• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@imzadi A víš na kolik?
3. črc 2012 v 19:49  • Odpověz
@mm_mm @xuxie zatim na 4, takze furt dobry, ale dnes jsem zacla spinit, uz dva dny bricho dost poboliva, no trosku se bojim...mam toho tahani se s malym nejak dost, tohle.druhe tehu je nejake moc narocne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2012 ve 20:13  • Odpověz
@anom na návodu k vyšetření na cukrovku co je u žádanky je zase napsáno, že se před vyšetřením má jíst víc sladkýho. ale jestli tu mrchu budu mít tak to stejně neovlivním. takže tak.
@xuxie dovolenou moc závidím. ale jsem ve fázi, že bych ji teď brala tak leda do grónska!
3. črc 2012 ve 20:29  • Odpověz
holky já vás co máte už nějakýho toho prďolu doma teda fakt obdivuju. já jsem hotová jen sama ze sebe!
3. črc 2012 ve 20:35  • Odpověz
@imzadi Asi mám blbej dotaz, ale jakože na 4 cm? Mně ho doktor měřil v pátek, měla jsem 3 cm a tvářil se nadmíru spokojeně....
S tím špiněním to nezní moc dobře, ale snad to přejde. Chce to odpočívat, ale to se lehko řekne...Držím palce, ať je líp!!!
3. črc 2012 ve 20:35  • Odpověz
@jana21278 kdybychom aspon nemeli barak do patra, bliz babicky nebo vic tatu doma...takhle je to furt na me a ja uz mam dost...ale musim vydrzet, aspon 2 mesice...! :dizzy_face:
3. črc 2012 ve 20:37  • Odpověz
@mm_mm jojo 4 cm, me zas dr rikala, ze v tomto tydnu by mel byt aspon 5 cm... tak si vyber.:grinning: napsala mi to i do prukazky...no uvidime...ted se jdu natahnout a sezrat balick chipsu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2012 ve 20:41  • Odpověz
@imzadi jojo to teda nezávidím. ale já mám doma invalidní tchýni a ještě než jsem začala s petrem chodit tak si k sobě vzali její sestru. je vdova, v 98 ji vyplavily potopy a je taková jednoduchá. je jí 53 a 15 let je na pracáku. takže taky jako bych se starala o dvě děcka. před těma se ještě stačí zavřít za dveře. na 99% to funguje. vzhledem k tomu kolik mi je tak doufám, že se nám druhý dítě podaří brzy po prvním. snad na to budu mít nervy a sílu.
3. črc 2012 ve 20:44  • Odpověz
@jana21278 tak to mas taky dobry:grinning: jak vychazite?
3. črc 2012 ve 20:50  • Odpověz
no někdy dobře, někdy hůř. já jsem byla zvyklá na svoje soukromí a rozhodovat se sama, bez toho abych to sdělovala někomu jinýmu než partnerovi. a mě přijde, že tchýně je hodně zvědavá a chce všechno vědět. mě to dost štve. někdy to skousnu a někdy ne.
3. črc 2012 ve 20:56  • Odpověz
@imzadi To máš stejný, jak jsem měla s Martinem - od 25tt jsem měla 4, pak ve 30tt dokonce 2 - to mě chtěl poslat do nemocnice :frowning2: Nějak jsem to přežila s magnesiem a v klídku až do 39tt, pak jsem šla na tu CS. Jenomže, to první byla úúúplně jiná liga, než teď s tou ještěrkou, viď? :unamused:
Dej si čipsy a odpočívej. Já jdu taky spát - jsem mrtvá. Začalo mě bolet v krku a Martinovi tečou nudle a je NESNESITELNÝ...jestli se do neděle nedáme dohromady, tak na dovolenou poletí táta s dědou sami...
