• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod říjen-listopad 2012

(Zamčená)
25. října 2012 
@jana21278 Já jsem zatím přibrala 2 kg, ale břicho mám úplně veliké - takové jsem měla s první holkou tak měsíc před porodem.....holt každým těhotenstvím je to větší a větší :slight_smile: Mě letos bude 36 a můj vymýšlí ještě jedno dítě po tomhle, aby si mělo s kým hrát, protože starší holka už je velká. To jsem si vždycky říkala - max 1 dítě a nakonec, jestli mě ukecá, tak budu mít taky 3....a jak to poslední bude mít 18, tak mě už bude třeba 58.... :frowning2:((
@simour1 Možná je to tím, že už jsi měla před tím víc těhotenství. Mě zatím břicho stvrdne jen když se mi chce třeba fakt moc na záchod na malou a odkládám to.
12. črc 2012 v 18:52  •  3 děti  • Odpověz
Jo, taky mi přijde nový vzhled webovek nepřehledný, moc se mi to nelíbí.
12. črc 2012 v 18:52  •  3 děti  • Odpověz
@papuchalk Ahoj, jo všechno je v pořádku! Spadl mi kámen ze srdce :slight_smile: Triple testy mě zbytečně vystresovaly... Miminko je v pořádku a má se čile k světu. A je to kluk! :slight_smile:
12. črc 2012 v 19:41  • Odpověz
@simour1 Mně zatím ne, ale já beru magnesium, tak to tomu asi pomáhá...
12. črc 2012 v 19:42  • Odpověz
@simour1 já jsem ještě tvrdnutí břicha nezaznamenala a nebo nepoznala. ale asi bych to snad poznala. už jsem taky slyšela, že na to pomáhá magnezium.
12. črc 2012 v 19:44  • Odpověz
@aknel72 zdravím, už jsi tady dlouho nebyla. jsem ráda, že jste v pořádku.
12. črc 2012 v 19:45  • Odpověz
@majka1976 tak jsem koukala na fotku do tvýho albíčka a nepřijde mi, že bys měla obr břicho. docela ti závidím postavu. moje výchozí váha teda byla o dost jiná. tak snad nepřibírám, abych nebyla potom jak slonice. snad je v tom trochu spravedlnosti. kdyby jsme měli hodný děti a já to zvládala tak bych si třetí přála, ale zatím nevím jak budu zvládat jedno tak to nechám teď jen neuzavřený.
12. črc 2012 v 19:49  • Odpověz
No já mám na předpis od doktorky nějaký Osteocare...je tam hořčík,vápník i D vitamín,vyloženě pro těhulky.Dneska teda jsem to tvrdnutí taky pociťovala,ale už mnohem míň než včera,tak snad to bude OK.Neumím totiž odpočívat,jsem blázen.Tak teď se snažím trošku brzdit,i jsem si přes den na chvíli lehla.
12. črc 2012 ve 21:57  • Odpověz
@novina To je prima novina, novino :grinning: . Moc Ti to přeju. A co jméno pro kluka? Máte něco? My dost tápeme... Přítel chce Ondráška, já Vašíčka. Pak máme v užším výběru ještě Jan, Martin, Jindřich, Zdeněk a Vít. Holky, poraďte...
12. črc 2012 ve 22:19  • Odpověz
@papuchalk my chteli taky ondraska a nebo muz vitka
12. črc 2012 ve 22:28  • Odpověz
@papuchalk Jméno byl boj, ale nakonec jsme se shodli na Matyáškovi. Chtěli jsme Ondru, ale na jeho svátek mi vychází termín, pak byl ve hře Jakub, Štěpán, Marek a Radek. Mě se líbil i Vojta a Vašík...
13. črc 2012 v 07:36  • Odpověz
Ahoj holky,vidim, ze resite jmeno.My na kluka mam e Patrik,aby nam vysel PAT a MAT(syn je martin) a pro holku nevime, potrebovala bych inspiraci (ve hre byla Valerie, Jolana nebo Klarka)Co vy na to????
