :slight_smile:
No, u mě ten cyklus byl jeden velkej nesmysl, brala jsem i něco na srovnání, ale bylo mi zle, takže jsem to zase vysadila. Muž byl na spermiu a já jsem si od tý "únorový" MS měla začít měřit bazálku a měla jsem chodit na krev, aby se zjitilo jestli ovuluju..Byla jsem přesvědčená že ne...To že jsme se trefili do správnýho dne je pro mě prostě k neuvěření....a je strašně těžký o tom nikde nemluvit, proto jsem se přihlásila sem :slight_smile: Rodině to chceme říct až bude knížka a alespoň trochu jistoty, tohle je ještě moc brzo...
8. bře 2012 ve 14:11  • Odpověz
zdravím a ráda se přidám jestli je místo. dneska jsem 7+1tt. včera jsme měli potvrzené srdíčko a už mám i průkazku. jsem štěstím bez sebe. i když vím, že to může dopadnout zase špatně. jsem rok a půl po revizi a tohle na začátku taky vypadalo špatně. termín máme 24.10.
8. bře 2012 v 19:43  • Odpověz
@fori Drzim palce, aby na UTZ uz srdicko bylo videt :wink: A preju same dobre zpravy...
8. bře 2012 v 19:56  • Odpověz
@fori Ahojky myslím, že už by mohlo mít :slight_smile: tak to moc gratulu! Já jdu na kontrolu v uterý, Ale furt m+ bolí břicho, jako kdybych to měla dostat, dneska mi praktická lékařka říkala, že to co mě bolí je vaječník, tak snad bude vše ok. Do toho jsem už měla penicilin a teď střevní chřipku :(
9. bře 2012 v 11:29  • Odpověz
kdy to chcete říct rodině a okolí? Já jsem v tomhle opatrná, ale mám představu že budu hlásit až tak třetí měsíc, protože kdyby se tomu mýmu štěstíčku nedejbože něco stalo, nechci všem vysvětlovat jak a proč a kdy....
9. bře 2012 ve 14:39  • Odpověz
@adidasik také jdu také v úterý, poprvé tak jsme zvědavá zda bude vše ok:slight_smile: Břicho mě bolí přesně jako když to mám dostat. Holky, všem držím pěsti ať vše dobře dopadne! Pěkný víkend
9. bře 2012 ve 14:45  • Odpověz
@janes9 Já byla poprvé před dvěma týdny, byla jsem v pondělí - a nebyla vidět srdeční akce. Pak jsem šla ve čtvrtek a už byla :slight_smile:) krááásný. Teď mám jen strach aby vše bylo v pohodě i dál:slight_smile:)
9. bře 2012 v 15:02  • Odpověz
Máte nějakou ověřenou kalkulačku porodu? Doktorka mi neřekla nic a na webech mi vychází něco mezi 25.10.-11.11. 2012 Vím že mi jistě brzy poví víc, ale jsem tak staršně netrpělivá... :slight_smile: Přijde mi že čas do další prohlídky je nekonečnej, ještě 15 dní, uááááááá
21. bře 2012 v 09:22  • Odpověz
@brindik Já jsem si termín porodu spočítala podle nějakýho vzorce na netu. a doktor to nakonec spočítal úplně stejně. bylo to: 1. den poslední menstruace +12 měsíců -3 měsíce + 7 dnů. Dneska jsem 9+0 a jdu na kontrolu. chodím každé dva týdny. ale minule jsem byla po týdnu. přepadly mě strašný bolesti v pravém podžebří. když jsem to měla podruhé za dva dny tak jsem šla k doktorovi. vzal mi odběry a říkal, že to bude nejspíš žlučník. tak dneska uvidíme. ještě jsme měla potom jeden slabej záchvat. najela jsem na přísnou dietu a už se to neopakovalo. Tak doufám, že to bude jen ten žlučník.
21. bře 2012 v 11:01  • Odpověz
ahoj, já se už teda přidala do diskuse s listopadovým termínem, ale vlastně nevím, kdy to bude, k doktorovi jdu až příští čtvrtek. Poradíte? poslední MS začala 10. 2., ovulace 23. 2., což byl na 99% den početí :slight_smile: cyklus naprosto pravielný 29 dní, a blbě už mi je docela dost. taky jsem měla to pobolívání jako před MS, sem tam to ještě hlodne
21. bře 2012 v 11:33  • Odpověz
@evka2011 já si myslím, že v listopadu jsi správně. podle mě to je 17.11.
21. bře 2012 v 11:36  • Odpověz
@jana21278 to mi podle toho tvého návodu taky vyšlo, docela hezké datum :slight_smile:
21. bře 2012 v 11:40  • Odpověz
21. bře 2012 v 11:41  • Odpověz
zatím máme termín 24.10. a doufám, že by to mohlo vyjít na naše 3. výročí svatby. to je 17.10.
21. bře 2012 v 11:42  • Odpověz
@evka2011 čekáte první?
21. bře 2012 v 11:43  • Odpověz
@jana21278 jojo, první :slight_smile: jsem už dost stará na první dítě, takže jsem z toho taky pěkně vyplašená
21. bře 2012 v 11:45  • Odpověz
@evka2011 no ani mi nemluv. já budu mít před porodem 34. už to jednou nedopadlo dobře tak se bojím každýho dne. dneska jdu na kontrolu. vždycky když mi změří sestra tlak tak je v šoku. a to jsem mívala klasicky 120/80. ale zatím vždycky všechno ok. tak to snad už dopadne. já sem odkonce pátého týdne na neschopence. řekla jsem si o to doktrovi sama. v práci bych se zbláznila. dělám v kauflandu a je do docela dřina. navíc po těch hormonech mi bylo hodně špatně. trpěla jsem velkou únavou a strašným nechunestvím. moc málo jsem jedla, hlídala jsem se, aby to bylo aspoň 3x denně, ale nezvládala jsem to. a z toho asi vznikl i ten žlučník, o kterým jsem vůbec před tím nevěděla.
21. bře 2012 v 11:54  • Odpověz
@jana21278 teda, já si vůbec nedokážu představit, že bych v tomhle stavu byla někde za kasou :frowning2: zaplať pámbu za kancl a záchod přes chodbu :wink:
21. bře 2012 v 11:58  • Odpověz
@evka2011 jojo, děs. tak hlavně ať ti to dobře dopadne.
21. bře 2012 ve 12:04  • Odpověz
@jana21278 díky, hlavně tobě, držím palce :slight_smile:
21. bře 2012 ve 12:12  • Odpověz
U mě je to s výpočtem složitý, protože jsem měla cyklus 32-45 dní, takže je u mě vlastně zázrak že to dopadlo..stejně to pořád nechápu :D Poslední MS jsem měla 22.1., když to dám to kalkulačky s cyklusem 42 dní, bychází mi 11.11., líbilo by se mi 10.11. 2012 :grinning:
21. bře 2012 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.