3. črc 2012 ve 20:58  • Odpověz
@jana21278 jani, vy jste někde z východu? Tady už je docela kosa - i když uvnitř, nechápu, stále 27, tak nevím :frowning2:
Já se hlavně těším na moře, potřebujeme to jak sůl, já se svými věčně chycenými průduškami a malý se svou věčnou rýmou. Jenomže je ještě ve hvězdách, jestli vůbec poletíme, oba jsme nachcípaní - tak snad do neděle se to srovná...a taky, co zítra řekne doktor, taky se trošku bojím o ten čípek, s prvním jsem od šestého měsíce musela už sedět na zadku a cpát magnesium :frowning2:
3. črc 2012 ve 21:02  • Odpověz
@jana21278 mas muj obdiv, ja bych s tchyni nevydrzela ani za boha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@xuxie prave, pri prvnim tehu jsem mohla libovolne odpocivat, ted prd :( a hele, my leteli na kanary s kubovou rymou a to more mu prospelo...no uvidis, ale ja bych to nerusila
3. črc 2012 ve 21:03  • Odpověz
@xuxie bydlím na kyjovsku. tady se to už tak 2 hodiny chystá na bouřku, ale spíš jen lítá listí ze stromů. a to nám moc vzduch nechladí. je to otřesný. než jsem se odstěhovala sem tak jsem dělala v cestovkách. a u moře jsem byla každý rok několikrát. asi jsem si to už vybrala, protože co rekonstrujeme tak jsme byli leda tak v pr... ale vždycky jsem byla tak před sezonou a nebo na konci sezony. takže ty vrcholný vedra a davy lidí mě vždycky minuly. to mi vyhovovalo.
3. črc 2012 ve 21:07  • Odpověz
@imzadi Myslím na Tebe, fakt moc..musíme vydržet.
jo, pokud to trošku půjde, tak bych se k tomu moři taky potřebovala dostat...uvidíme :frowning2:
broubrou.
3. črc 2012 ve 21:07  • Odpověz
@imzadi já si někdy taky říkám, že už to nevydržím ani chvilku :grinning:
3. črc 2012 ve 21:08  • Odpověz
@jana21278 Teď ta vedra ještě hůř snášíme. Jak jsem v 2010 čekala, tak byly asi měsíc pětatřicítky. Já byla v osmým, měla jsem domácí vězení kvůli tomu zkrácenýmu čípku a myslela jsem, že umřu - fakt :frowning2: A to jsem celý život byla opravdu teplomilná.
Tady už fakt zima, vydrž, v noci se zchladí i u vás. Dej si chladný obklad na kotníky a nohy nahoru a přeju ať je brzy líp :wink:
3. črc 2012 ve 21:13  • Odpověz
@xuxie tak super. od večera od šesti foukalo, občas hromy a blesky. a to až do čtyř do rána, kdy začalo milosrdně pršet. sice už je po, ale venku se ochladilo na 20 a v místnostech na 23. mám celej barák otevřenej, včetně dveří ven. jestli nás navštíví nějakej hlodavec tak nevím co budu dělat.
4. črc 2012 v 05:47  • Odpověz
holky, mám dotaz. dneska jsem nás objednala na preventivní prohlídku k zubařce. je to na konec srpna. jak je to teď s prohlídkama do těhotenský průkazky. dávate potvrdit, objednáváte se na to zvlášť a nebo to vůbec do průkazky není nutný?
4. črc 2012 v 10:20  • Odpověz
jo, a u nás už je opět 30 ve stínu!
4. črc 2012 v 10:20  • Odpověz
@jana21278 Já se objednala k zubaři normálně jak na preventivku i s dcerou. Dala jsem doktorovi průkazku, ať mi tam tu kontrolu potvrdí, on mi to čmárnul a říkal, že mám ještě před porodem přijít a objednal mě na září.
U nás na Vsetínsku včera šílené vedro, kolem osmé večer to začalo trochu profukovat, ale v ložnici pořád 28 stupňů, těšila jsem se, že trochu sprchne a nic. Už nám vyhlásili v obci zákaz zalívání zahrádek i ze studní i z potoka. Dnes zataženo, doma mám 26 stupňů, ale po dešti ani vidu ani slechu.....