13. črc 2012 v 07:45  • Odpověz
@jana21278 Ahojky,ano jsme v pořádku,jen je teď víc práce,dělali jsme podlahy v bytě takže pak uklízení v těch vedrech a konečně jsem začala chystat věci pro malého a pořád ještě chodím do práce :frowning2: na PC jsem chodila hledat kočárek v bazaru tak snad už koupíme v sobotu se jedem podívat.
@majka1976 Nám už bude skoro 59,když tomuhle prckovi bude 18let tak jen doufám,že tu pubertu zvládnem :grinning:
13. črc 2012 v 08:02  • Odpověz
Jo jména nejvíc by mi teď vyhovovalo,kdyby si řekl sám jak se chce jmenovat :slight_smile: já chtěla Vojtu ,vlastně už 15let jenže teď mi příjde že to jméno má každý druhý, manžel začal s Antonínem což se mi moc nelíbí,takže to vymyslíme týden před porodem nejspíš :unamused:
13. črc 2012 v 08:10  • Odpověz
@jana21278 V tom ti taky rozumim..:grinning: Kdyz koukam tady na strankach na fotky holek, co byly nebo jsou treba ted ve stejnem tydnu jako ja, tak si rikam, ze to proste neni mozne...I v praci se me ptaji, jestli jsem si to nevymyslela a kde mam to mimco schovane..:grinning: Ted uz se sice trosku kulatim, ale kdyz si vezmu mikinu, vypadam porad stejne..:slight_smile: Jinak co jsem byla posledne v poradne, tak jsem mela nahore cca 5 kilo, ted uz to bude urco vic...
13. črc 2012 v 08:11  • Odpověz
@jana21278 :slight_smile: mě to přijde jako maxi břicho, s Ladou jsem měla výchozí váhu 52 a když jsem šla do porodnice, tak jsem měla 60,5kg, skoro nic na mě nebylo vidět - sousedi si mysleli, že jsme si dítě adoptovali. Teď jsem měla výchozí váhu 64 kg, kdoví jak velká budu pak v porodnici, teď se sotva hejbám, hlavně jak lezu (nebo se spíš kulím) z postele.....všechno se to s tím věkem nějak posouvá nahoru :slight_smile:) Taky doufám, že bude miminko hodné, teď tady mám na prázdninách kámošku od Lady, takže mám v baráku 2 cácory v pubertě a po týdnu už mám pocit, že budu muset asi k cvokařovi.....tak nevím, jak budu pak dávat ještě to prďole kdyby nějak zlobilo. Asi jsem si to měla pořídit fakt dřív :slight_smile:
13. črc 2012 v 10:53  •  3 děti  • Odpověz
@imzadi @novina @peem No, mně připadá, že na ty kluky je těch jmen na výběr málo. Holčičku jsem chtěla Ingrid, Růženku nebo Mařenku, ale mám smolíka :grinning:, kluka, ať dáme cokoli, je všude stejných jmen plno.

@peem Mně se na holčičku líbí ta Klárka, ale taky jich přibývá, Jolanka se mi líbí taky. Valerie moc ne, nevím proč mi to evokuje někoho takového upoceného a zavalitého, asi jako že se "valí" :grinning: :grinning: :grinning: - přitom žádnou Valerii neznám, akorát vlastně Zavadskou a ta je pěkná :grinning: . Ale nenech se ovlivnit :grinning:.
13. črc 2012 v 15:28  • Odpověz
@aknel72 Jo jo, můžu potvrdit, že Vojtů je všude hafo... Já ho nakonec vydupala u nás, líbilo se mi to, ale je to jedno z nejčastěji dávaných jmen.
13. črc 2012 v 15:32  • Odpověz
@papuchalk My se hlavně snažime hledat jméno delší a bez R ,protože máme tvrdé a kátké příjmení takže toho na výběr moc není.
13. črc 2012 v 19:50  • Odpověz
K těm jménům - mě se i líbí Štěpán nebo Šimon, jen ten Šimon se mi zdá má takový biblický podtext..a Štěpán má zase nevhodné datum svátku...Taky jsem koukala na Jonáše(ale toho máme v baráku) a pak na Jáchyma..ale v klučičích jménech nemáme vůbec jasno. Z holčičích se mi líbila dříve Simona, a při tomto těhu se mi honily v hlavě jména Linda a Nina, ale Linda se nám více hodí k příjmení a hlavně to bylo jediné jméno na které manžel sám od sebe v kalendáři zareagoval (já je měla zaškrtnuté, co se mi líbí, a četla jsem mu jedno za druhým..on reagoval, nevěděl, co tam mám..A nedávno jsme byli na chatě a byl tam klučina - Vítek - hodně se mi to zalíbilo...a pak mě holčičí napadla ještě Tina, nedala bych přímo Kristýnu nebo Antonii, ale rovnou Tinu.
14. črc 2012 ve 03:51  • Odpověz
Jo a nahoře mám osm kilo, uf a výchozí váha tedy není vůbec nízká..A začínám mít pěkně lehké spaní, budím se za noc xkrát..a dneska jsem i vzhůru...pamatuji si při prvním těhu, jak jsem poslední trimestr pravidelně každou noc probděla od dvou do čtyř...jj, už se ten poslední trimestr blíží.
14. črc 2012 ve 03:55  • Odpověz
S tím lehkým spaním bych mohla vyprávět...většinou sedím u PC už kolem čtvrté hodiny ranní.Dneska-kam to napsat-jsem zvládla v posteli zůstat do šesti,ale zase jsem šla spát v 1 hod. :slight_smile: Asi to ta příroda takhle zařídí jako přípravu na noční vstávání k mimískovi :wink:
14. črc 2012 v 07:10  • Odpověz
Holky, tak jsem byla na kontrole, na další mám jít až 28+3 a o tom testu na cukrovku mi nic neříkal. Tak nevím, fakt na to musí chodit všichni? Myslíte, že na mě jen zapomněl?
Z klučičích jmen se mi líbí hodně Antonín - napsané to vypadá divně, ale je hezké jak se pak říká Tony, Toník, Tonda - to minulé miminko o které jsme loni na podzim přišli měl být Toník, teď čekáme holčičku, tak Tonda říkám aspoň mojemu novému autu :slight_smile:
18. črc 2012 v 09:03  •  3 děti  • Odpověz
@majka1976, ten test teď dělají každému,jen kdybys odmítla,ale to bych nedělala ,jestli máš vyšší cukr ublížilo by to miminku i tobě ,takže si o něj řekni.Není podmínkou že ji musí mít někdo v rodině.
18. črc 2012 v 10:34  • Odpověz
Tak už asi třetí večer po sobě mám křeče v lýtkách a to i přesto, že beru hořčík :frowning2: Chjo, co s tím?
18. črc 2012 ve 12:27  • Odpověz
tak hurá, cukrovku nemám! teda ještě teď je mi z toho nápoje špatně, ale dopadla jsem dobře. byly jsme tam jen 3. dvě mladý, hubený holky a tak jsem si říkala, že jsem jasná /stará a tlustá :wink: /. a ty dvě ji mají a já ne.
18. črc 2012 ve 12:28  • Odpověz
@anom na křeče zatím netrpím. ale otoky jsou taky teda pěkný masíčko.
18. črc 2012 ve 12:29  • Odpověz
holky, ještě jsem se chtěla zeptat jestli jdete na screening ve 30tt? přemýšlím, že když mi o tom doktor neřekne, že se tam sama cpát nebudu.
18. črc 2012 ve 12:42  • Odpověz
@jana21278 Otoky jsem měla v těch šílenejch vedrech jak na nohou, tak na rukou (taky dost hnusná věc).
18. črc 2012 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.