4. črc 2012 v 11:40  •  3 děti  • Odpověz
@jana21278 Já v průkazce na to vůbec nemám kolonku, tak jsem se rozhodla, že nepůjdu. Byla jsem někdy kolem půlky února, to už jsem byla těhotná, ale nevěděla jsem to a znova nejdu...nechám to až po porodu.
4. črc 2012 v 11:49  • Odpověz
Výsledek z cukrovky parádní. Nemáme jí :grinning: Ale vzhledem k tomu, že jí měla babička, tak si test znovu zopákneme v srpnu. A ten blaf se docela i dal vypít :slight_smile:
@jana21278 Já žádnej návod nedostala, ale poradila mi to známá co dělá na ginekologii.
4. črc 2012 ve 12:10  • Odpověz
@majka1976 @mm_mm děkuju za odpovědi. taky jsem si říkala, že jí tam asi průkazku strčím. mám na to myslím dokonce půl stránky.
4. črc 2012 ve 12:59  • Odpověz
@anom tak to gratuluju a závidím!
4. črc 2012 ve 12:59  • Odpověz
Cukrovku mám taky za sebou...huráá...teď si ještě počkat na výsledky. No dalo se to vypít, ale trochu špatně mi bylo, tak jsem ráda, že to mám za sebou a doufám, že nebudu muset znova. Babička má taky stařeckou cukrovku....
4. črc 2012 v 17:29  • Odpověz
zdravím, u nás pořád vedra - poslouchala jsem rozhlas - Slezko - 36, jen teď večer se první den za celou tu dlouhatánskou dobu zatáhlo, občas hřmí někde velmi v dáli...už z toho hycu umírám..to doma malujeme, stěhujeme pokoje, já tedy moc ne, ale zase mám na starosti malého, který je unešený ze všech těch prací...Cukrovka šla, trošku mi bylo špatně..a dostalo mě, že v laboratoři mi řekli, že výsledky posílají elektronicky do dvou hodin doktorovi, tak jsem mu volala odpoledne, a prý, že až další den /jsem si jistá, že prostě sestra nečetla ještě poštu...tak buď to bude ok, nebo mám čtyři dny k dobru ovocce).
6. črc 2012 ve 21:04  • Odpověz
Mě řekli, že výsledky posílají do 3 dnů doktorovi, jenže můj doktor má zrovna 14 dní dovolenou, což mi došlo až doma. Takže výsledky budu vědět až za 14 dní. :grinning: No takže zatím můžu jíst všechno :grinning:
6. črc 2012 ve 21:28  • Odpověz
u nás byla včera super bouřka, ale dneska po ní nebylo ani památky, takže se zase paříme. vůbec nechápu, že už máte skoro všechny cukrovku za sebou a já jdu až skoro za 14 dnů. jenom mě to napíná. včera jsem se večer dívala na krause. bylo to opakování a zrovna tam měl nějakýho doktora přes obezitologii a cukrovku. a on říkal, že cukrovka vůbecnení z cukrů, ale z druhotně průmyslově zpracovaných mas. to je z klobás, sekaný, paštik, hamburgerů... docela mi to teda přišlo zajímavé.
7. črc 2012 ve 20:58  • Odpověz
@xuxie ani nevím jestli jsi to někde psala jak jsi dopadla u doktora - jestli odlétáte na dovolenou a nebo ne. i tak radši popřeju pohodový let a příjemný pobyt. myslím, že jsi psala, že letíte na zakynthos. jsem postižená několika lety práce v ck. a tam mě to taky dost láká. smaragdový ostrov, želvy... z řecka jsem byla zatím jen na pevnině a na krétě, ale moc se mi líbilo. mě se teda líbilo všude. až na tunis. a ten už určitě zopakovat nechci. nejsem vůbec náročná, ale nesnáším dovolený, kde si nemůžu dělat sama co chci a tohle bylo přesně ono. tunis není země na procházky, pořád aby byl člověk obezřetnej, kde mu někdo ukáže cestu a natáhne ruku na bakšiš...
7. črc 2012 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.